Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canım eğer kısıtlı bi bütcen varsa ilk olarak flormar x5 denemeni öneririm
daha sonra maybelline volume expresse bakabilirsinkaydirigubbakcemile5

mn54, ben maybelline collosal volume kullanıyorum yani sarı tombik olanı, gerçekten güzel uzatıyor ama dolgunluk verme özelliği zayıf sayılır. avon spectra lash (3 kademeli olan) dolgunlukta çok iyi, güzelce sürüldüğünde topaklanma falan da yapmıyor

loreal lash architect oneririm cnm

canım eğer kısıtlı bi bütcen varsa ilk olarak flormar x5 denemeni öneririm
daha sonra maybelline volume expresse bakabilirsinkaydirigubbakcemile5

önerileriniz için tşkler kızlar...bugün hepsine bakıcam akşam yazarım aldığımı...saolun a.s.

aslında fondetenimde hiç yoktur ama everyday mineral surmeden once surersem belki makyajı sabitler diye dusunup aldım

Em den çok memnun kalacaksın liv . . .
baz gerektirmez akma birikme uçma yapmaz lakin sen toz ürün kullanmak istemiyorsan nemli fırça ile uygulayabilirsin fondoyu . . .

bi de bu aralar gliserinli su muhabbeti çıktı mineral ürünler bu su ile uygulanınca çok daha fazla randıman alınabiliniyormuş . . . :1ninca:

öncelikle zamanında cevap yazamadığım için çook çok özür dilerim

canım esteede güzeldir çok iyi kapatır aydınlatır ama doğal görünmez, yslde aman aman belirgin bi aydınlık yok ama doğal duruyo günlük kullanım için uygun ben memnun kaldım ama özel günler için estee 1 numara.
sehnsucht06 cnm far paletıne bayıldım ne kadara aldın ve nerden soyleyebılırmısın acaba?
cnm strawberryden 22.50 ydi sanırım
sağol canım ben en açıkrenk allığı var ya onu çok sevdim farlarıda fena değil, gerçi o fiyata göre çok çok iyi evde bulunsun dimia.s

onerin için cok sagol bitanesi ...cnm ben yaklasık 2 aydır everyday kullanıyorum ...tam bir everyday canavarıyım bende hemen hemen cogu rengi var gercekten bende cok cok cok memnumum:lepi:

cnm everyday sıkıstırmıs pudrası var muhakkak gormussundur 12 dolardı galina onu cok merak ediyorum bu ay kesinlikle onu ısmarlayacagım

bende elmas tozlu tırnak sertleştirici aldım birde eyeliner ve açılıp kapanabilen göz kalemi hepsi avon:)

aldığım günden beri sürüyorum.yarında süreceğim sabahtan sonra sevgülümmm geleceği için kırmızı ojee sürüp sexy olacam:)) ama 5 günde farketti işe yaradı bende.hatta bu 5 günde suylada çok haşır neşir olmama rağmen.kedimi köpeğimi yıkama seanslarım oldu. uzun deniz maceralarım oldu. tırnaklarımın çok yumuşadığı durumlarla karşılaştım.ama yinede kırılma ayrılma olmadı. çok sevdim ben bunu:))

murgizcim inglot farlar ve palet indirimdemiymiş hala?
evet tatlım palet 15 tl far refil farın tanesi 5.5 tl allıkta 15 tl zemuszemus
hihohoyttt bir kişiyi daha inglot tuzağıma düşürdüm kötükedihüso
hayırlı olsun canım benimm
inglot hacerden sonra, inglot murgiz mi geliyor nee zemuszemus

ya evet hacerimmmm bi sürü para bayıldım bi o kadar daha bayılacam paleti tamamlamadan dönmem evimeeeeehihoyyyt
ama farlar falan çok güzel ara kablomu getirmemişim ama fotoğraf makinasının şeyi pc ye takılıyomuş ekleyeyimm bende cicilerimi

bu MAC LER SAHTE BUNLARA KANIP PRİM VERMEYİN ARKADAŞLAR TEKLİ FARIN 33 TL OLDUĞU YERDE BUNA NASIL İNANIRSINIZ

canım baska bir sitede o sahteleri daha ucuza satılıyor ama eger iade geri alıyorlarsa geri vermeni oneririm seker

LİV CNM okuduğuma göre satıcı geri alacakmış sanırım ama böyle şeylere gerçekten çok bozuluyorum gerçekten
ya bu gözz göz cilt bu insan sağlık ne bilim daha nasıl anlatılırki
acaba ne koyup yapıyolarki judi bile bu sahtelerden iyidir
satanları .çok çok kınıyorum

bende oldukca kızıyorum cnm ama bildigim kadarıyla cnm mac in zaten boyle bir urunu yok aslında cok bariz sahte oldugu dedigin gibi tekli farının bile fiyatı 35 civarı iken o fiyatta satmalarından bile insanın suphe duyması gerekir

DıptısDıptıs,sahte o paletler canım.
Mac'te böyle palet bulman mümkün değil,hiçbir zaman olmadı yani.
Gitti gidiyorda satılan uydurma mac'ler bunlar ne yazık ki.

oh aldım mı aldım. teee amerikalardan gelio burda pahalı valla. dudak balmları koruyucu parlatıcı hiç bi işe yaramasa bile kutusu yeter.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…