Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
livgüle güle kullan öncelikle
ilk defa tavsiye üzerine bi makyaj ürünü aldım,sende çok beğenmiştim dier rujunu,sen 215 daha güzel deyince denemek istedim,iykide almışımkaydirigubbakcemile5t.ederim tavsiyen için,kırmızı ruj konusunda espiri yaptımkaydirigubbakcemile3hayatta kullanmıycağım tek renk sanırım,gerçi askiden kullanıyodum ama:kedi:insan oğlu değişken iştezemuszemus
verita rujlarıda mutlaka deniycemyerimsenibensenden numara alır gider alırım yine:lepi:

Son düzenleyen: Moderatör:
aso begenmene cok sevindim bebegimmmm

melegim ben genelde kırmızı ruju surdukten sonra pecete yardımıyla siliyorum daha dogal bir goruntu oluyor o sekilde belki kullanabilirsin

aso begenmene cok sevindim bebegimmmm

melegim ben genelde kırmızı ruju surdukten sonra pecete yardımıyla siliyorum daha dogal bir goruntu oluyor o sekilde belki kullanabilirsin

kaydirigubbakcemile5aynen o şekilde yapıyodum zaten livim
lancomenin kırmızı ruju vardı çok çok memnundum,bende kırmızı ruj isteyen arkadaşlara onu tavsiye ederim
genelde rujlarımı hep öle sürerim,yada dokundururum varla yok arasıhihoyyyt

ojeler çok güzel kedicim güle güle kullan hepsini. numaraları ne markada tam görünmüyor:) hiç canlı renk ojem kalmadı.sevgilim kırmızı istiyor hep:)ya da siyah

cnm tşk ederim yeni gördüm de cnm natty die bi marka ama hoşuma gidiyor numaralar şöyle
eflatun(açık mor)317
mor(koyu mavi gibi olan)364
yeşil 365
opuyorumnanaktan
kısçeler hepiniz süper şeyler almışsınız güle güle kullanın opuyorumnanaktan

bende bugun bunlari aldim resimlerini cekemedim netten ekleyeyim dedim.

farlar Collection ama sankim hic renk vermi okadarda ovdu kadin %50 indirim vardi salak gibi atladim hemen aldim kullanmicam galiba hosuma gitmedi bilmem ne yapcam hediye veirim belkim bilemiyorummafoldumben

BarryM siyah eyeliner

yine BarryM Kohl pencil gri ve beyaz renk aldim cok guzel

bourjois kalem

boots vanilyali body sprey the body shopun white musk i gibi kokouyor bayiliyorum buna ve the body shoptan vitamin E li goz cevresi kremi

Son düzenleme:
Princess of Rain
güle güle kullan aldıklarını canım,nie beğenmedinki?gayet güzeler bence:teselli:

evet gercekten cok guzel barrymin kilerde cok guzel onlarda baya kalici cikti ama farlar tam fiyasko parama yazik oldu be yeni far alcam yenide pooofffff

farlarin oyle guzel durduguna bakma gulum bende oyle guzelligine aldandim eve geldim bir surum dedim baktim hic belli olmadi oysa oradaki testerlarda nasil canli renk veriyordu gidip vermek istesem almaz magaza kozmetik urunlerini degistirmiyorlar basima bela kaldi yani artikin kardeslerime veririm onlar yeni basliyor makyaja tam onlara gore

o derece diyosunCADIARZUo zaman sende kardeşlerine ver dediğin gibi canım,ne hevesle oldun fos çıktıÇok üzgünüm çoooksağlık olsun kardeşlerin faydalanırkaydirigubbakcemile5

güle güle kullanı hanımlarr

livcim primerden memnun musun, ne kadara aldın?

tatlım fena degil eger almayı dusunuyorsan eger cok cok buyuk bir beklentin olmasın cnm primer yerine iyi bir nemlendiricide aynı ısı cok cok rahat gorebilir ...hayatım yanlıs hatırlamıyorsam eger fiyatı 36 $ dı

bitanem güle güle kullan güzel güzel günlerde:)))

anaa asonun ruju kırmızı değilmiş çok şaşırdım nasıl kırmızı duruyor yaaa:)))))))

fıstıgım vallaha fot.da kırmızı gibi cıkmıs aslında tatlım dudak o kadar pembe durmuyor pembe kırmızı arası cok hos bir rengi var ...

canım gule gule kullan.primeri gunluk makyajla da kullanıyo musun

cnm aslında ilk defa kullanacagım
aslında fondetenimde hiç yoktur ama everyday mineral surmeden once surersem belki makyajı sabitler diye dusunup aldım

slm kızlar.size biey danışmak istiyorum...yarın rimel alıcamda çok pahalı bişiy olsun istemiyorum.maybelline volume x15 (sarı renkli olan) ve alix avien maxi curl hangisini önerirsiniz?? dolgunluk uzatma ,kıvırma falan hangisinde daha iyi sizce...(başka markalarda söylerseniz oda olur rimel konusunda pek bilmemiyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…