Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
deryacım ben 25e aldım içimden de dedim yuh yani ufacık şey diye ama eve gelip de parmağımı daldırınca içine bir parmakta nerdeyse tüm yüzüme sürecek kadar vardı o yüzden parmağı hafif dokundurmak yetiyor, bayağı uzun gider, bu nedenle verdiğim paraya acımadım:)

bu arada 1 sürüş yazmışım bazlı olana ama 1.5 falan diyeyim vebali üzerimde kalmasın:)

güneş kremi, makyaj bazı, göz çevresi için kapatıcı-aydınlatıcı, parfüm(beğenmedim), bakım kremi, eyeliner, rimel, pudra Oriflame.

toz farlarım Golden Rose.

Son düzenleme:

güneş kremi, makyaj bazı, göz çevresi için kapatıcı-aydınlatıcı, parfüm(beğenmedim), bakım kremi, eyeliner, rimel, pudra Oriflame.

toz farlarım Golden Rose.

bambamım harikalar sevgilim güle güle kullan
yalnız senin far bazın roxininkinden farklı sanırsam cüğerim tüp şeklinde olan mı kremsi mi roxinin ki çünkü far gibi bişey sol baştan bi saysana bebişimmm bi de ne kadar seninki ?

güle güle güzel günlerde kullan bitaneciğim mazlemeleriniŞeniz

hayırlı olsun bambusikaydirigubbakcemile5

teşekkür ederim cnm opuyorumnanaktan

teşekkürler ilarzum Şeniz

beyaz tüpte olan cnm. sol baştan sıralı yazdım ürün isimlerini... güneş kreminin yanında olan.
azıcık kullanmak yeterli oluyor. makyaj ve far bazı olarak kullanılıyor. ben çok beğendim. sıcacık bir günde, akşama kadar bozulmadı göz makyajım(cilde kullanmadım).
haziran ayının indirimli ürünlerinden bitanem. 13.90 katalog fiyatı. normal fiyatı da 20 nin altında idi galiba.

arzum bebişim bambusideki bende de var makyaj bazı olarak kullanıyorum, far bazı olarak kullandım işe yaramadı bende maalesef o yüzden far bazı olarak inglotu kullanıcam.

@bambusi: güle güle kullan canım, göz çevresi için aydınlatıcıyı ne kadara aldın, memnun musun canım? kapatıcı dışında bir de aydınlatıcı arıyorum da

off ya kafam karıştı çiçeğim yaa(

far bazı makyaj bazı ne alsam karar veremedim

makyaj bazı olarak macinkini alayım

far bazı olarak da inglot alayım

spreyi de mac alayım olar mı çiçeğm acep?

teşekkürler cnm opuyorumnanaktan
aydınlatıcıyı henüz denemedim. fiyatı 9 civarıydı. kapatıcısı çok yoğun değil (likid ürünler genelde daha az kapatıyor, diye biliyorum.)

far bazını neden beğenmedin cnm sen? far rengini mi belirginleştirmedi, yoksa far topaklanma vs mi yaptı?

ben cecile farlarımla kullandım. onlar normalde de çok yoğun renk veriyor. bu konuda bazın etkisi oldu mu olmadı mı anlamadım. ama yaklaşık 10-12 saat makyajım hiç bozulmadı diyebilirim. ne bir topaklanma, ne bir silinme olmadı. far, aynı canlılıkta duruyordu gözümde. (bu yaz sıcağında bozulmaması beni şaşırttışutarafagitti)

canım sağol bilgi için. baz benim gözümde pek etkili olmadı topaklanma yaptı ama yüzümde memnunum pudram iyi dayanıyor.eğer sana zahmet olmazsa aydınlatıcıyı eline sürüp bir foto ekler misin müsait olduğunda? ben pudramı falan sürdükten sonra elmacık kemiklerimin üstüne ve biraz göz altına kullanmak istiyorum, göz altıma kapatıcı da aynı etkiyi veriyor ama daha aydınlık olmasını istiyorum tam göz bitimi ile elmacık kemiklerinin üst köşesinin.

tatlım benim liste için cok sagol :) hemen cıktısını alıp kontrol etmeye basladım :)

kızlar bir kac gun once murad urunlerini tavsiye etmıstım su an soylediklerimi geri alıyorum eger benim gibi normal ve yaglı arası bir cilt tipıne sahıpseniz ürünler biraz kuruma ve soyulma yapıyor onun için almadan once mutlaka testerini deneyin denedikten sonra alın ...
daliah cnm senin sikayetlerinin aynısını su an ben yasıyorum daha kullanalı cok az bir zaman olmasına ragmen cildim soyulmaya basladı ...

Roxelanne bambusi iyi gunlerde kullanın sekerler ...

Roxelanne cnm sampuandan memnun musun ?boyalı saclar için mı ?

canım valla yıkadım dün pırıl pırıl oldu, bir kaç kere daha kullanıcam bakalım inşallah kepek yapmaz ise devamlı bunu kullanırım, sanırım hep doğal hem de boyalı saçlar için.

kızlar bnnimde avondan kazandıqım hediyeler geldi..
ungaro gece cantası ( ısıktan deqisik cıkmıs biras)
ungaro duş jeli ve vücut losyonum
:lepi:

a.s. iyigünlerde kullan talışım öptüm:icecream:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…