Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Rana cım hepsi çok güzel =))

Fırçalar pek bir güzel güle güle kullan :)) zemuszemus

kızçelerim bu da daha evvel kutulu halinin resmini koydugum taylor farlarımın tende durusu...
neden taylori bu kadar sevdigimi bu fotolar bi nebze anlatir sanirim size zemuszemus

yakından....

evet bahsettiğim uzere zararlı kimyasallar listesi.buyrunuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
ingredients kısmında nasıl okuyorsanız o şekilde yazıyorum isimlerini.

Hydrolysed Animal Protein
Imidazolidinyl Urea
Lanolin
Lauryl dimonium hydrolysed collagen
Mineral Oil
Nitrosating Agents
Sodium Hydroxide
PV/VA Copolymer
Liquidum paraffinum
Paraffinoil
Paraffinwax
Petrolatum
dioxane
bromo-nitropropane-diol
Isopropy
Ammonium Laureth Sulfate
Anionic Surfactants
Benzalkonium Chloride
Butylated Hydroxyanisole
Butylated Hydroxytoluene
Cationic surfactants
Chloromethylisothiazolinone ve Isothiazolinone
FD ve C Colour Pigments
Formaldehyde
Fragrance

ve en önemlilerinden triethanolamine..bircok kozmetikte var..ve çok zararlı.

gurbik güle güle kullan ya renkler süper, ayrıca her tpiğe koymak zorunda mısın :kıskançüyesmileysi:

@daliah: teşekkürler canım eve döndüğümde teker teker bakacağım tüm malzemelerime:)

bende bunları aldım kızlar
bu şampuanı çok övdüler bakalım işe yarıycakmı avonun spreyide çok güzel kokuyo ayırıyoda saçları ben çok memnunum

cnm hayirli olsun urunlerin.. opuyorumnanaktan
sampuani kullanca soylermisin iyi mi diye...
sampuanin ozellikleri nedir yalli saclar icinde warmi.. CADIARZU

gurbişş hayırlı olsun kuşum..
farların renklerine bayıldım..tam esmer tenlik farlar
güle güle sür sürüştür zemuszemus

cnm hayirli olsun urunlerin.. opuyorumnanaktan
sampuani kullanca soylermisin iyi mi diye...
sampuanin ozellikleri nedir yalli saclar icinde warmi.. CADIARZU

tmm canım saçlarım çok kırıldı benim röfleden sonra kestirmeyede kıyamıyorum hemde korkuyorum azıcık diyosun köklüyolar oil nutrive serisi kırılma karşıtı onarıcı valla kullandım bikere hoşuma gitti gibi kabarmadı saçlarım ama yinede bişi demeyim bi kaç kullanımdan sonra yazarım yine bide şu avonun çocuklar için olan saç spreyide şok güzel hem saçı çok güzel kokutuyo hemde hemen açıyo ben çok memnunum şu şıpsevdi sakızları vardı ya bi ara onun gibi kokuyo saçlarım duyan kokusunu bayılıyokaydirigubbakcemile2 ..Bu şampuandan önce tresan kullanıyodum onuda tavsiye ederim onun saç toniği var onu hala kullanıyorum süper bişey bide dermokilide önerebilirim arada onun saç kreminide kullanıyorum yumuşacık yapıyo benim en çok memnunkaldıklarım bunlar kaydirigubbakcemile5 biraz uzun oldu ama kafamçokkarıştı

gurbikimm

hırk diye kolunu yersem görersin! cokacimcoook

daliah liste için tesekkurr

the best güle güle kullan canım. avonun o paletini bende almak istiyorum renkleri nasıl, defalarca üst üste sürmek gerekiyor mu?

bende bunları aldım, watsons pudra ponponu, qvs gölgeleme fırçası, flormar göz kalemi, inglot far bazı ve in style dergisinin hediyesi john frieda kahverengi saçlar için şampuan testerı

far bazı güzele benziyor, kalıcılığı için henüz birşey diyemeyeceğim ama renkleri acayip canlandırıyor. aşağıdaki resimde bazsız olarak elimdeki renge ulaşmak için 5 kere aplikatöre far alıp sürdüm, bazlı olanda ise sadece 1 kere sürdüm :1shok:

Son düzenleme:

vayy eb canımcım bu kadar rengi gösteriyor haaa çok etkileyici ve çarpıcı:1shok:

alacamm bende gülüm

güle güle kullan bitanesiiiimmmmm

teşekkür ederim arzummm. bizim maybelline köpük kapatıcının boyundan biraz daha küçük ama kesinlikle çok çok uzun süre gider çünkü parmakla dokunur gibi yapmak bile yetiyor

kızçelerim bu da daha evvel kutulu halinin resmini koydugum taylor farlarımın tende durusu...
neden taylori bu kadar sevdigimi bu fotolar bi nebze anlatir sanirim size zemuszemus

yakından....

woowwwww gurbikimmmmm bayıldım renkler muhteşemmmmm
harikaaaaaaa
sen bu işi biliyosun vallahiii kaydirigubbakcemile5

far bazı harikalar yaratacağa benziyo.fiyatı ne kadar canım ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…