Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canlar sizlerde cicilerinizi çok güzel günlerde kullanın hepiciğinizi gocaman öpüorummmmopuyorumnanaktan

Sürmelim ne güzel şeyler almışsın :))

catrice ve essence ürünleri keşke Türkiyede olsa, sizlerden görüp hayran hayran bakıyoruz :))

güle güle kullan canım...opuyorumnanaktan

Sürmelim ne güzel şeyler almışsın :))

catrice ve essence ürünleri keşke Türkiyede olsa, sizlerden görüp hayran hayran bakıyoruz :))

güle güle kullan canım...opuyorumnanaktan

tesekkur ederim canim..
catrice, manhattan, essence urunlerini cok sewiyorum ben hem kaliteli hem fiyati uygun..

kizlar esence markasi iyimi?? ben tüm ürünleri essence markasindan almayi düsünüyorum ama iyimi bilmyiorum? sizin tecrübeleriniz nedir bu konuda? hem fiyatlarida cok uygun, yada baska birsey önerirmisiniz...

Sürmeli bacim sen su Essence in Sun Clup shimmer seyini kullandinmi?
Nasil güzelmi? Bende bugün alacagimda...:lepi:

Hee bide sen niye sarisinlar icin olanini aldin onun bide esmerler icin olani var...

hee bacim kullandim gozmakyaji fotolari topigimize bak bi ekledim hattaa.. zemuszemus
ben esmer deeliiimm kiii kaydirigubbakcemile3

sevimli canim essence markasini coktandir biliyordum ama hic kullanmiyordum kizkardesim sayesinde essence hastasi olacagim sanirim kaydirigubbakcemile3 farlarini henuz denemedim ama kokulari harika.. catricenin farlarida cok guzel tawsiye ederimmm yerimseniben

cok tsk ederim sürmeli, b arada senin göz makyajlarinda müthis, tebriklerzemuszemus

cubuum karınca yagı daha once kullandın mı yoksa ilk kez mi denicen

ilk denicem gurbikim
bi tanıdık tavsiye etti
daha 1 kere kullanmama rağmen baya azaldı dedi hemen aldım :lepi:
ağdadan sonra 5 gün boyunca ağda yaprğın bölgeye sürüyormuşsun
sonra bidahaki ağdaya tekrar sürüyosun
yani hergün sürmek yok
sadece ağdadan sonra 5 gün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…