Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Gnz canım, Murad üsünlerini kullanınca yorum yazarsın di mi balım, ben de cilt tedavim bitince denemek istiyorum da :))

Güle güle kullan tatlım! :) zemuszemus

günizcim sonunda kavuştunmu muradına:jeyyar::jeyyar:kullanınca yorumlarını yaz buraya canım birde fiyatları ne kadar bunların bildigim kadarıyla biraz tuzlu ama eger etkiliyse denemek istiyorum bende

cıkolata gelincim ,kubilecim ,nisanım ,farketmezim cok sagolun canlarım benim :1hug: daha iyileri sizin olsun :)

farketmez tatlımmmm strawberryden yuz temizleme jelini ve tonıgını aldım fiyatları orada daha uygun 2 toplam 80 gibi tuttu yalnız sitede nemlendiricisi yoktu onuda ya izmirden ya da baska bir siteden alacagım :)

nisanım bebisim ürünleri cok begendim dermalogicayı kullandıgımda cildimde bazı zaman yaglanma yapıyordu ama murad oyle degil cildimin nefes aldıgını hissediyorum kesinlikle yaglanma yapmıyor ...ozellikle tonigini cok begendim naneli gibi cok hos bir kokusu var:)

günizimmm canım çok iyiye almışsın ben de mi ordan alsam dermologicadan daha iyi demişsin bunu bırakıp onu mu denesem:1no2:fiyatı da çok abartı gelmedi ama
canım iyi günlerde kullan güzelligine güzellik katsınlarr:1hug:

vallaha tatlım bence dermologicadan kat ve kat daha iyi tavsiye ederim tatlım...
sekercim evet haklısın fiyatları o sitede daha uygun... ama daha murad skin perfecting lotion ı alamadım onun fiyatı 100 ytl civarı...su an nemlendirisini almadıgım için sadece 2sini kullanabiliyorum:)

canım gunızımmmm murad da cok fazla aktif kimyasal varmıs..ben duramadım sana soylemek istedim.
gule gule kullan birtanem cicilerini

lash arthitect kullanırım yıllardır superdir super!!

Canım şöyle toksik, yani zararlı ve zehirli olabilen katkı maddelerinden bahsediyorum.kansere yol açan maddelerden,derinin dogal asit tabakasını kaldıran, nemini yok eden, çok kurutucu ve tahriş eden savunmasız bırakan maddelerden bahsediyorum.Şöyleki Mineral Oil diye yazan sey bize mineral yağı ne kadar guzel diye dusunduruken aslında kendisi bir petrol turevi...Cildin gözeneklerini tıkıyor ve cilde plastik görüntüsü veriyor. Akneyi destekliyor.nedre kaldı bunun minerali diyorsun :))))))))

Ben DR Murad ürünlerini cok kullandım cokda önerdim taki bir ürününü alıp yuzumde gozumde enfeksiyon yaratana kadar..sonra işin iç yüzü cıktı..Doktor bir arkadasım sagolsun bir liste tutusturdu elime..icinde o maddeler olan urunleri asla almıyorum.Durum boyle yani canım :)

daliah bilgilendirdiğin için teşekkürler. o listeyi müsait bir zamanında bizlerle de paylaşır mısın? hatta bir başlık açabilirsin herkes bilgi sahibi olsuna.s.

canım bende bir haberdim sonra baska bir natural kozmetik sitesine üye oldum.başıma gelince birde böyle birşey direk danıştım arkadaşıma..uzmandan akıl almak lazımmıs herzaman..
cok iyi yapmışım..geç oldu ama keşfettim.tabi eve gidince listedekileri yazarım buraya canım

kızlar gnz21 im :)kullanıcı adını degistirdigim için liv olarak gorunuyor:)

daliah tatlım gercekten cok sasırdım ...muradın sitesini inceledigimde anlamadıgımdan olsa gerek cilde zarar vermeyen ürünler içerdigini dusunmustum ...benim cildimde sivilce sorunu hiç olmaz fakat zaman zaman yaglanmadan siyaketci oldugum için bunları demek istedim keske biraz daha arastırıp bilgi sahibi olup oyle ısmarlasaydım ....

inan tatlım o listeyi bende cok merak ediyorum

Son düzenleme:
canım başıma gelene kadar bende bilmiyordum ve cok guverenerek alıyordum.Her urununde tabiki bu maddeler yoktur ama ben bir kere huylandım ya daha elimi süremiyorum.Listeyi akşam yazarım.Cunku yanımda degil canım.Benim yüzümde kırmızılıklar ve bolge bolge asırı kuruluklarla beraber kabuklar olustu.
Ama şuda var herkesin her maddeye reaksyonu bir olmaz belki benimki o etken maddeye aşırı hassastı,bende patlak verdi.Mesela Arkonun o yaglı vıcık vıcık yeşil kutulu kremi herkeste sivilce yapar,kullanmak zorunda kaldıgım iki gun oldu,ay bebek gibi oldu o sivilceli yuzum,şaka gibi kaydirigubbakcemile3

bende bunları aldım kızlar
bu şampuanı çok övdüler bakalım işe yarıycakmı avonun spreyide çok güzel kokuyo ayırıyoda saçları ben çok memnunum

Bunları bugün aldım. DKNY küçük deneme parfümü bedavaya aldım parfümcüden.
Mascara 10 krona aldım. Çantayla fırçaları beraber 20 krona aldım. Yani TL olarak 6-7 yapıyor sanırım.
Bu hafta Adidas parfümleri TL olarak 7-8 e satılıyor indirim var, nasip olursa alacağım, Adidasın parfümünden ve artık Türkiye kadar ara vereğim almayacağım. :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…