Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bunlarda benim cicilerim:dance:
pastel terecotta allık ve hediye lipgloss
emily siyah kalem
cecile kahverengi kalem
mac concealer
rimmel sexy curves maskara
watsons far fırçası
stila convertible color krem allık
flormar dörtlü far
oriflame makyaj ve far bazı

Eklentiler

• $3 029.jpg
    92,1 KB · Görüntüleme: 59
teşekkürler canım:) çarşıya çıkmaya göreyim bir tane makyaj malzemesi almadan dönsem işim rast gitmiyor :dance:

bende kıyafette yada çantada öyleyim..
içime sıkıtnılar basıyo bişi almazsam..
bu ara makkaj malsemeside almaya basladım daa yeni yeni işte..

tatlım palette gayet iyi bence ve bilindik bir marka ... sorun saçımın açık karamel olması turuncular kuscak neyse yeri bu kısım deil.. :ecrin_bebek:

ben pek anlamıyorum saç boyasından bir iki marka bilirim onlarıda herkez bilir zaten o yusden cok yorum yapamıyorum sen güvenıyorsan sorun yok zaten Şeniz
karamel çok güzel renk yalnız bi tutturamadılar benım saçımda o rengi benneyaptımki

hayırlı osssun Şeniz

aman allah allığın pembesi ne pembedir öyle:) güle güle kullan canım oriflame nin makyaj bazını bende kullanıyorum

eskiden gabrini almıştım hiç renk vermiyodu nasıl şimdi renk veriyo mu şeker?

valla canım flormar kadar canlı durmuyor ama idare eder 1.5 ytlye bu kadarı fazla bile :roflol:

ooff ta sunlara bakk hele allık harika canım ne kadara aldın hayırlı olsunsırnaşık şey

yaaa bide ben burda hiç hediye gormedim süreklide aynı yerden alıyom bazen çokda alıyom ama hediye mediye vermiyolar bana

1,5 milyon mu canım ya burda 3 milyondan ucuz far gormedim allah allah Çok üzgünüm çoook hep kazıklanıyom mu ne

karin pastel terecotta allık ve hediye lipglossu kaça aldın gülüm? ilçedeyim 2-3 kozmetikçi var topu topu ve kazıklıyorlar. ne hediye veriyolar ne bişey ya...

kizlarrrrrrrrrrrrrrrrr hepiniz güle güle kullanin,
benimde rimelim bitmisti alayim dedim bu arada dayanamadim ve catricenin kahverengi tonlarindaki farinida aldim, cok begendim ben bu catrice farlarini,
birde naomi campellin dus jelinden aldim indirimdeydi

güle güle kullan canım far çok güzel gözüküyor ama türkiyede yok galiba senağlama

güle güle kullan canım far çok güzel gözüküyor ama türkiyede yok galiba senağlama

canim sanirim yok galiba ya burda da heryerde bulunmuyor bu marka maalesef, resim de beyazli siyahli cikmic renkler ama bej kahve tonlari asil:1hug:

güle güle kulla canımm :))) Şeniz

su senin rimelin cok güzel sanirim hemen bitirmissin bendede okadar cok rimel olduki bittigi falan yok ama seninkindende alirim ilerde cok merak saldim

naominin parfümü var bende kokusunu cok begeniyorum

güle güle kullan aldiklarini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…