Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kıslar cicilerinisi ii günlerde kullanın hulişim bebişim ii günlerde kullan rimelden bende alıcam mutlaka
karin cnm stilanın allığını nerden aldın cnm acabaa bide ne kdr

güle güle kullanın kızlar :lepi:
seksi rimeli ben de merak ettim de gidip almayayım şimdi birsürü rimelim var

l'orael extra volume collagene fevkalade bi maskara yani kipriklerimi 10 kat uzattı ve dolgunlaştırdı resmen
şiddetle tavsiye ederim

kaydirigubbakcemile5

l'orael extra volume collagene fevkalade bi maskara yani kipriklerimi 10 kat uzattı ve dolgunlaştırdı resmen
şiddetle tavsiye ederim

kaydirigubbakcemile5

güle güle kullan canım benimde rimelim bitmek üzere lorealden alayım diyorum ama karar veremedim. ne kadara aldın?

cybernuran;

bende eklediğin resimdeki lorael maskarısından kullanıyorum gerçekden güzel tavsiye derim ,

coğu zaman avonun maskaralırını kullanıyorum şu son çıkan 3 katlı rimelinide almaya düşünüyorumkaydirigubbakcemile2

şiddetle tavsiye ederim

kaydirigubbakcemile5
ya ya yaa ben hala turbo boost kullanıyorum bi sürü loreal aldım beğenmemiştim. iise bende alcam madem...ben de bunları aldım anacım yine kafayı yedim kocam askerde can sıkıntısı ben de kendimi ucuz makyaja vurdum...

kızlar bende dün bunu aldım sürmee..gzel boyuyo simsiyah yapıo ama akıo (( yaa akmaması için yapcak bişe yok mu (

hepiniz aldigi urunler super gule gule kullanin cnlarim...
bunlari ablamla almistik bugunde 3 parca seyler aldim oburleri baya oluyooo.. :lepi:

dur sayim neler war..
loreal studio sac kremi... hihoyyyt
essence pembe ruj..
essence ikili far... sengözlerimebaksanab
essence kahverengi eyeliner... sırnaşık şey
Vaseline dudak kremi... sırnaşık şey
essence mavi kalem.. sırnaşık şey
Manhatan 3lu far..
:lepi:

kızlar çok güzeller iyi günlerde kullanın :)))
essence ve manhatan ürünleri Türkiyede yok ama ( çok güzel görünüyorlar...:))

:CüvCüv:

şirine malibu merisu ii günlerde kullanın kıslar bende bugün maybelline köpük allık(brown) ve max miracle touch fondöten aldımm

canım rimeli nerden ne kadara aldın acaba bi nasıl bende almak istiyorum ama cesaret edemiyorum

canım rimeli watsonsdan aldım , zaten rimmel markası yalnızca watsonslarda satılıyor diye biliyorum. fiyatı 16.90 liraydı. performansına gelince, eğer kıvırıp tek tek ayırmasını istiyorsan ideal, fakat dolgunluk vermiyor, aynı markanın glam'eyes isimli maskarası daha iyiydi bence.

kıslar cicilerinisi ii günlerde kullanın hulişim bebişim ii günlerde kullan rimelden bende alıcam mutlaka
karin cnm stilanın allığını nerden aldın cnm acabaa bide ne kdr

canımcım stila allığı palladium sephora dan 71 liraya aldım. ama çok memnunum rengi harika ve fonksiyonel bi ürün, hem dudağa hem yanağa kullanılabiliyor.

buarada herkes aldıklarını iyi günlerde kullansın. bide kızlar nasıl herkesten aynı anda alıntı yapıp cevap yazılıyo, hayrına söyleyin yaaw:1rolleyes:

canım alıntı yap ın yanında mq diye bir buton var. alıntı yapmak istediğin her mesajda bu butona tıkla ve en son mesajda alıntı yap a tıklaa.s.

Tmm cnm fotosunu çeker koyarım akşama . . .
Bakarsın . . .

Canımcım akşam çektim fotosunu ama hiç hoşuma gitmedi kendisi gibi değildi ki sonra ayarlarından şüphelendim ben makinanın sanırım ufaklıklar oynadı makinayla akşam düzeltip tekrar deneyeceğim . . .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…