Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
güle güle kullan:) emily kalemler herhalde bu forum sayesinde hiç satılmadığı kadar satılıyordur:)

sağol canım.:1hug:doğru söylüyosun parfümeride flormara cecile ye bakıyodum bunlarda garip garip durulardı bi köşede bi alayım bakalım pek bi methini duyuyorum dedim gri göz kalemini bide dudak kalemini aldım fena değil diğer renkleri nasıl akıyo mu bilmiyorum özellikle siyahı
bu arada sende güle güle kullan aldıklarını

canim benim cok tesekkür ederim,
evet ben bu riele bayildim maxfactor masterpieceden bile vazgectim bunun icin, ve cabuk bitti, ya icinde sirf 8ml oldugu icin yad aben cok kullandigim icin, gercekten cok kullandim cünki:teytey: ama bayilyorum buna iyiki alip denemisim

naominin parfümü bendede varŞeniz

teşekkür ederim canım. ben dudak kalemlerini de göz kalemi yerine kullanıyorum :)) siyah göz içinde diğerleri nasılsa öyle biraz akıyor tabi ama göz üstünde pek kalıcı

ayyyyyyyy süper şeyler almışsınız canlarım...
Ben de, pembe tonlarında far arıyordum, ablacım almış bugün bana kaydirigubbakcemile2

İnnova :)

renkler çok hoş :))

bir de, bişi sorucam kızlar, Watsons'da FlorMar var değil mi ? yarın gidicem de, FlorMar'ın ruj kampanyasını kaçırmak istemiyorum.:)yerimseniben

güle güle sürün tatlım ben duymadım ne kampanyası nekadar rujlarkaydirigubbakcemile5

çok teşekkürederim funnydaŞeniz
mgecim bende pembe allığımın rengine bayıldım. bu arada sen oriflamenin bazından memnunmusun?
çikolata21 canım allık biraz tuzluya geldi stila 71 ytl, ama çok istiyodum.
merisu şekercim pastel bu tercottanın yanında pembe glossu hediyeli kampanya yapmıştı, bir plastik çantada. fiyatı 16 liraydı sanırım canım.
herkes aldıklarını güle güle kullansın.
dip not: herkesten ayrı ayrı alıntı yapmayı beceremiyorum(

Son düzenleme:

golden rose un terracota allıkları nasıl acaba almayı düşünüyorum ya da flormar dan?

Kesinlikle tavsiye ederim gamzelim . . .

İstersen fotoğraflandırabilirim !

Işıltılı bebek pembesini kullanıyorum rengi zor tutturursun diğer markalarda yok o biçim bi ton . . .

:asigim:

canım rimeli nerden ne kadara aldın acaba bi nasıl bende almak istiyorum ama cesaret edemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…