Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Güle güle kullan hayırlı olsn kaydirigubbakcemile5

Farlarının rengi çooooook güzel tonları birbirne çok uygun fuzuli renk yok yni aralarında kaydirigubbakcemile3

çok şık hepsi güle güle kullan kaydirigubbakcemile5

hepsi çok guzel canım ozellikle allığın çok hoşş

canım çok guzeller hayırlı olsun Şeniz

Cicislerini güle güle kullan Edaykincim.. a.s.
Hint yagi ne ise yariyor kizlar.. Ben kirpikleri güclendirdigini duymustum dogrumu acaba ?

hint yağı evet kirpikleri güçlendiriyor ben kirpiklerimi yılda 1 kere kesiyorum ve hint yağı sürüyorum daha gür daha uzun oluyor küçüklüğümden beri yapıyorum kesme işlemini ve şuanda kirpiklerim kaşlarıma kadar gür ve kıvrık süperler tavsiye ederim hint yağını o yüzden aldım :jeyyar:

semyıl o avonun serumundan bende aldımda onu nasıl kullanıyorsunuz bilen varmı
aldımda nasıl kullancam bilmiyorum

sevgi kelebeğim avonun o serumu saça kuru iken sürüyorsun ve bekletiyorsun
az sürmeni tavsiye ederim kokusu da çok keskindir ben kullandım bi işe yaramadı ama durulamayı unutma çnkü çok yağlı saçta kalıyor avonun o serumu değilde ben avonda planet spa nın zeytinyağlı olanı kullandım o ii gelior ve bakım maskeside ii gelmişti planet spanın bidaha almadım ama alacam bu ay siparişlerimi topliyim müşterilerimden indirimde olduğunda onuda alırm artıkın

allah iyiliğini versin:roflol:kaydirigubbakcemile3 seni kadınlar kulübünün en bakımlısı ilan ediyorum:roflol:ilk defa duydum yazık benim panpitomasenağlamasenağlama

ama güzel kokuyorrrr napiyim pamuk gibi oluor ve epilasyondan sonra cildimiz yaş ilerledikçe kararır ben tendürdiyotla ölü deriyi atıyorum ve banyodan sonra pudra sürerim cildin renk tonu ve yumuşaklığı için ayrıca çokta güzel kokuyorrrrrrr bence bayan için koku önemli heledeee panpitooo wc den sonra temizleyici jelle yıkamak şart bizim için pudra da benim vazgeçilmezim oldu o yüzden poşet halinde aldım kutusuna para vermiyim die kutu bitince dolduruyorum tekrardan süprizzzzz

hepsi çok guzel canım ozellikle allığın çok hoşş

meryem bambisu çok güseller güle güle kullanın
bambiciim farlar harika görünüo bende seviorm flormarın farlarını seri halinde topluorm nerdeyse:)

sagol canim.

bambusi gözüm kaldi seninkilerde :çok üzgünüm:

Şeniz çok teşekkürler arkadaşlar. far konusunda kendimi frenleyemiyorum. kaydirigubbakcemile
az olsun, öz olsun değil; her renk olsun, diyenlerdenim. kaydirigubbakcemile3

çok güzeller canikom.. güle güle sürün a.s.
farlarini bende çok begendimm :1rolleyes:

Kızlar pastel üyelerine gönderdiği bu ay ki bülteninde anket düzenlemiş. Anketi dolduran her 20. kişiye 5 üründen oluşan pastel 'den hediye seti veriyorlar.

meryem,bambusi,damlass,paytakördek güle güle kullanın cicilerinizi hepiniz.
hulicim o rimeli burada bir arkadaş daha söylemişti sonrasında unutmuştum iyiki hatırlattın kıvrıklık veriyorsa denemem şart oldu. acaba senin kirpiklerinde kıvrılmama sorunu var mıydı.

damlass ben kullanmadım ama bir arkadaşım bu ürünü uzun zamandır kullanıyor ve çok memnun .Ona sordum fiyatı 17tl-18tl arasıymış değişmediyse tabii

ben geçende balea tek kullanımlık saç maskesi denedim, hindistancevizi özlüydü galiba, pek memnun kalmadım, montagne jeunesse çok daha ii. ama balea makyaj temizleme mendili çok güzel, tam kararında ıslak, yumuşacık, ve çok güzel kokuo, onu beğendim. şampuanımdan memnunum ama şu spülunguna bakiim bulabilirsem.
asıl temizleyici dikkatimi çekti, benim de sivilce problemim var, ondan her ürüne güvenemiorum. clean&clear alayım dedim, pek beğenen çıkmamış. belki baleayı denemeye karar verebilirim. çok teşekkür ederim.

çok güzeller canikom.. güle güle sürün a.s.
farlarini bende çok begendimm :1rolleyes:

Şeniz teşekkürler arkadaşlar.

yeni birkaç şey daha aldım. bir ara resimlerini çekip ekleyeceğim.

pastel in 3lü allığı, lipgloss hediyeli. aklınızda bulunsun. (resmini bir arkadaş eklemişti)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…