Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Canım göz makyaj temizleycisi o. Su gibi bir şey ben kullanmıştım fakat pek iyi çıkarmıyor makyajı.

bambusi aldıkların cok güzell güle güle kullan cnmm
o allığı ne alınca hediye ediolar görüyorum herkeste hediye die :))

bambusi aldıkların cok güzell güle güle kullan cnmm
o allığı ne alınca hediye ediolar görüyorum herkeste hediye die :))

carmina' dan 30 TL lik ürün alana hediye imiş cnm. burayı pek takip etmiyordum. netten gördüm. süresi bitmek üzere galiba fisfisfis

arkadaşlar, kampanyaları iyi takip etmek lazım. bazen bizim hatırlatmamız gerekiyor. cecile' de 3 al 2 öde kampanyası olduğu tarihlerde aldığım ürünlerin hepsinin parasını aldılar benden. artık özellikle soracağım.

Yahu bebü$üm nerden buluyorsunuz böyle farlariii senağlama

Ah ulen ahhh trde olacaktimda görecektinizzz :dilcikar::dilcikar:

neyse... 3 ay kaldi gidiyim doldurcam wallahi görürsünüz sizzz :dilcikar::sm_cool:

ben de bugün sanal gezinti yaparken ahh ahh, yurt dışında olacaktım:asigim:, dedim.

orada tr den daha uyguna alınan bir sürü ürün var cnm.

tr ye gelince bu ürünlerden kolayca bulabilirsin.

daha avantajlısın aslında yerimseniben

cnm iyi günlerde kullan, baleanin ürününden memnunmusun?

sagol canim bütün ürünlerini sevmiyorum baleanin ama bu yüz icin olani cildime cok iyi geliyor ama her gün kullanmak suretiyle tabiki. güzel olani maske olarakda kullanilabiliyor yumusacik yapiyor yüzü

bambisu cnm ii günlerde kullan harikalar sorularıma başlıorm:)
pastel üçlü allığın yanındaki pudranın markası nedir bide nasıl beğendin mi
sonraaa kırmızı ruj görüorm markasını çözemedim tatlım-tatlicadiarzu-
bide rujların önünde mor ve pembe renkli gloss gibi bişi var onun markası nedir cnm
bide bidee:) turkuaz mor farın markasııı:)
amma sordum yaaa

ayyy bambusii ne şeker şeylerrr içim açıldı he görünce damlanın sorularının aynısını bende soruyorum :roflol:
o allığıı güle güle kullan ama gözüm kaldı unutmaaaaalülülülülülü çok güzel görünüyorrr

almagester tatlımgüle güle kullan mineralleri kullandınmı concealerı denedinmiii çok merak ediyorum ben onu sürmeyi pek beceremesemde verdiği aydınlık görüntüye bayılıyorum yinede değişik bi tarzda kullanırsan haberim olsunnnn:lepi:
benimde siparişlerim var daha gelmedi everdayden bakalım ne zaman gelicek önceki siparişlerim 20 güne yakın gelmişti Çok üzgünüm çoook

bidebideee e.l.f.ten 3 parça bişey aldım bakalım ne zaman gelicekler kendileriiii

burcummm o hediye allığı banada vermişlerdi ama pek tenk vermio tatlım parayla almaya değmes ama hediye olursaa sorun yok far olarak fln daha ii allıkta renk vermio çünkü sadece sim

çok teşekkürler cnm.
pudranın markası carmina, henüz kullanmadım, tester ı çok güzeldi. mineralli ürünlerdenmiş, çok anlamam:)
rujun markası top girl, ilk kez duydum ben de, rengini beğendim, aldım. dudak kurutuyor ama. fazla para vermediğim için dert etmedim -tatlicadiarzu-
krem ruj markası classics, golden rose un yan ürünü... bunu beğendim :asigim:
yeşil-mor farım da carmina. ilarzunun makyajında görüp beğenmiştim. yeşili bir harika, morun tonuna bakmadım bile kaydirigubbakcemile2

anammmm.ganimtlere bak kısssssss.
hesini güel güle kullan bacum

çok teşekkür ederim cnm. Şeniz

Son düzenleme:
carminanın farları çok güzel oluyor, çok da kalıcı, o turkuaza da bayıldım bambusiiii

cnm bikaç şey daha sorucam farın bide pudranın bide classiscs glossların fiyatları nedir tatlımmkaydirigubbakcemile2

bambusi kuzum nelerde almışsın güle güle kullan canım:asigim::asigim:

carminanın farları çok güzel oluyor, çok da kalıcı, o turkuaza da bayıldım bambusiiii

cnm bikaç şey daha sorucam farın bide pudranın bide classiscs glossların fiyatları nedir tatlımmkaydirigubbakcemile2

bambusi kuzum nelerde almışsın güle güle kullan canım:asigim::asigim:

çok teşekkürler arkadaşlar..

damlasss;
classics gloss 4TL gibi birşeydi.
ayrı ayrı fiyatlarını hepsinin bilmiyorum cnm.
carmina 2li far+ pastel allık+ carmina pudra+ kirpik makasını aynı yerden aldım. 46,85 TL tuttu(fişe baktım şimdi).

teşekkür ederim cnm bildiğim kadarıyla pastelin o seti en az 25 civarıydı ii tutmuş yani ben çözemedim fiyat işini pek böle olunca ama ii günlerde kullan cnm

teşekkür ederim cnm bildiğim kadarıyla pastelin o seti en az 25 civarıydı ii tutmuş yani ben çözemedim fiyat işini pek böle olunca ama ii günlerde kullan cnm

fisfisfis allık ve gloss un toplam fiyatı 20 yoktu canım. çok fiyat sorduğum için tam aklımda kalmamış. yalan olmasın ama 17-19 arasıdır diye hatırlıyorum.
indirimde demiştiler. belki ondan uyguna gelmiştir.
(şeffaf bir makyaj çantası içinde idi set, allık+gloss+makyaj çantası setinden bahsediyorsun değil mi cnm?)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…