Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Hülim gecenlerde dm'den alverde naturkosmetik rimel almistim yanlislikla kahverengi almisim gerci.

ama kirpikleri tel tel ayiriyor ve tepeye kadar kaldiriyor, tek begenmedigim iste kirpiklerim inceya onlari belirginlestirmiyor ama rengi kahve oldugundanda olabilir. hos bir kokusuda var ama biraz fazla :) denemek icin önerebilirim yani

schwung und präzision olani var bende

tmm cnm cok tesekkür ederim önerin icin denerim bir gördümde alverdenin ürünlerini hep elim gitti almaya ama sonra vazgectim :))

iste benim son aldiklarim

fenjal body lotion cok hos bir kokusu var ve yumusasik yapiyor cildi, bu markayi cok begeniyorum,
gliss kurun bu sac fisfislarinin bir kac cesidini denedim benim saclarim düz ve saglikli ama ne hikmetse pek taranmiyorlar özellikle islak halde taramanin imkani yok. bunlari sikinca problem ortadan kalkiyor

cingene pembesi rengindekini en cok begendigim, acik sarisida güzel ama acik pembesini hic begenmiyorum

dsc05870.jpg

bende bu cicişleri aldım

garnier 3 ü bir arada jel
nivea roll-on
tırnak fırcası
ayna

parlatıcı
2 tane ruj
2 tane far
2 tane göz kalemi

hint yağı
yosun yağı
tala karınca yumurtası yağı
dalin pudra :emir_bebek:

canım hepsi çok guzel gulegule kullan garnieri bende aldım guzel pudrayı napcan merak ettum:kahve:

fenjal body lotion cok hos bir kokusu var ve yumusasik yapiyor cildi, bu markayi cok begeniyorum,
gliss kurun bu sac fisfislarinin bir kac cesidini denedim benim saclarim düz ve saglikli ama ne hikmetse pek taranmiyorlar özellikle islak halde taramanin imkani yok. bunlari sikinca problem ortadan kalkiyor

cingene pembesi rengindekini en cok begendigim, acik sarisida güzel ama acik pembesini hic begenmiyorum

dsc05870.jpg

iyi gunlerde kullan sekerrr:sm_cool:

dsc05870.jpg

slm arkadaşım, hayırlı olsun cicilerin, güle güle kullan. ben aldıklarının arasında balea gördüm bitane de, yüz temizleme jeli galiba. nasıl memnun musun balea ürünlerinden. ben de bakıp bakıp geçiorum dm ye her girişimde ama cesaret edip alamadım hiç.özellikle saç için olan ürünlerini merak ediyorum. var mı bi bilgin-tecrüben ?
şimdiden teşekkürler...

herkes ürünleriniz güzel günlerde kullansın...

farlarım

flormar2.jpg

kapatıcı, allık ve parfümlerim

page2k.jpg

ojelerim

ojele9r.jpg

son zamanlarda aldığım ürünler. (makyaj ürünlerimiz için çekmiştim. sansürlü olanlar eski ürünlerimden)

Son düzenleme:
meryem bambisu çok güseller güle güle kullanın
bambiciim farlar harika görünüo bende seviorm flormarın farlarını seri halinde topluorm nerdeyse:)

bunlarda benden:)
my.php
[/URL][/IMG]

banyoda çekmek zorunda kaldığım için özür dilerim kıslaar :nazar:
far inglot refil halinde aldım
golden rose lipgloss
watsons magic lip
rimmel maskara
loreal telescopic
calvin klein ın2u parfüm
she rollon
artnet far fırçası
bide nivea peeling ve tonik almştım eklemeyi unutmuşm:)

Son düzenleme:
slm arkadaşım, hayırlı olsun cicilerin, güle güle kullan. ben aldıklarının arasında balea gördüm bitane de, yüz temizleme jeli galiba. nasıl memnun musun balea ürünlerinden. ben de bakıp bakıp geçiorum dm ye her girişimde ama cesaret edip alamadım hiç.özellikle saç için olan ürünlerini merak ediyorum. var mı bi bilgin-tecrüben ?
şimdiden teşekkürler...

sagol canim.

baleanin bütün ürünlerini begenmiyorum acikcasi mesela body lotionu falan bana hic yaramadi birde el kremlerinide pek begenmiyorum. ama bu yüz temizleme jeli cok güzel benim cildime cok iyi geliyor hatta gecenlerde biri sordu yüzüne ne yaptin sen sivilcelerin gitmis nasil mutlu oldum delikafadulden

sampuanlarida güzel saclarim düz ama yinede glättigungsshamposunu kullaniyorum ve spülungunu coook memnuinum saclar taranir hale geliyor vede düp düz yapiyor tavsiye edebilirim.

her seyi denemek lazim tabi kiside farkli olabilir umarim yardimci olabildim :eek:

diger arkadaslara hepinize tesekkür ederim sizlerde güle güle kullanin

bambusi gözüm kaldi seninkilerde :çok üzgünüm:

bunlarda benden:)
my.php
[/URL][/IMG]

banyoda çekmek zorunda kaldığım için özür dilerim kıslaar :nazar:
far inglot refil halinde aldım
golden rose lipgloss
watsons magic lip
rimmel maskara
loreal telescopic
calvin klein ın2u parfüm
she rollon
artnet far fırçası
bide nivea peeling ve tonik almştım eklemeyi unutmuşm:)

güle güle kullan canim farin rengi cok hosuma gitti, rimmelin maskarasi nasil ondan memnunmusun?

valla meryemcm tam markasını bilmiorm akşam yazıyım tatlımm daha hiç açmadım :)
teşekkr ederm cnm

X