Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

tmm cnm cok tesekkür ederim önerin icin denerim bir gördümde alverdenin ürünlerini hep elim gitti almaya ama sonra vazgectim :))

iste benim son aldiklarim

fenjal body lotion cok hos bir kokusu var ve yumusasik yapiyor cildi, bu markayi cok begeniyorum,
gliss kurun bu sac fisfislarinin bir kac cesidini denedim benim saclarim düz ve saglikli ama ne hikmetse pek taranmiyorlar özellikle islak halde taramanin imkani yok. bunlari sikinca problem ortadan kalkiyor

cingene pembesi rengindekini en cok begendigim, acik sarisida güzel ama acik pembesini hic begenmiyorum

canım hepsi çok guzel gulegule kullan garnieri bende aldım guzel pudrayı napcan merak ettum

iyi gunlerde kullan sekerrr:sm_cool:

slm arkadaşım, hayırlı olsun cicilerin, güle güle kullan. ben aldıklarının arasında balea gördüm bitane de, yüz temizleme jeli galiba. nasıl memnun musun balea ürünlerinden. ben de bakıp bakıp geçiorum dm ye her girişimde ama cesaret edip alamadım hiç.özellikle saç için olan ürünlerini merak ediyorum. var mı bi bilgin-tecrüben ?
şimdiden teşekkürler...

herkes ürünleriniz güzel günlerde kullansın...

farlarım

kapatıcı, allık ve parfümlerim

ojelerim

son zamanlarda aldığım ürünler. (makyaj ürünlerimiz için çekmiştim. sansürlü olanlar eski ürünlerimden)

Son düzenleme:
meryem bambisu çok güseller güle güle kullanın
bambiciim farlar harika görünüo bende seviorm flormarın farlarını seri halinde topluorm nerdeyse:)

bunlarda benden:)
[/URL][/IMG]

banyoda çekmek zorunda kaldığım için özür dilerim kıslaar
far inglot refil halinde aldım
golden rose lipgloss
watsons magic lip
rimmel maskara
loreal telescopic
calvin klein ın2u parfüm
she rollon
artnet far fırçası
bide nivea peeling ve tonik almştım eklemeyi unutmuşm:)

Son düzenleme:

sagol canim.

baleanin bütün ürünlerini begenmiyorum acikcasi mesela body lotionu falan bana hic yaramadi birde el kremlerinide pek begenmiyorum. ama bu yüz temizleme jeli cok güzel benim cildime cok iyi geliyor hatta gecenlerde biri sordu yüzüne ne yaptin sen sivilcelerin gitmis nasil mutlu oldum delikafadulden

sampuanlarida güzel saclarim düz ama yinede glättigungsshamposunu kullaniyorum ve spülungunu coook memnuinum saclar taranir hale geliyor vede düp düz yapiyor tavsiye edebilirim.

her seyi denemek lazim tabi kiside farkli olabilir umarim yardimci olabildim

diger arkadaslara hepinize tesekkür ederim sizlerde güle güle kullanin

bambusi gözüm kaldi seninkilerde :çok üzgünüm:

güle güle kullan canim farin rengi cok hosuma gitti, rimmelin maskarasi nasil ondan memnunmusun?

valla meryemcm tam markasını bilmiorm akşam yazıyım tatlımm daha hiç açmadım :)
teşekkr ederm cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…