Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bundan bende kullaniyorum yoksa saclarim taranmiyooo cok iyi ise yariyor pembesini almistim onu pek begenmedim en iyi bu oli güle güle sür sacina :)

bende bugün sürdüm begendmm canımm yaa
saoll tşk ederm :)

tşk ederm canım sende güle güle kullan :)

Avon rujlarım geldiiiiiiii :sm_cool:

tşk ederm meleğimmm

sende rujlarını güle güle kullann :)
bende aldım bu rujlardan daha gelmedii :)

chcolatestar sence bana yakisir mi benim tenim beyaz degilki... kislari bugday yazlari bronz... yakisir mi sence gidip deniycem bakalim adini felan biliyormusun tam olarak?

canim mac'de en acik renkten en koyu renge kadar hepsi var... sivi fondoten sorman lazim boyle sisede, ucunda sivri uclu bir kapak var... fiyatini bilmiyorum cok ucuz degildir ama cok asiri da el yakmaz sonucta paraya kiyilacak bir urun... bana da bugun tavsiye ettiler ama almadim ben henuz cesaret edemiyorum fondoten kullanmaya cildimi duzeltmeye calisiyorum su an icin... ama alirsam oyle birsey alirdim...

Urun bu canim

hülyalı,çilek sabun kızlar hepiniz güle güle kullanın ay baktıkça içim açıldı valla. ya yine yeni bi site bulmuşunuz sizi kokoşlar nerde ucuzluk ve kozmetik biz ordadelikafadulden

sabun çilekte setlere baktım gözüm döndü valla.delikafaduldendelikafadulden

kızlar bende bakım ürünlerimi ve şampuanımı değiğtircem ama karar veremedim size sorayım dedim almadan belki kullananlar fikir verir.
öncelikle ben şampuna ve saç bakımı olarak alterna ve hayashi kullanıyorum john frieda bana ii gelmedi kötükedihüso ama bitmke üzere ve karar veremedim sebastian mı kerastase mi kullansam karar veremedim hemen atlamakda istemedim sonuçta baya para vercem.ya saçlarım öle yağlanıyoki hemen ertesi gün sanki yıkamamış gibi senağlama

ikinci sorumda cilt bakımı. artık ellibin tane şey almıcam tek marka ürün kullncam. araştırdım ama acıkcası karar veremedim. üç marka var aklımda n.v. perricone, jonson beckett ve Skin Ceuticals bunlar hakıında çok güzel şeyler okudum hatta baya baya iyi şeyler okudum ama şunda tereddütüm var acaba bunlar 30lardan snramı kullnıyolar. bilginiz varmı kızlar. ŞenizŞeniz

almagester cnm bence kerastase kullan derim çok güsel çünkü ürünleri ben kullanıodm biara çok memnundum
missplayful bencede renkli nemlendirici kullan cnm dior un ve clinique ninkilerden memnun kalan çoktu bende yazın alıcam inş.yazın fondöten pudra sürülmüo terden en iisi renkli nemlendirici die düşünüorm:)

evet canım ya turkıye ıle yurtdısı arasında marka kozmetıkte %50 fark var.burda ıkı katı satıs fıyatları.

sağol damlascım sizden fikir almak çok önemli benim için. buarada ben seni yazmayı unutmuşum galiba iyi günlerde kullan kuzucum ne güzel pastel tonlar öledelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

kapris yapayım accuk hani bana hiç cvp veren yok damla dışında kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
kızlar bu arada ben mavalanın kirpik besleyicsini aldım hem kaş hem kirpiğe sürüyorum ve cidden kirpklerim dökülmüyo ve çok beğendim kendine geldi sanki kirpiklerimtavsiye ederim. su gibi zaten rimel altınada kullanıyorum ben.
ya bana bide iyi bi tırnak bakım ürünü söyleyin. ben yei uzatıyorum bakım yapsın istiyorum:bbo:

canım body shopta bu ay el ve tırnak kremi 8 tl'ye dustu, bir de cuticle icin bir urun var o indirimde degil 20 lira galiba ama ben dusunuyorum almayi =)

kizlar bu arada buraya sorayim dedim, cildime iyi bakiyorum surekli yikiyorum temizliyorum nemlendiriyorum, nemlendiricim de kizarikliklara iyi gelen bir urun hassas ciltlere ozel. buna ragmen cildim gun icinde kizariklasiyor ozellikle yanaklarim, ben fondoten kullanmak istemiyorum baska bir cozum onerisi olan var mi? renkli nemlendirici almayi dusunuyorum ama isimi gorur mu? baskalarina tavsiye veriyorum ama kendime gelince =)))

ay chcolatestar sen masllah kozmetik katalogu gibisin masallah ne cok sey biliyosun:) sen bilmiyorsan sorunun cevabini bence cok az kisi biliyordur . keske bilsemde soylesem canim ya ama ben bilgisizim valla fondetonde ben cok kullanmiyorum gunluk ama ozel gunlerde puruzsuz cilt istedigim icin benimde bir tane olsun istiyorum. cilt urunleri cok onemli ozellikle fondoten pudra tarzi ciltte butunlesen urunler... pahali olsada ucuz olsada tavsiye ettigin urunu kullanacagim onemli olan kaliteli olmasi...bu tarz urunlerden tutup cimrilik yaparsam cilt bakim urunlerine daha fazla para yatirmam gerektigini biliyorum. en iyisi cildimi bozmamak adi urun almamak...tskler onerilerin icin:)

deniz tatlım renkli nemlendirici bence işini görür cildine göre bi ton koyusunu alırsan çok daha iyi kapatıcılık sağlayabilirsin hatta. benim clinique bej rengi çok çok hafif bronzlaşmış gibi oluyorum hihoyyyt tüm kusurlarıda kapatıyor yüzümde maske varmış gibide hissetmiyorumdelikafadulden pilarda diorunkini kullanıyodu çok memnundu aklında olsun diye dedimŞeniz

kızlar a vitaminli nemlendirici kullananınız var mı? bana gercekten ciddi bir marka lazım ama tavsiye edenler lutfen kullanmıs olsun

kızlar renkli nemlendirici kullanmak isteyenlere bir öneri olay le max factör ortak ürün çıkartmışlar fondöten nemlendirici karışımı bir bakın derim ben.
bu arada damlacım güle güle kullan canım o küçükler pastelin mi?

renkli nemlendirici kullanmak isteyenler ben clinique kullandım çok memnun kaldım tavsiye ederim

denizcim bencede iyi bi renkli nemlendirici işini görür ama ben biodermanın bi kremini kullnıyorum benim cildim çok hassas bazen soğukta falan kötü kızarıyo hemen alıyo kızarıklığı. acaba seninde cildin hassas mı ya da kuru mu ? bide bu aklında olsun canım

daliah bildiğim kadarıyla jonson beckett ve n.v. perricone de ciddi anlamda A vitaminli ürünler var ama bende soruyorum kullanan var mı diye

ay ay ayyy sonunda maskara kutumu temizledim
ama ömrümden ömür gitti 3 gün uğraştım :bbo:

içine badem ve hint yağı koydum, her gece yatmadan sürüyorum
sonuçları size resimler ile anlatırım
umarım güzel sonuçları tabi :a015:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…