Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

valla canim benim de nevrim donuyo oraya gidince... surekli bi pazarlik hali, surekli bir "bak bunu sen seversin" diye onume bisi surmeleri =D tanidilar artik beni, surekli onume bisi koyuyolar, ben itiraz ediyorum geri koyuyorum vs =)

valla canim benim de nevrim donuyo oraya gidince... surekli bi pazarlik hali, surekli bir "bak bunu sen seversin" diye onume bisi surmeleri =D tanidilar artik beni, surekli onume bisi koyuyolar, ben itiraz ediyorum geri koyuyorum vs =)

sırnaşık şeyBen o kadar meşhur değilim henüz orda Ama gerçekten adamlar durmadan alternatif üretiyor
Çİkocum Şu Versace rujun dudakta nasıl duruyor acaba ve onu kaça aldın

malibucm seni atlamşm sende ii günlerde kullan tatlım:)
bunlarda benden
[/IMG]
avonun bu pudrasını seviorm günlük kullanıorm bazen
çiçekli allık ise tam bi fiyasko sakın almayn renk yok sadece sim:)
flormar ten rengi ojem vazgeçilmezm:)
bronzer setim tabiki huliiiicciiimin gönderdiği cnm bnm yaa:)

kızlar yenilerinizi güzel günlerde kullanın çok tatlı görünüyolar

deniz canm bence endişelenme gümrüğe takılacağını sanmıyorum 100 dolar üzeri paketler gümrüğe takılıyor genelde gelir bugun yarın bizim ptt yetkilileri biraz daha hızlı olsa daha bile çabuk gelir bence

bende bunları aldım tatlışlar :)

herkes güle güle kullansın aldıklarını :)

bitanem güle güle kullan aldıklarını
bu parfüme bayılıyorum bende de var az kaldı kullanmaya kıyamıyorum deli gibi arada kokluyorum kaydirigubbakcemile3
glissin o ürünü de güzel fakat bu aralar saçım ne yapsam kabarıyor anlamadım gitti fakat ürün güzel için rahat olsun Şeniz

sırnaşık şeyBen o kadar meşhur değilim henüz orda Ama gerçekten adamlar durmadan alternatif üretiyor
Çİkocum Şu Versace rujun dudakta nasıl duruyor acaba ve onu kaça aldın

20'ye aldim canim cok guzel bir rengi var surunce gostereyim...

burcucum insallah ya biran once gelse... valla urun icin degil icim icimi kemiriyo gelmez diye...

herkes gule gule kullansin kizlar =)

missplayful geç oldu canım kusura bakma çoooooooooookk teşekkür ederim bilgiler içina.s.

daliah dior travel studi bendede var çantamda taşıdığım tek makyaj ürünü süperdir güle güle kullan canım

selam arkadaslar!!! yeni cicilerinizi gordum hepinizin! hepiniz guzel gunlerde kullanin! bende durduk yere alisverise cikma hissi uyandiriyorsunuz var ya batiracaksiniz beni:)...

bunlarda benim aldiklarim..:teytey:

LANCOME rimel
ESTEE LAUDER foundation
CLINIQUE foundation ve
DIOR pudra..

slm arkadaşım bende max factor fondoten kullanıyorum ve göz altı kapatıcısını estee laudere geçmeyi düşünüyorum sivilcelerimi çogaltıgnı düşünüyorum çünkü maxfatorun estee lauder da yaşarmıym acaba bu sorunu bide fiyatları nekadar paylaşırsan sevinirim.cildim kuru aslında sadece yanagımda bikaç sivilcem var,sürünce dahada büyüyolarhihoyyyt

ya arkadaslar bana fikir verin lutfen ayni sorunu paylasiyorsaniz..... simdi... fondoten ve pudra surunce cildim boyle kabarip pul pul dokuluyor yani... zaten cildim kuru fondoten ve pudra suratimda parca parca duruyor. yani kotu bir goruntum oluyor, kopuk fondoten suruyorum en iyi o geliyor cildime. ama peeling yapmama ve nemlendirici surmeme ragmen kopuk fondotonde bile burnum ve alnim azicik soyuluyor., biktim bu durumdam adam gibi bir fondeton pudra bile kullanamiyorum cunku guzel durmuyor cildimde. kusur kapatacagina dahada kusurlu gozukuyorum ve cildim dokuluyor??? yardim edin lutfen!!!! ne yapmaliyim!

cikolata allahaskina su cikolata resmini kaldir arkadasim seni gordukce bak agzim sulaniyor ham yapacagim bak:) bu arada 71 kiloya ciktim arkadaslr 55 ten diyetteyim cikolata gorunce aglayasim geliyor, sanirim artik asla zayif olamaycagim boyle kalacagim ben.... bilidigi zayiflama yontemi olan varsa soylesinnn nolurrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!

bugun mac'de coook ince yapili bir fondoten tavsiye etti gorevli benim yuzum biraz pembe oldugu icin yuzunuzun rengini geri ceker dedi... gercekten hissedilmiyor bile... ya da renkli nemlendirici kullanabilirsin canim tam kapatmaz ama...

chcolatestar sence bana yakisir mi benim tenim beyaz degilki... kislari bugday yazlari bronz... yakisir mi sence gidip deniycem bakalim adini felan biliyormusun tam olarak?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…