Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Kızlarr cok mutluyum.erkek arkadasım iş gezisinden donusunden bana bir suru kozmetik urunu getirmis! Sahaneler ! Aşığım bu adama ben ya !!!!!!!!! Cok duygusalım cok !!

:lepi: :sm_cool:

ab baaa . . . işi bilio erkk arkadaşın vallaaaa . . .
yani ürünler . . .

euphoriayı kullanmıştım ilk çıktığında dehşet güsel ve kalıcı bir kokudur buarada ii günlerde kullan daliahcm çok güseller hepsinin resimlerini bekliors
sabunumm istemsiz oldu valla bidaha yapmam söz:)

çok şekerli diil ama çok kalıcı ve seksi bi koku bayılıorm ben daha çok çiçek şeker karışımı dielim:)

çaklıtım takipsiz postaları 28 güne kadar bekleyin denilir senin kaç gün oldu ?

CADIARZU

13 subatta verdim canim siparisi 14 subatta postaya verilmis... gumrukte supheli paketleri acip eger icinde zararli birsey yoksa tekrar kapatip yolluyorlarmis yonetmelige gore, belki orada oyalaniyo bilemiyorum... burcununki 8 is gununde gelmisti benim bugun 8 is gunu oldu iste ama benim paket biraz daha buyuk olabilir belki o yuzdendir... tedirgin oluyorum ya kaybolursa yazik...

Süslü şaziyeler siziiii
Oh nihayet bende yeni bişeyle raldımda sizden altta kalmadım
Aslındam max eyeliner için gittim ama kalmamış bend eayrı 2 eyeliner bi kalem aldım
Hepisi topusu 50 TL
hadi bide siz benimkiler ebakın benim ağzımızın suyunun aktığı yeter ltfn yani ltfn -tatlicadiarzu-
Tlfnum çekim kalitesi ii değil Fotoları idare edin

gule gule kullan canim =)))))

Evet bencede herkes güle güle kullansın
Güzelliğine ışıltı katsın
Bu zımbırtılar kendilerini alan bayanların yanında bi hiçler aslımdaaşakkıdı

bu arada bende netten düzgün foto kayayım dedim ama doğru dürüst bişey bulamadım
Hatta fiaytlara bakayım dedim Benim aldıklarımı doğru dürüs satan bile yok :uhm:kaydirigubbakcemile3

Bayer bunlar =)
MAC jewelbright lipglass, Collistar gloss, Versace ruj

Ilk dudak kalemlerim inglottan =) ayrica body shop aplikator, trucco dudak fircasi

cevahirx çikolatam cicilernizi ii günlerde kullanın çikolatam brigette paket büyükmüş öle duydum :)kim bilr neler var büyük pakette meraklandım

çikolata bende bayerden aldım ama orda benim gözüm hiç bişeyi görmez oluyor ya nedenki Çokmu karışıyorum hepsini bir araad görünce acabaa kafamçokkarıştı
Ben bişeyde alamadım aslında
O kada ruj flnda baktım olmadı Aman ne biliim belki ben gitiğimde tükkanda bişey kalmamıştır hafta başıydı mal gelmemiştirşakkıdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…