Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
denizcim bencede iyi bi renkli nemlendirici işini görür ama ben biodermanın bi kremini kullnıyorum benim cildim çok hassas bazen soğukta falan kötü kızarıyo hemen alıyo kızarıklığı. acaba seninde cildin hassas mı ya da kuru mu ? bide bu aklında olsun canım

daliah bildiğim kadarıyla jonson beckett ve n.v. perricone de ciddi anlamda A vitaminli ürünler var ama bende soruyorum kullanan var mı diye
tesekkur ederim,gercekten sıkı bir krem arıyorum A vitaminli.bir arastırayım o zaman bende.kullanan arkadaslar varsa tavsiye bekliyorum

denizcim bencede iyi bi renkli nemlendirici işini görür ama ben biodermanın bi kremini kullnıyorum benim cildim çok hassas bazen soğukta falan kötü kızarıyo hemen alıyo kızarıklığı. acaba seninde cildin hassas mı ya da kuru mu ? bide bu aklında olsun canım

daliah bildiğim kadarıyla jonson beckett ve n.v. perricone de ciddi anlamda A vitaminli ürünler var ama bende soruyorum kullanan var mı diye

06ım hoş geldin . . .

:1hug:

A vitaminli krem talebindeki yükseliş neden ?

A vitamini olgun ciltler icin canım.Genc ciltler icin C vitamini
A vitamini içeren kremler
Bu kremlerin cildi gençleştirici etkiye sahip olduğu bilimsel olarak da kanıtlandı. A vitamini, ciltteki kolajen salgısını artırıyor, derinin gerginliğini sağlıyor. Soyucu özelliği var, bu sayede yıpranmış cildin altından taze bir derinin gelmesini sağlıyor. Cildimizdeki düzensiz pigmentasyonu (renk artışı) azaltıyor. Güneş lekelerinin hafiflemesine yardımcı oluyor. Ancak burada ürünün içeriğine dikkat edilmesi gerekiyor. Bu kremleri hekimlerin reçetelemesi, ürün içeriklerinin doğru oranda, uygun konsantrasyonda ve doğru ciltte kullanılması önem taşıyor.

kapris yapayım accuk hani bana hiç cvp veren yok damla dışında kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
kızlar bu arada ben mavalanın kirpik besleyicsini aldım hem kaş hem kirpiğe sürüyorum ve cidden kirpklerim dökülmüyo ve çok beğendim kendine geldi sanki kirpiklerimtavsiye ederim. su gibi zaten rimel altınada kullanıyorum ben.
ya bana bide iyi bi tırnak bakım ürünü söyleyin. ben yei uzatıyorum bakım yapsın istiyorum:bbo:

benim tavsiyem sally hansen ürünleri.

sekerlerim hepiniz iyi günlerde kullanin cok güzel ürünler almisiniz öpüyorum hepinizi

daliahhh simdi ben sana birsey soracagim. hangi yas araligi olgun hangisi genc cilt kapsamina giriyor. ben 24 yasindayim. sadece cildimde asiri kuruluk sorunum var.,,

arkadaşlar bilgisayardaki resimleri nasıl gönderiyorsunuz

Eklentiler

• $Catherinearley9lufar.jpg
    $Catherinearley9lufar.jpg
    8,4 KB · Görüntüleme: 19
Dügünüm´de kullamak üzere aldigim "Givenchy Pudra ve Givenchy kapatici"

dsc01751i.jpg

dsc01752.jpg

dsc01753.jpg
:nazar:

Satici bayan yüzümde uyguladi almadan önce...inanin harika birsey..aynadan alamadim gözlerimi..! 40 cesit ürün almaktansa, 1 tane adam gibi ürün almak gerek aslinda..!

:lepi:

Dügünüm´de kullamak üzere aldigim "Givenchy Pudra ve Givenchy kapatici"

dsc01751i.jpg

dsc01752.jpg

dsc01753.jpg
:nazar:

Satici bayan yüzümde uyguladi almadan önce...inanin harika birsey..aynadan alamadim gözlerimi..! 40 cesit ürün almaktansa, 1 tane adam gibi ürün almak gerek aslinda..!

:lepi:

canım bunlar harika..güle güle kullan
dediğin gibi canım şu kadar paraya bir sürü şey aldım diye sevinmiştim bir keresinde, o aldığım bir sürü makyaj malzemesini ya 1 ya 2 kere kullanmışımdır...yüzümüze sürüyoruz neticede ucuzdur vardır bir illeti pahalıdır vardır bir lezzeti diye boşuna dememiş atalarımız:mymeka:

benimde strawberry siparişlerim geldi. orjinalmidir iyimidir kötümüdür diye çok çekiniyordum gerçi sağolsun birsürü kk arkadaşım yardımcı oldu telaşlanmamam konusunda, ürünler sorunsuz inşallah kullandıkça memnun kalırım en çok hediye gelen parlatıcı ve farı beğendim:sm_cool:hediye ya:roflol:

dsc07804.jpg

kıslar ürünlernz harika hoşcakal cnm pudrayı refil almışsn daha önceden kutun vardı galiba kapatıcıyı nasıl buldn gerçi beğenmesen almazdın fiyatlarını yazarmsn cnm bende bayılıorm givenchynin ürünlerine
sehnsucht canım senin aldıkların nedir estteninki baz galiba

kıslar ürünlernz harika hoşcakal cnm pudrayı refil almışsn daha önceden kutun vardı galiba kapatıcıyı nasıl buldn gerçi beğenmesen almazdın fiyatlarını yazarmsn cnm bende bayılıorm givenchynin ürünlerine
sehnsucht canım senin aldıkların nedir estteninki baz galiba

Canim, ben günlük hayatimda pek makyaj yapmiyorum..sadece aksamlari bir yere giderken, özel günlerde yani..!

Bu pudrayida, kapaticiyida dügünüm icin aldim zaten...Kutusuz aldim pudrayi, cünkü kutulu fiyati biraz fazla geldi..pudranin fiyati 28,50 € ve kapatici 28 €..!

hihoyyyt

arkadaslar yorumlariniz icin cok tesekkurler, en kisa zamanda renkli nemlendirici almaya calisicam... herkes yeni aldiklarini gule gule kullansin givenchy compact cok guzel, sehnsucht stila harika bir markadir canim, turkiye'de 40 ytl'den asagi en basit urunu bile yok neredeyse... gonul rahatligiyla kullan =)

brigette siparisim HALA gelmedi, edirne'ye 8 is gununde gitmis olup istanbul'a 10 is gununu asmasi beni rahatsiz ediyor, hep sanki buradan dagitiliyormus gibi bir hisse kapiliyorum ben hava postasiyla geldigi icin, yoksa edirne'de gumrukten mi giriyor fikri olan var mi? sen bilirsin burcucum... bir sorun mu var kayip mi oldu birisi mi yuruttu acaba... ne yapicaksa siyah ruju, bir isine de yaramaz yuruten kisinin =DDD

sabunum pudra alıcaktın ne oldu ?şakkıdı

damlammmm ben everyday i keşfettim 06ım sayesinde artık pudranın feriştahı gelse :dilcikar:
o düzeyde bi fark yarattı bende . . .

fakat max puff pudranın dokusunu gerçekten çok sevdim makyaj çantamda yanımda gün içinde koşuşturmaktan kaynaklanan dağılmalar için 2 değdirebilirim diye düşünüyorum ama everyday de saatler sonra bile dağılma topaklanma yağlanma gibi marazlar doğmuyor hatta 1-2 sefer uyudum bu ürünlerle sabah kalktım cildim tıpkı uyumadan önceki gibi :1shok: bu nedenle ben çok zor dönerim sanırım . . .

bunlarda bu gün aldğım avene güneş ürünü numuneleri ve esmer şişedeki sarı kantaron yağı . . .

1007439.jpg
w640.png

A vitamini olgun ciltler icin canım.Genc ciltler icin C vitamini
A vitamini içeren kremler
Bu kremlerin cildi gençleştirici etkiye sahip olduğu bilimsel olarak da kanıtlandı. A vitamini, ciltteki kolajen salgısını artırıyor, derinin gerginliğini sağlıyor. Soyucu özelliği var, bu sayede yıpranmış cildin altından taze bir derinin gelmesini sağlıyor. Cildimizdeki düzensiz pigmentasyonu (renk artışı) azaltıyor. Güneş lekelerinin hafiflemesine yardımcı oluyor. Ancak burada ürünün içeriğine dikkat edilmesi gerekiyor. Bu kremleri hekimlerin reçetelemesi, ürün içeriklerinin doğru oranda, uygun konsantrasyonda ve doğru ciltte kullanılması önem taşıyor.

a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

teşekkürler . . .

arkadaslar yorumlariniz icin cok tesekkurler, en kisa zamanda renkli nemlendirici almaya calisicam... herkes yeni aldiklarini gule gule kullansin givenchy compact cok guzel, sehnsucht stila harika bir markadir canim, turkiye'de 40 ytl'den asagi en basit urunu bile yok neredeyse... gonul rahatligiyla kullan =)

brigette siparisim HALA gelmedi, edirne'ye 8 is gununde gitmis olup istanbul'a 10 is gununu asmasi beni rahatsiz ediyor, hep sanki buradan dagitiliyormus gibi bir hisse kapiliyorum ben hava postasiyla geldigi icin, yoksa edirne'de gumrukten mi giriyor fikri olan var mi? sen bilirsin burcucum... bir sorun mu var kayip mi oldu birisi mi yuruttu acaba... ne yapicaksa siyah ruju, bir isine de yaramaz yuruten kisinin =DDD

çak bende merak ettim bi aldığını öğrenebilsek keşke . . .

fisfisfis

benimde che sparişlerim ulaşmadı henüz elime . . .
fakat burçin bahsetmişti biraz uzun sürebilir demişti . . .

fisfisfis

X