Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

elizabeth arden almissin!!! super! parfumlerini cok begendigim bir marka.. 5th avenue favorimdir. gule gule kullan.,

sehnsucht canım senin aldıkların nedir estteninki baz galiba
esteninki baz solgun görünen ciltler için henüz yorum yapamıyorum daha kullanmadım, e.arden siyah noktalar ve lekeler için roll-on bişii normal fiyatı 80 flnmış 21e düştüğünü görünce aldım daha 1 kere kullandım sürekli kullanımda faydalı olur heralde:))

inşallah en kısa zamanda gelir canım bu arada sen napcan siyah rujuu????
elizabeth arden almissin!!! super! parfumlerini cok begendigim bir marka.. 5th avenue favorimdir. gule gule kullan.,
teşekkür ederim şekerim parfümünü hiç kullanmadım gerçi e.ardenin cilt bakım ürününüde ilk kez kullanıcam senide baya uğraştırmıştım kusura bakma artık ben nette bişey bulunca senle chocolatestara sorcam haberiniz ola :roflol:

sabun kataron ne işe yarıyo canım??

canım bu yağ şifağğğğ süprizzzzz

ciltteki tüm ton farklılıklarında çözüm ve benim ilk kullanım sebebim aslında kılcal damarlar içindi yanağımdaki kılcalları oldukça hafifletti . . . :asigim:
netten ayrıntılı etki alanı araştırması yapabilirsin tabi ki canım fakat benim için bahsettiğim gibi . . .

yanlız kokusu tarifsiz kötü alışmam uzun sürdü . . . :1closedeyes:

sabuncum pişti oldu, şimdi göz çevresi bakımında rastlamıştım kantaron yağına
senin mesajı da görünce atladım hemen :roflol:

ne zamandır kullanıyorsun canım ?

sabuncum pişti oldu, şimdi göz çevresi bakımında rastlamıştım kantaron yağına
senin mesajı da görünce atladım hemen :roflol:

ne zamandır kullanıyorsun canım ?

hacerim yaklaşık 2 yıl olmuştur sanıyorum . . .
göz çevresi dahil her yerde her biçimde kullanılabilecek ender yağlardandır zeytin yağı alt bazlı olduğu için sanırım . . .
:asigim:
( hacerim verdiğin muhallebi tarifi vardı ya bittim ona akşam yapmayı planlıyorum tam ölçü alabilir miyim ? )

ay ay ayy süper hemen denemem lazım delikafadulden

muhallebi için malzemeler : :roflol:

- 1 su bardak süt
- 1 yemek kaşığı mısır / pirinç / buğday unu
- 1 tatlı kaşığı vanilya
- istediğin kadar şeker
bunları karıştırıp muhallebi yapıyorsun. sonra içine bisküvi kırıyorsun istediğin kadar, bisküviler yumuşuyor altında cokacimcoook
üstüne ceviz, meyve dilimleri ekleyerek soğuduktan sonra afiyetle mideye indiriyoruz cokacimcoook

TEŞEKKÜRLER hacercim bu tatlı hem masum hem kolay hem ucuz hem hafif . . .
ben yarı bisküvi yarı muz ile deneyeceğim daha hafif olabilir meyve ile . . .
topiği yemek tarifi ile amacının dışına sürükledim ama bu kriz anları için olan tatlıdan tüm kozmetik tutkunları faydalansın dedim . . .

:1rolleyes:

kızlar sizlere bişiy sormak istiyorum şeftalimsi pembemsi koyu olmayan bi parlatıcılı ruj istiyorum biraz netten baktım cecilenin maxilips, 3d efekt ini gördüm...sizce hangisi daha iyi?veya sizin bu renklerde önerebileceğiniz bi parlatıcı varmı...sizlere sormak istedim çünkü almaya bi yere gittiğimde oranın ışıklarındanmı ne alakasız şeyler alıyorum sonra hiç beğenmiyorum bide bir sürü şeyler alıom annem kızıo tşkler. :)

canımm ben avondan almıştım bugün geldi..
metalic blush adı..
parlak fırçalı
şeftalimsi gibi pembemsi gibi cok güzell tavsiye edermm =)delikafadulden

Mşlh öyle şeyle alıyorsunuz ki hepsinden bende de olsun istiyorum delikafadulden

Sabuncum kantaron içn cilt tonu farklılıkları derken lekeden oluşan farklılıklarımı kasdediyorsun acaba
Ben hiç hazırını almadım Kendi el yapımımız var ama kötü koku yok bizimkinde
Ayrıca yüzümde de denemedim Deneyeyim bari
Hangi birini süreceğimi de şaştım yanii
Kayısı yağı atkestanesi yağı bide kantaron çıktı Nemlendirici sirke oooo daha neler Cildim isyan edecek klava:

sabunnn arkadasim ben kozmetik olarak deneyimliyim internet sitelerinde ama parfum hic almadim. bu verdigim site cheap smeels acaba orjinal parfummu yolluyor? biliyorsun en cok sahtecilik parfumde ambalajina sisesine kadar ayni yapabiliyorlar...ben hep bx ten aliyordum parfumlerimi tabiki orjinal 40dolar civari hepsi ama her parfum olmuyo elizabeth arden armani bulunmasi zor olanlardi... ins orjinaldir bi bilgin varmi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…