Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
herkesler burdayken sınav sorusunu soruyorum

soru : loreal'in hangi maskarası kirpikleri hem uzun hem de dolgun gösterir ? :roflol:

bende lorealın telescopik vardı gri renkli kabı olanından .ben hala aradıgım rimeli bulamadım istediğim tek şey kıvırması.
bu rimeldede sadece kirpikleri ayırma gibi bi özellik var dolgunluk veya uzunluk verdiği yok
yada ben sürmeyi beceremiyorum :1closedeyes:

ahhhahaha tutmadi bizim tahmin =)))
brigitte'de mi var canim La Laque kirmizi? Ya ben tavsiye ediyorum cunku acayip kalici. Pembesini ben hep cok istedim, ilk defa yurtdisinda gordum gittigimde ve bir turlu firsatim olmadi, hep duty free'de alirim diye dusunmustum, orada da tesadufen lancome standinda cok az urun vardi, bulamadim. bu yuzden bugun sevilde indirimli gorunce alayim dedim =) kirmizisi da eminim harikadir =)

herkesler burdayken sınav sorusunu soruyorum

soru : loreal'in hangi maskarası kirpikleri hem uzun hem de dolgun gösterir ? :roflol:

senin dedigin urun icat edilseydi canim =DDDD herkes zaten bunun pesinde =DDD
saka bir yana, uzun ve dolgun istiyorsan canim givenchy phenomen'eyes ya da diorshow tipli agir maskaralar kullanmalisin. loreal maskara kullanmadim, cunku o paraya degmedigini dusunuyorum, ya onbes milyon eksik verip rimmel falan aliyorum, ya da onbes milyon fazla verip daha baba bir markadan aliyorum =DDD
benim kirpiklerim de asyali tipinde, uzun ama nispeten duz ve cok inatci senağlama

:içelim:
evet tatlım senin aldıgın renge bakarken onu buldum tek o var
ufff şu siteler keşke 2-3 taksit yapsalar yaa cash para zorluyor çok oluncaÇok üzgünüm çoook

kizlar lancome la laque gloss'un resmini istemistiniz, ben de cekmeye calistim. tabi gozumuzun gordugune uygun olmasi icin biraz photoshop kullaniyorum, yoksa makine tam yakalayamiyor tenimizin uzerinde rengi...

teşekkür ederm çikolatam kırmayıp eklediğin için renk harika fiyat evet kazık:) ama napalım alıştık:)

chocolateeee çokkk beğendimmmmm harika durmuşşşş. bu dudaklara siyahta giderrr beeeD

uff bu cheapsmelles benim parfümü hala göndermedi ya

iyi günlerde kullan coco . . .

chocolateeee çokkk beğendimmmmm harika durmuşşşş. bu dudaklara siyahta giderrr beeeD

uff bu cheapsmelles benim parfümü hala göndermedi ya

brc bu cheapsmelles benim kafayı çok fena çeldi iyi inceledim siteyi ürünler orjinal ve gerçekten çok uygun ama bu ara harcama yapamam . . .
:çok üzgünüm:

acaba sadece sevgililer günü vesilesiyle mi bu indirim yani 15 şubatta acaba fiyatlar nasıl seyreder . . ?
sen daha önce ziyeret etmiş miydin burayı yani son 2 gün falan diyo cünkü . . .
karar veremedim . . . yıl boyunca bu fiyatlatlarla sahip olamicaksak almalı ama . . . uf !!!!

:çok üzgünüm:

çaklıt canım aldıkların ne şirin renkler harika boya kalem renkleri gibi bende severim
güle güle kullan canım

kızlar brigettesboutiqueden siparişlerim gelmişşş kardeşim aradı kim bu brigette diyor. ne bilsin çocukcezz akşam eve gidince hemen çekip eklerim :)
sabun delimisin bırakırmıyım cancan

Bende brigettesboutiqueden sipariş vermiştim, benimkilerde gelmiş, hemde daha geçen hafta vermiştim siparişimi, çok çabuk göndermişler. hihoyyyt ama evde olmadığım için henüz bakamadım.
gerçekten çok ucuz fiyata bir tane loreal, birde lancome dan far almıştım. Bakalım nasıl çıkacaklar merakla bekliyorum

tatlım üzülme indirim hep var takip etmek gerekiyor sadece. ama bu kadar yani %60lara inermi fiyatlar bak onu bilmiyorum ama bazı ürünlerde %30-%40 indirim oluyor belli tarihlere kadar sürdürüyorlar mesela sevgililer günü için yapmışlar 2 gün sonra bitecek belkide fiyatları belli tarihe kadar dahada düşürecekler buda olabilir

gys, canım güle güle kullan ürünlerini resimlerini çeker koyarsan bizde görürürüz şeker iyi olur

kızlarr güle güle kullanın hepiniz aldıklarınızıı :1hug: benim de bu stajım bittiğine göree son aldıklarımı koyayımm hihoyyyt

Palette röfle seti: biraz değişiklik yapayım :jeyyar:
avene termal su: bu 2. oluyor aslında memnun olduğum için büyük boy alabilrdim ama çantada taşınmazdı okulda derste klinikte falan bunalınca uykum gelince fıslatıyorum yüzüme sositososito
teh body shop nettle oil balance şampuan: john frieda ya geçmeyen bir ben varım herhalde ama çok memnunum bu şampuandan :lepi:
2 tane maybeline water shile ruj: 1 alana 1 bedava dan hihoyyyt
rosense pudra: aldım sonundaa :lepi: 10 kat da sürsem maske gibi durmuyor ama güzel kapatıyor beğendim çokk
the body shop allık fırçası: yumuşacık ve allığı gerçekten çok güzel yayıyor

işte bu kadarr hepinizi öpüyorum çokk Şeniz

Son düzenleme:
jigsaw canım güle güle kullan
rularının umarası kaçç
çok güzel görünüyor
rosense pudrayı kaça aldın canım
sitesinde 13 lira yazıyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…