Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
chocolatem o ne güzel bir renktir yav bayıldım güle güle kullan Şeniz
kajuu muradın ürünleri hakkında yorum bekliyorum senden nar özlü köpügünü çok merak ediyorum. kullandınmı sen hiç:eek:

ve evet siparişlerim tabiki orjinalmi anlayamadım:1no2: ama bana değil gibi geldi özellikle lancome allık kutusuz geldi bir kere ürün koruma bandı falan hiç bişey yoktu üzerinde kokusunda falan herhangi bişey yok gayet güzel ama kutunun kenarında kapagı açtıgım zaman leke vardı toprak gibi bişe :kızgın: concealar da sorun yok rimmel marka ürün koruma bandı vardı ilk ben açtım yani onda sorum yok gibi kullanınca yorumlarım fotolarını koyuyorum anlayan fikrini söylesin:nazar:

pic0246sy0.jpg

pic0251we0.jpg

pragdan degil de budapeste havalimanindan aldim canim, duty free shop'tan... uc tanesi arti firca 55 euro'ydu, aslinda az degil ama uc renk olmasa almazdim zaten =) benim guerlain urunlerine karsi bir merakim var da =)
strawberry'deki fiyat aslinda cok uygun, cunku normalde orijinal boy pudra 110-130 tl arasi degisiyordu benim gordugum yerlerde...

teşekkür ederim canım..ben de strawberryde görünce renklerine vurulmuştum hepsinin :asigim: ama sen de üçünü 55 euroya çok iyi almışsın.. güle güle kullan hepsini :yerimseniben

chocolatem o ne güzel bir renktir yav bayıldım güle güle kullan Şeniz
kajuu muradın ürünleri hakkında yorum bekliyorum senden nar özlü köpügünü çok merak ediyorum. kullandınmı sen hiç:eek:

ve evet siparişlerim tabiki orjinalmi anlayamadım:1no2: ama bana değil gibi geldi özellikle lancome allık kutusuz geldi bir kere ürün koruma bandı falan hiç bişey yoktu üzerinde kokusunda falan herhangi bişey yok gayet güzel ama kutunun kenarında kapagı açtıgım zaman leke vardı toprak gibi bişe :kızgın: concealar da sorun yok rimmel marka ürün koruma bandı vardı ilk ben açtım yani onda sorum yok gibi kullanınca yorumlarım fotolarını koyuyorum anlayan fikrini söylesin:nazar:

pic0246sy0.jpg

pic0251we0.jpg

canim seninle allik zevklerimiz ayni, bunu ben de dusunmustum =)
orijinalligi kokusundan anlasilir, lancome alliklari gul gibi kokar, eger hos olmayan bir kokusu varsa sahte olabilir, ama bana normal geldi, cunku lancome gibi markalara pek urun koruma bandi koymuyorlar. turkiye'de de yok... ben orijinal oldgunu dusunuyorum, bunlar hep gectigimiz sezonlardan kalma seyler o yuzden daha ucuza geliyordur =)

chocolatestarım koklayacam derken burnumuda pembiş yaptım sırnaşık şey
kokusu dediğim gibi normal sanırsam bu gül kokusu kokları pek tanıyamamda:eek:
ay Valla içimi rahatlattın canım benim o zaman gönül rahatlığıyla yapalım alışverişimizi
söylemeyi unuttum birde %10 indirim çeki vermişler

delüü o nasıl gloos rengidir öyle nerde kullanacan onu çok iddialı bir renk siyahdelikafadulden

chocolatestarım koklayacam derken burnumuda pembiş yaptım sırnaşık şey
kokusu dediğim gibi normal sanırsam bu gül kokusu kokları pek tanıyamamda:eek:
ay Valla içimi rahatlattın canım benim o zaman gönül rahatlığıyla yapalım alışverişimizi
söylemeyi unuttum birde %10 indirim çeki vermişler

delüü o nasıl gloos rengidir öyle nerde kullanacan onu çok iddialı bir renk siyahdelikafadulden

yav ben de oyle saniyodum =)))) ama deneyince cok hosuma gitti boyle soguk bir renk veriyor yani transparan oyle tam siyah degil...

Kızlar Body Shop'un E vitaminli yüz kremini kullanan var mı?
Kullanan varsa memnun mu?
Ve fiyatı hakkında bilgi verebilir misiniz?

yav ben de oyle saniyodum =)))) ama deneyince cok hosuma gitti boyle soguk bir renk veriyor yani transparan oyle tam siyah degil...

:jeyyar::jeyyar:
senin bugun eklediğin lancome glossta var fakat tek renk kırmızı ama düşünebilirim kırmızı glossum bitti çünküdelikafadulden
bu arada 5.50 dolar shipping ödedimÇok üzgünüm çoook her ürün başına fiyatta artıyor tabümirmirmirmir

tatlım bende var e vitaminli ama kullanamıyorum sivilce yaptı daha doğrusu sivilce gibi ama ucu beyaz değil kırmızı lekeler oldu cildimde sanırım fazla nemlendirdi:roflol:
fiyatını tam hatırlamıyorum ama 25gibi bişeydi

chocolatam ben bi kerem yaprak dökümü izleemeyom buralardayım :dilcikar:

çikolataa süper ya aldıkların özellikle gloss a bittim indirimsiz net hali ne kdrdı cnm ii günlerde kullan
burçincm bencede bi sorun yok ürünlerde çok tatlı görünüo allık sende güle güle kullan tatlım

brcn chocolastar damla aldıklarınızı güle güle kullanın
chocolaster allıkların çok güselmiş yaa fiyatı da çok iyi gelmişş
bu arada göz makyajına baktım diger topikte aldıgın yeşil far mıydı o sürdügün
çok yakışmış sende ben gibi sade makyajdan hoşlanıyosun sanırım
yeşil tonlarına bayılıyorum kahverengi gözlerde harika duruyo
ben de bugün bodyshoptan saç kremiyle göz çevrei kremi aldım ffotolarını çeker koyarım yawrularım öpüyorum

canım ben kullanmadım ama cildin eger çok kuruysa kullanmalısın karma ve yaglı ciltlere e vitaminli önermiyorlar
cildini bozarmış bana öyle demişlerdi body shopta

tatlım bende var e vitaminli ama kullanamıyorum sivilce yaptı daha doğrusu sivilce gibi ama ucu beyaz değil kırmızı lekeler oldu cildimde sanırım fazla nemlendirdi:roflol:
fiyatını tam hatırlamıyorum ama 25gibi bişeydi

korktum şimdi alamam artık herhalde çünkü ne sürsem yüzüme sivilce çıkarıyor :bbo:

canım ben kullanmadım ama cildin eger çok kuruysa kullanmalısın karma ve yaglı ciltlere e vitaminli önermiyorlar
cildini bozarmış bana öyle demişlerdi body shopta

hmm canım sanırım sivilce yapabiliyor yukardaki arkadaşda sivilce sorunu çıkartmış.benim cildim de karma..bnde de yapabilir herhalde fisfisfis

Bide Kızlar Victoria's Secret ürünleri İstanbul'da nerelerde satılıyor ? Bileniniz var mı :Saruboceq:

cikolatam üzerinde rimmel london yaziyorduda onu sordum cnm benim
tatlım sanırım benim concealrımı soruyosuna.s gloss değil o
çikolataa süper ya aldıkların özellikle gloss a bittim indirimsiz net hali ne kdrdı cnm ii günlerde kullan
burçincm bencede bi sorun yok ürünlerde çok tatlı görünüo allık sende güle güle kullan tatlım

saol canım benima.s.

korktum şimdi alamam artık herhalde çünkü ne sürsem yüzüme sivilce çıkarıyor :bbo:

hmm canım sanırım sivilce yapabiliyor yukardaki arkadaşda sivilce sorunu çıkartmış.benim cildim de karma..bnde de yapabilir herhalde fisfisfis

Bide Kızlar Victoria's Secret ürünleri İstanbul'da nerelerde satılıyor ? Bileniniz var mı :Saruboceq:

onu alma bebegim eger enfeksiyona yatkın bi cildin varsa sana la roche posayın nemlendiricisini öneririm kullan çok memnunu kalıcaksın

X