Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
fragrancexten ilk siparişimdi zaten. dahada gelmedi. sipariş takip numarasıda vermedikleri için kargom nerde bakamıyorum beklemekten başka yapacak bişey yok. tamamen güven işi + bide şans.sitenin yorumları genelede iyi parfümler tazeymiş orjinalmiş.
tabü yine kesin konuşmuyorum bence kokusundan görüntüsünden anlaşılır orjinalmi değilmi.
bide çabıkk gelseydi
mesela fragrancex hemen kargoya verdi siparişimi ama cheapsmells hala bekletiyor neden bilmiyorum parayı çektiler o ayrı

bide kızlar alışveriş yaptıktan sonra bankamdan msj geldi:şu şu siteden alışveriş yaptınız eğer siz değilseniz hemen bu numarayı arayın diye anında. güvende hissettim kendimi

brc tekstile yöneldin diye bırakma burayı :1rolleyes:

kızlar brigettesboutiqueden siparişlerim gelmişşş kardeşim aradı kim bu brigette diyor. ne bilsin çocukcezz akşam eve gidince hemen çekip eklerim :)
sabun delimisin bırakırmıyım cancan

burçic az değilsn tatlım hee ne kdr site var almışsn bişiler
akşam mutlaka foto istiormmm çatlarım valla
cheap te dolar üzerinden fiyat yazıo sterlin nerden çıktı şimdi yahu

çok bişey almadım ya bi allık bide concealer:) ama çekicem foto umarım sahte değillerdir ya...
aa bende sterlin olarak gözüküyor canım dolar görünmüyor.keşke dolar olsaydı

bu arada karttan para çekmişler dedim ama şimdi bakıyorum hala para çekmemişler siparişte bekliyor.ya göndersinler çok istiyorum o parfümü yaa. uğraştırmasalar beni yaa
ingilizcemde iyi değil çok offff.sorun çıkarsa sizden yardım alırım hee

En son hepsiburada.com sitesinin 30 ml = 30 TL kampanyasından faydalanarak hem kendime hem eşime birer adet parfüm aldım ikiside muhteşem kokuyorlar. sositososito

Eklentiler

• $insense%20large.jpg
    18,1 KB · Görüntüleme: 34
  • $LolitaLempicka_edt_W.jpg
    9 KB · Görüntüleme: 42

merak ettim . . .
hangi parfümmüş bakim o ?

evt sterlinmiş bakarken gözüm dönüoda dikkat etmemişm
pasaklı ii günlerde kullan cnm lolitayı bende kullanmıştm

En son hepsiburada.com sitesinin 30 ml = 30 TL kampanyasından faydalanarak hem kendime hem eşime birer adet parfüm aldım ikiside muhteşem kokuyorlar. sositososito

ahh lolitamı bugun sipariş verecektim. girdim siteye ama kalmamış ya daha dün bi sürü var diyolardı bugun 0 üzüldüm

sabunum aqualinanın pink sugarını istedim. hep bi tane olsun istiyodum bu ay sipariş vermiycektim sonra indirim biter diye isteyeyim dedim tam vericem sevilde kampanya oldugunu duydum o siteye girdim orda gördüm kampanyalıydı alıcaktım kartım o gece musade etmedi. hem taksitli hemde lolita lempicka hediyeli alıcam diye sevindirik olmuştum. ama amaaa ertesi gün sipariş vermek için girdim bütün parfümlerde hediye var bi tek pink sugarda yoktu sordum neden değişti diye o parfüm bu kampanyaya dahil değil yanlışlık yapmışız dediler bende kızgım cheapten istedim oda gelmezse artık kadere küsecem:)
baya bikampanya kaçırdım bu ay kartım yüzünden ya

teşekkür ederim kızlar ben de çok beğendim gerçekten çok güzel kokuyor
parfümerilerde deniyordum arada kokusunu ama fazla parfüm denemekten kokusunu alamamışım demekki çok beğendim

Lancome La Laque, sevilden 13 lira indirimle aldim, sevil kart cok ise yariyor kizlar =) 50 liraya geldi. kesinlikle cikmiyor, aman yarabbi, olamaz boyle bir renk. no 312 "Furious in Fuchia", kesinlikle tavsiye ederim. sapina biraz degmis zaten gozukuyor rengi. Sonra YKM'de hediye cekim vardi, ben de Bourjois'dan 3 tane goz kalemi aldim, benim hic goz kalemim yoktu da =) Gris Perle, Verte Dore, Violet Rose. Inglot'da da cumartesiye kadar %30 indirim var, oradan da goz kalemi aldim, sirayla 38, 37 ve 22 numaralar. Arkadaslar bugune kadar koydugum seyler hakkinda numarasi, fiyati, nasi durdugu vs merak ederseniz sorun cekinmeyin =)
Son olarak Uriage kil maskesi aldim.

urunlerin cok guzelmis canim gule gule kullan =) hepsi son aldiklarin mi? sen de mac duskunusun =)

:) teşekkürler canım. bi kısmı yeni çoğunu düzenli olarak alıyorum.make up for ever'ın fondötenini arıyorum ama bulamadım,sephorada falan,bi fondoten değiştircem değiştiremedim:) biothermin pudrasını kullanıyorum,iyi gibi, sen hangi ürünleri önerirsin

canim ben henuz pudra ve fondoten kullanmaya baslamadim, ama baska alanlarda bir sorun varsa seve seve cevaplarim =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…