Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Body Shop mineralli allığıma kavuşmuş bulunmaktayım:teytey:
Ben çok beğendim, yüzde duruşu da çok hoşyerimseniben

[/IMG]

[/IMG]

iyi günlerde kullan canım. bu termal su hassas ciltler için mi, benim cildimde, özellikle yanaklarımda kızarma oluyor ve gözeneklerim açık. iyi gelir mi sence, kızarıklık için muradın kızarık cilt serisini kullandım ama çok iyi diyemiycemkafamçokkarıştı

kızlaar, Rosense siparişlerim geldi...
fotoğraf makinesi yok şuanda elinde, gelince eklicem ama yorumlarımı söyliyim =)

Rosense Pudra mükemmel...gerçekten çok güzelmiş, tavsiye edenlere tesekkur ediyorum! =))
Rosense kapatıcı, mekanizması bozuk geldi malesef...ürünün kendi ve kapatıcılığı iyi ama kutuları (kapları mı diyim) biraz dandik geldi bana...ama pudrası 10 numero :)) a.s

bir de zaten severek kullandığım Rosense Gül suyu, o zaten çok güzel =)

Sizler de tüm aldıklarınızı güle güle kullanın canlarım! =)a.s.

teşekkürler canım numaralar 170 ve 109 rosense i 12 ye aldım canım eczaneden Şeniz

canım İstanbul'da hangi eczanede buldun Rosense'in makyaj ürününü ??
ben bi dünya aradım bulamadım...mecbur siteden sipariş ettim ama kapatıcının mekanizması çok dandik...yukarı çıkiyo, aşağı inmiyo Çok üzgünüm çoook

ama pudrası çok iyi =)
sen de güle güle kullan cnm =)

Arkadaslar, Makeup Alley'den tanistigim Polonyali arkadasim bana paket yollamisti, bugun ulasti =)

Ortada iki tane Inglot Integra var, Turkiye'de satistan kalkarken dank etti bana ne kadar harika olduklari. Ondan rica etmistim, sagolsun numaralari tutmadigi icin renkleri tariflerine gore bulmus ve almis. En solda lacivert bir far var, Urban Decay marka, burada satilmiyor ama cok unlu. Buna ek olarak kendiliginden bir suru sey eklemis, kalp seklindeki banyo kopugu, dudak bakim kremi, guerlain tester'lar koymus, LA Girls diye bir far yollamis, bir de maybelline gumus/siyah cift tarafli maskara yollamis.

Ayrica uc tane Inglot pigment yollamis, cingene pembesi, limon sarisi, deniz yesili.
Benim aldiklarim: Too faced galaxy glam shooting star far, sephora yeni koleksiyonundan aydinlatici, too faced lucky charms far, en altta da mac team violets far.

benimde rosenseden siparişlerim geldi bugun rosense günü forumda :roflol:
önce fotolarını koyayım :

pudrayı çok merak eden var diye flaşsız çekmeye çalıştım
kremsi bi yapısı var toz değil yarın tüm yüzüme uygular akşam sonucu yazarım sanki beni rahatsız edecekmiş gibi geldi:bbo:
en çok farını beğendim bi tane daha düşünebilirim hatta allıkta bence sıradan :tomato:

gelelim fiyaskomuza
:1shok:
renkli bi rimelim olucak diye sevindirik olurkennnnn
kuru ve fırçasız değişik bi tarzda rimelim oldu buda bi başarılaelaelaelaelae
ilk açtıgım kutuda buydu üstelik aha dedim nelere para verdim ben :dilcikar:
e tabü çin malı kötükedihüso
yarın arayıp iade edicem ya parayı yatırsınlar geri yada yeni göndersinler:dilcikar:

güle güle kullan canım ne güzel arkadaşmış bu böyle:) lancome ruj harika bişey, dudak kalemi almam lazım benim de üst dudağım çok ince

anaaaaa burçinnn rimelin fırçasına noollmuşş
uçmuşşş yokkkkkk
yenisini göndersinler yaa

ya içinde kaldı fırçası yada son moda üretim bunnarr :roflol:
başka fırçayla deneyim onla sürerim dedim ama kupkuru ya son kullanma tarihi geçmiş mallarımı indirime sokmuş bunlar nekötükedihüso

kızlar bu arada cheapsmellsten mail aldım yanlış çevirmediysem göndermişler dimi kargoyu parayı çekmemişlerde hala yoksa benmi yanlış anlıyorum yardım edin yav:Saruboceq:

We thought you would like to know, your recent order ******* from cheapsmells. has been dispatched. You should expect delivery as per our delivery notification, which can be found at

vallahi oyle kajuucum, lancome rujlari acayip tavsiye ediyorum gercekten hele bu son aldigim dudagimdan gitmek bilmedi...

brcinn canim gecmis olsun, hepimizin basina geliyor ara sira, onun disinda gule gule kullan =) yeni paketin yola cikmis bu arada, umarim kazasiz belasiz en kisa zamanda ulasir eline =)

sağol canımŞeniz evet hassas ciltlere iyi gelir canım rahatlatır kızarıklığını alıra.s çünkü epilasyon sonrası falan kullanılabilir diyordu cildi rahatlatıyor yani tavsiye ederim ben hihoyyyt

canım batıköy eczanesinden aldım ben güzelce de.. ama bir sürü yerde var kii rosense in sitesine gir orada satış noktalarından il ve semt gidiğin zaman satan yerlerin adı ve adresi çıkıyor bazı kozmetik dükkanlarında da var hihoyyyt

chocolatem,nisan,,jigsaw canlarım sizde güle güle kullanın yenilerinizihihoyyyt

cikolatam yine her zamanki gibi harika şeyler too faced galaxynin morumsu bi rengi vardı bu seride onu almak istiyorum bende. nasıl kalıcılığı sürümü falan :asigim:

En son hepsiburada.com sitesinin 30 ml = 30 TL kampanyasından faydalanarak hem kendime hem eşime birer adet parfüm aldım ikiside muhteşem kokuyorlar. sositososito

güle güle kullanin tatlim cok güzeller

cikolatacigim cok güzel seyler almissin kalemlerin rengi cok hoss güle güle kullan

cnm iyi günlerde kullan insallah orijinaldir ya tereddüte kaldim bende simdi kullaninca yine yorum bekliyorumkaydirigubbakcemile2

süpppperrrrrrrrrrrrrrrrr iyi günlerde kullan canim cok cici hepsihihoyyyt

Body Shop mineralli allığıma kavuşmuş bulunmaktayım:teytey:
Ben çok beğendim, yüzde duruşu da çok hoşyerimseniben

[/IMG]

[/IMG]

canim nasil birsey memnunmusun yorum bekliyorum ona görekaydirigubbakcemile

ay ne güzeller bunlar güle güle kullan tatlim

renkelre bayildim ya harikalar iyi günlerd ekullan
nasil olurda firca olmaz ama ya sasirdim :1shok:

Son düzenleme:
stajımı başarıyla bitirmem şerefine sevgilimin hediyesii :asigim::asigim: nasıl sevindim ve şaşırdım anlatamamm :asigim::asigim:

ablasından yardım almış biraz tabii sırnaşık şey yoksa inglot a haytta giremez tek başına :roflol: oje benim her zaman kullandığım açık beyaz - krem gibi :icecream: göz kalemi de sevgilimin çok beğendiği uzun bir kazağım var aynı onun renginde mor hihoyyyt kalemtraşı kendim aldım the body shop :ecrin_bebek:

cok dusunceliymis canim sevgilin =) gule gule kullan =) ben bir inglot hastasiyim gorebileceginiz gibi =D

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…