Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

canım hepsi mükemmell :asigim: güle güle kullan Şeniz

aman aman pek düsünceli sevgilin varmis iyi günlerde kullan, mor kalem cok güzel görünüyor

canim ben too faced galaxy farlari cok seviyorum cunku istedigin dumanli goruntuyu verebiliyorsun. farin acik kismina sur acik, koyu kismina sur dumanli olsun =) cok isimi gordu benim. kaliciligina gelirsek: ben artik farimin altina baz suruyorum. yine too faced shadow insurance aldim, iyi ki de almisim. bir far 12 saat kalir mi hic bozulmadan dagilmadan solmadan... oluyormus... gercekten tavsiye ettigim bir urun. baska bir urun kullaniyorsan da olur, ama kendi kendine kaliciligi tabi bir sure sonra ucuyor dagiliyor ruzgarda ucusuyor vs...
lafi gelmisken shadow insurance gibi far alti urunler tavsiye ediyorum gercekten, hem de yuzunu yikasan da far waterproof olarak kaliyor. sephora'da 32 ytl...

amma gevezeyim ya, nerden nereye =) ama sizin de bu tarz bildiginiz far altina surulen bir baz varsa paylasin kizlar, gercekten onemli bir urun cunku... alternatifleri bilelim =)

Huli81 ve chocolatestar çok teşekkürler :1hug: o kadar çok sızlandım ki bu 2 hafta yazık bunaltmışım onu da belli ki sırnaşık şey

canım hepsi mükemmell :asigim: güle güle kullan Şeniz

tesekkurler canim =))))) ben de cok sevindim, ozellikle o inglot uclu farlardan acik renk olani anami aglatti anami... oradan cok sade gorunuyor ama =) parmaga surunce hepsi baska renk hologramli... kizcagiza tarif edene kadar canim cikti =)
bugun de amma dustu benim cene

burçinim yaaaaa
inanamıyorum!!! :1shok::1shok::1shok:

RosenseZEDE olduk desene...delikafadulden :a015:

deli oldum yaa..nasıl yani fırçasız rimal...dalga geçiyorlar resmen. benim de kapatıcının mekanizması yok, bozuk :roflol:

bak çok sinirlendim şimdi...

canım diğer aldıklarını güle güle kullan Şeniz

Herkes ne güzel şeyler almış...
Güle güle allanın pullanın, boyanın kızlar...

kizlar su cheapsmells den siparis eden oldumu? nasil birsey kargo vs
cok ucuzmus yaaaa sasirdim

canım benim, ürünler muhteşem...delikafaduldendelikafadulden
öyle arkadaşa can kurban!! a.s

güle güle kullan tatlım, sen Too Faced ve İnglot hastasısın kanımca :roflol:

dusundum de ben herseyin hastasiyim =DDD boslugu neyle doldursan tutuyor =D inglot de lancome de chanel de =DDD ama too faced'e yeni sardim... bazi urunleri gercekten cok guzel =)

ya kızlar bu cheapsmelles dediğiniz sitenin tam adresi ne? biriniz özelden gönderebilir mi bulamadım bir türlü :1no2:

kızlar bu siteye baktım, bana parfüm lazım ya, very irresistable...çok uygun fiyatı, free shop fiyatı yani...napsam ki acaba...sipariş eden var mı hiç buradan ?

Huli81, canımcım uzun zamandır aklımdaydı bu allık hihoyyyt
Bugün gittim ve yüzümde duruşunu gördükten sonra hiç düşünmeden aldım
Ben çok beğendim valla kaydirigubbakcemile2
İlk defa mineralli bir ürün aldım. Umarım kullandıkça daha da memnun kalırım:1hug:

nisancım ben dedim sana bu rosensenin hiç bir ürünü güzel değil
bir ıspartalı olarak ama tavsiye etmiyorum asla :1no2:
bende rosense'nin dükkanına gittiğimde makyaj malzemelerine bakmaya tenezzül bile etmedim hepsi kırık dökük duruyo bi köşede insanın alası gelmicek :1shok:
ıspartamızın güllerini bu şekilde tanıtıyorlar yani (markadan dolayı) :çok üzgünüm:
tamam gül ürünü yapsında madem bu makyaj malzemesi çok saçma bence rosense için delikafadulden

canım ben pudrasını çokk beğendim ya :1shok: gülsuyu zaten mükemmel çokk iyi geliyor cildime temizleyici köpüğünü uygulamışlardı eczanede rosense bakım gününde o da harikaydı yakında almayı düşünüyorumhihoyyyt diğer ürünleri de hiç dandik gelmedi bana yani far galan denemedim makyaj malzemelerini ama güzel duruyorlardı çok şaşırdım böyle demene :1shok:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…