Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
fairylike cnm sephorada nars allık 58 ytlmiş, kendi sitelerinde de 25 dolar. çok bir fark yok yani sephoradan alcam ben.
givenchy rimeli ben de almayı düşünüyorum, bir uygulatiyim bakalım yerimseniben

kızlar bende loreal in fondöteni( infallible ) ve kapatıcısını(touch magiuqe) alacağım bu hafta ama iyimi değilmi hala çok kararsızım ..

kullanan arkadaşlar varsa eğer yorum yaparlarsa sevinirm

kızlar bende loreal in fondöteni( infallible ) ve kapatıcısını(touch magiuqe) alacağım bu hafta ama iyimi değilmi hala çok kararsızım ..

bana sorarsan paranı loreale yatirma derim gamyoncuiremsu
fondoten ve kapatici ariyosan daha kaliteli markalar dene

ben kullanıyorum şuan memnunum yani ama yinede sen bilirsin daha iyileride vardır tabiki

gurbaacıma aynen katılıyorum.
ama morluğun varsa touche eclat kapatmaz canım. benim morluğum var da, ysli araştırmıştım baya. aydınlatıcı olarak kullanıma daha uygun 1 ürün.

ayrıca kızlar hepinizi Şeniz

Bende Estee Lauder double wear fondöten ve gözaltı concealer aldım çok memnunum sonra aynı markanın allığını da gittim aldım.Herkese fondöteni şiddetle öneririm.Ama shiseido rimel aldım,önermem:1no2:

hmm adana bulmak zor olmaz umarım .. :)) teşekkür ederim canım

canım Adanada muhakkak tekin acar
sevil
olmadı Ykm vardır yada boyner vardır diye düşünüyorum
büyük şehir ya
yada büyük bi kozmetikçi bulursun bence

çubuk ben tekin acara gittim denedim yüzümde,sen de bunu yapabilirsin ama ben çok memnun kaldım açıkcası estee den.

gırbaa soktun aklıam şu estee lauder double wearı valla
gidip bi tester mester mı istesem sürünsem
yoksa gözüme uyku girmez benim

nan daha yeni cliniqueinkini almadın mı sen
memnundun da
otur oturduğun yerde :mymeka:
biraz bekle nars alalım, benefit ürünlerinde de gözüm var benim, 5dolar kargoyla yolluyormuş buraya :jeyyar:
dolar da düşüşe geçti, inşallah bakalım:lepi:

gırbaa soktun aklıam şu estee lauder double wearı valla
gidip bi tester mester mı istesem sürünsem
yoksa gözüme uyku girmez benim

esteeyi kime aldirdiysam dua ettiler cıbıgım yerimseniben
ama abartmamak lazım sürerken ölcülü olmak lazım yoksa maske gibi duruyor kaydirigubbakcemile

canım makeupalley'de en cok kullanılan highlighter durumunda
2. kez alınma oranı da 513 kişide %78
yani oldukca basarili :uhm:
fakat genellikle cildi yaglı olanlar begenmemiş

bende bugün cecile göz kalemi aldımm güzel mi bilmiorumm avonun kalemini kullanıodum bitti die aldım

bende bugün cecile göz kalemi aldımm güzel mi bilmiorumm avonun kalemini kullanıodum bitti die aldım

bende avondan kahverengi ve beyaz kalem almıştım gözlerim yaşardı her sürdüğümde .. sonra yeni alayım dedim iki uçlu far ve kalem o da gözlerime yaramadı :) 2 haftadır doktora gidip geliyorum yeni lens almak zorunda kaldım :)

galiba sadece bende ve annemde ters etki yaptı :))

bu sorunu yaşayan varmı avonda?

bnde aynı şeyi yaşadom hemde aktı çok.annem yasakladı avonu artık ewe sokmuoz kil maskesinide kullandm ben yüzümü sivilce bastı göz temizleme jeli yaktı..sanırım en iyisi oje ruj gibi daa basit ürünlerini kullanmak avondan ben hiç memnun kalamadım klava:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…