Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
lorealin allığını aldım hiç beğenmedim sanki sivilcelendirdi yüzümü sürdüüğüm akşam kabarıo cildim :uhm: nars orgasm dediğiniz allığı çok beğenmiş herkes fiyatı ne kdr acaba??

hande ben estee kullanıyorum memnunum. hihoyyyt
kalem olarak da mac in gözkalemleri kesinlikle akmıyor. rengine de aşığım :asigim:

turkuazz 58 ytl canım.

hande ben estee kullanıyorum memnunum. hihoyyyt
kalem olarak da mac in gözkalemleri kesinlikle akmıyor. rengine de aşığım :asigim:

turkuazz 58 ytl canım.

canım bende şimdi gerçekten almak istedim ama üst dudağımada dolgu yaptıracağım bide bir parfüm beğendim şimdi onlarıda alırsam hehe pek iyi olmaz :) seçim yapmak zorundayım malesef :))) çok kararsız kaldım ya :))

hmm adana bulmak zor olmaz umarım .. :)) teşekkür ederim canım

hande adanadaysan clarins'i m1 tepe tekin acarda bulabilirsin ykm de de vardır belki bi bak estee'ye gelince gazipaşadaki şadırvanın biraz aşağısında hayday kozmetik var orada bulabilirsin kaydirigubbakcemile5

aynı şey bende de oldu gözlerim bulandı iade ettimÇok üzgünüm çoook

aynı şey bende de oldu gözlerim bulandı iade ettimÇok üzgünüm çoook

evet aynen bir daha asla birşey almam .. inş rimeli öyle değildir :S kontak lens kullananlara uygundur demiş avon şok mascara için .. gerçi şimdi düşündümde :S bir lens dahaa arıya vermek istemem .. en iyisi gelsin annem kullansın onda test edeyim heheh :)

dün akşam işten çıktım,eşimde geç çıkacaktı işleri uzundu
şöyle bi dolanayım dedim
ama yine duramadım
maybelline elixir 594 (red magic)
maybelline watershine 80 numara (harika bir kırmızı)
maybelline watershine 10 numara (pembe,gül kurusu gibi bişey)
aldımmmmmm
sonra bi telefon eşim arıyor,hayatım sen nerdesin kaç saat oldu işten çıkalı,ben eve geldim bile
yani okadar oyalanmışım
akşamda makyaj malzemelerimi karıştırırken maybelline in bir ruju varmış bende unutmuşum dışı kırmızı olandan 122 numara,bugün sürdüm harika buda kırmızı renk bayıldımm
bu aralar ruj hastalığı başladıı
şimdide kahverengi-şeftali tonlarında bişey istiyorum baktımda hiç bu renk rujum yok
kahverengi bişey giydiğimde zorlanıyorum

[B]foto çekemedim

renkleri böyle göstereyim dedim[/B]

Son düzenleyen: Moderatör:
watsons sadece panorada var çağlacım. a.s.
mac kalemlerin fiyatı 26-33 ytl arası. :lepi:

pilar canım ben önce elixir ruju bi kozmetikçiden aldım
1+1 kampanyası yoktu,herhalde burda yok dedim
sonra eve giderken tam bi kozmetikçinin önünden geçiyorum bi baktım kocaman yazmışlar maybelline 1 alana 1 bedava girdim ama beğendiğim renkler kalmamış
kadında beğendiğin olursa 1 tane alabilirsin yarı fiyatına dedi
aa iyi dedim ama beğenemedim hepsi seçilmiş
bitenlerinde testerlarını kaldırmışlar
sonra yine yolumun üstünde başka bi kozmetikçi gördüm yne maybelline 1+1 yazmışlar
hemen daldım
vee aldımmmmmm
ama bugünde alasım var yaa,şu elixir gloss muhteşem tavsiye ederim
ben zaten maybelline glossları çok severim
birde watershine diamonds gloss 03 numarası çok güzel onuda alıcam

çıbıkk kahve rengi gydiğimde zorlanıyorum kahve yada şeftali tonu ruj arıyosun
marka önermiyimde bende senin gibi kahve giydiğimde ne renk ruj sürceğimi şaşırırdım
sonra hem şeftali rengi ruj aldım hemde kahverengi ama ikiside çok boğuyu tamam uyumlu renkler uyuyoda çok boğuyo kahve tonları..
ben ruj aldım kahve pembe karışık açık kahve ve açık pembe ve dudakta okadar güzel duruyoki özellikle kahve rengi giydiğimde onu sürüyorum çok güzel valla hem sürdüğümdede sorarlar ne güzel diye...

kızlar maybelline'in kampanyası var su an for you'larda haberiniz olsun

cubugum bu arada 09 caramel pearl'ü kullaniyorum uzun zamandır
çok guzel bi rengi var tavsiye ederim :asigim:
kahvelerle de kullanabilirsin hihoyyyt

kızlar maybelline'in kampanyası var su an for you'larda haberiniz olsun

cubugum bu arada 09 caramel pearl'ü kullaniyorum uzun zamandır
çok guzel bi rengi var tavsiye ederim :asigim:
kahvelerle de kullanabilirsin hihoyyyt

nasıl bir kampanya var. akşam iş çıkışı yolumun üzerinde var bir bakayım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…