Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
herkese selammm .kızlar ben bişey sormak istiyorum acaba aranızda clinique pudra kullanan varmıı? yada tavsiye edebileceğiniz pudra. pudra alasım geldidesırnaşık şey bugun kendime clınıque moisture sheer nemlendirici aldım günlük kullansam üzerinede pudra sürsem hafif diye düşündüm ama size sormadanda pudrayı almadım önerilerinizi bekliyorum a.s.

sonunda başardım sırasıyla yazayım neutrogena göz altı için krem,yoğun nemlendirme gece kremı ve yüz temızleme jeli.loreal elseve arı sütü içeren gece serumu.loreal pure zone gözenek arındırıcı jel ve temizleyici losyon.golden rose ruj no:99 tek gecerim bu rengi.max factor 2000 calori bitmişti yıne aldıım.ve emily göz kalemleri sürüşü harıka.bulunduğum şehirde büyük alışveriş merkezleri yok ama bunlarda benım için yeterlı.bütün harçlığımı harcadım.

hayır pilarcım daha önce kullanmamıştım bugün ilk defa denedım..daha önce nıvea ve clean clear kullandım ama memnun kalmadım inş bu ürün iyidir.bakalım.teşekkkür ederim canım.

nasil bir ton no 99?? burdan guzel gorunuyor? surup cektigin bir resmin varsa ekleyebilir misin tatlim ?

hepinizin aldığı ürünler çok güzel.deniz yıldızı aldığın rujun rengi çok güzelmiş.bir önceki sayfada arkadaş neutrogena nemlndirici ve göz çevresi kremi almış ya aklıma geldi.bende alıcam ama kararsız kaldım.neutrogena düşünüyodum ama mağazadaki bayan innova önerdi.ne dersiniz?hangisinden alsam acaba?innova mı neutrogena mı?

kızlar bende en son bunları aldım 10,15 gün oluyo ama sizinkiler gibi net değil makinam bozuk demiştim senağlama kardeşimin telde böyle çekiyo senağlama
neysee.kaydirigubbakcemile5
sol köşedeki loreal fondoten
avon göz makyaj temizleyicisi
maybellin rimel
avon simli parfümlü pudra
ruj fuşya loreal
yuvarlak yeşil olan loreal far
4 lü far flormar
yuvarlak kahve olan göz simi flormar
yarısı toz pembe yarısı fuşya loreal far ( göz makyajı bölümünde gözümde var çektim )
parfümler avon ıncandessence,perceıve,little big dress
o bordo rujda flormarın a.s.

evet aynı şekilde ben de bu göz kremi konusunda ikisinin arasında kaldım, almadım...yorum yazarsanız valla çok makbule geçer :) bi de aklımda the body shop c vitaminli göz kremi kaldı...hangisi olsun ya acaba?

slm arkadaşlar güle güle kullanın classicin o rengi ve şeftalı tonu parlatıcısı var bende memnun kaldım.güle güle kullan.yeşil gözlü melekcim sana bişi sorucam avonun birçok parfümünü kullandım ama ıncandessence nasıl bir parfüm.buakşam eşimle arkadaşlara yemeğe gittik kipaya uğramıştık flormar standı vardı far aldım 5 li birazdan fotoyu koyacağım.buarada aldığım göz kremı şişkinlik ve morluklar için dedi satıcı bayan bakalım deneyıp görücem daha önce kullanan varsa fikir verebilir arkadaşlar

Annembirmelek avonun parfünleri kokuları çok hoş ama kalıcı değil...
o turuncu şişedeki hem kalıcı hem çok güzel..
perceıve de kuzenimde kokladım bayıldım çok hoş kokla kokla doymuyosun kalıcımı dedim kuzenim kalıcı oldunu söyledi bende yeni aldım daha..
tabiki çok pahalı bayağ kalıcı parfümler var ama insan günlüğe sıkmaya kıyamaz
bunlar günlük için ideal

evet buakşam aldığım far paleti ben acık gri rengine bayıldım

ve buda daliah senın için canım rengini merak ettınya rujun ten rengime göre sadelıkten ve doğallıktan hoşlananlara

evet bukadar arkadaşlar iyigeceler hepinize kaydirigubbakcemile2
teşekkür ederim yeşilgözlü melek bende birçok parfümünü kullandım kalıcı hiç değil artık avondan hiçbirsey almıyorum.güle güle kullan canım öptümmm

Son düzenleme:
bunlarda benim cicilerim :hooray: bazıları cok yeni bazıları uzun süredir kullandıgım şeyler ama hepsini koyamadım :)

fairylike cnm Şeniz
gliss saç maskesi sanırım? nasıl o tatlım memnun musun?
saç kırıkları gibi çokk büyük 1 sorunum var da
bebak da gördüm, forumcak hepimizde var sanırım gurbaacım sağolsun :lepi:

evet bitanem turplu suyu kullandıktan sonra cok nadir kullandıgım için yarısı duruyor sadece düzleştirici kullanacaksam sürüyorum .. kırıklarım şimdilik sıfır
ama son derece memnunum banyodan cıkınca özellikle saç uçları ve boylarına sürüyorum ve 5 dk sonra duruluyorum sacımı öne egerek sonra kuruyorlar mis gibi kokuyor bide Şeniz
bebaka gelince o artık vazgeçilmezim :)

bu clinique superfıt fondötenim ve clinique 109 numara allığım

[/IMG]

bu diorshow rimelim ve clinique dudak dolgunlaştırıcı glossum

[/IMG]

[/IMG]

budaa clinique renkli nemlendiricim ve concealerım

[/IMG]

Son düzenleyen: Moderatör:
erenn arkadaşım farın carminamı?carminaysa benim vazgeçemediğim fardır bu.süper bir renk kızlar.tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…