Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
resim003vs1.jpg

resim001iy5.jpg

resim004zo0.jpg

kızlar bende en son bunları aldım 10,15 gün oluyo ama sizinkiler gibi net değil makinam bozuk demiştim senağlama kardeşimin telde böyle çekiyo senağlama
neysee.kaydirigubbakcemile5
sol köşedeki loreal fondoten
avon göz makyaj temizleyicisi
maybellin rimel
avon simli parfümlü pudra
ruj fuşya loreal
yuvarlak yeşil olan loreal far
4 lü far flormar
yuvarlak kahve olan göz simi flormar
yarısı toz pembe yarısı fuşya loreal far ( göz makyajı bölümünde gözümde var çektim )
parfümler avon ıncandessence,perceıve,little big dress
o bordo rujda flormarın a.s.

ya avonun göz makyaj temizleyicisinden memnunmusun cnm???

bunlarda benim yenilerimkaydirigubbakcemile2

pic0128ig0.jpg

w640.png

saçlarım çok dökülüyor diye sürekli şampuan değiştiriyorum en son aldıgım organıcum 2 kez kadım saçlarımı henüz bideğişiklik yok her zamanki gibisenağlama
clınıque moisture sheer tint spf 5-beige,cecile farım,avon colortrend eyelıner ilk defa kullanıyorum eyelıner çok sevdim. loreal göz kalemi.allığın üzerinde bourjoıs yazıyor fakat orjinal değil renginden dolayı aldım çok allık kullanmıyorum zaten:çok üzgünüm:
pudra, catherine arley burda sormuştum ne alabilirim diye cevap gelmeyince forumda en çok önerilen pudrayı aldımbende çok çabuk sıkılıp kenara attığım için fazla para vermiyim dedimgamyoncuiremsu bide golden rose ojeee bu rengi fazla kullanacağımı sanmıyorum ama yinede aldım

Son düzenleme:
bunlarda benim yenilerimkaydirigubbakcemile2

pic0128ig0.jpg

w640.png

saçlarım çok dökülüyor diye sürekli şampuan değiştiriyorum en son aldıgım organıcum 2 kez kadım saçlarımı henüz bideğişiklik yok her zamanki gibisenağlama
clınıque moisture sheer tint spf 5-beige,cecile farım,avon colortrend eyelıner ilk defa kullanıyorum eyelıner çok sevdim. loreal göz kalemi.allığın üzerinde bourjoıs yazıyor fakat orjinal değil renginden dolayı aldım çok allık kullanmıyorum zaten:çok üzgünüm:
pudra, catherine arley burda sormuştum ne alabilirim diye cevap gelmeyince forumda en çok önerilen pudrayı aldımbende çok çabuk sıkılıp kenara attığım için fazla para vermiyim dedimgamyoncuiremsu bide golden rose ojeee bu rengi fazla kullanacağımı sanmıyorum ama yinede aldım

canım cecile farına bayıldım acaba numarası kaç?güle güle kullan bu aradakaydirigubbakcemile5

teşekkür ederim canım. farın numarası 12. bu fotoda biraz koyu çıkmış daha açık bi renk ama, çok güzel duruyor.:asigim:

bende bunu aldımmm avonun pur blanca vücut kremii yaa iiiki almışışm bayıldım valaa herkeslereee tavsiye ederimmm :):):)
8661cfe.bmp

bende bunu aldımmm avonun pur blanca vücut kremii yaa iiiki almışışm bayıldım valaa herkeslereee tavsiye ederimmm :):):)
8661cfe.bmp

o çokk güsel bir kremdir ben de kullanıyorum! bi ara parfumunu de kullanmıştım, çok kalıcı değildi ama günlük kullanım için iyi. pur blancanın kokularını çok seviyorum! :)

çubuğum küçük olmuş yaaa
farın rengini göremiyorum
yakın plan alsan yaa

çubuğum küçük olmuş yaaa
farın rengini göremiyorum
yakın plan alsan yaa

ayy evet canım ya foto kötü çıkmış

farın üstteki 2 renginin biri ten rengine yakın biride biraz daha kahvemsi bakırımsıı
alttaki ikisidde füme ve griii tonlarında,ortadakide beyaz :lepi:

pilarcım ya....
shiseido hakkında ne düsünüyosun?
stardaki ana haberr bülteni sunan kızın makkajı bu markanin ürünleriyle yapiliyo
tekin acarda da gördüm ama alsam mi bilemedim

gurbaacım shiseido tamamen bitkiselmiş, öyle diyor standdakiler.
kapatıcısını denemiştim, pek beğenmemiştim yani iyi aslında ama estee daha güzel.
standdaki görevli benim yüzümdeki herşey shiseido mesala demişti, kadının yüzünü görmeliydin yani. maske gibi 1 ten,gözaltları falan bir enterasan. tabi belki kadın 3 5 kat sürmüştür de bildiğin maske gibiydi, çok yapay duruyordu cildi -tatlicadiarzu-
arkadaşım rimelini kullanıyor, memnun sanırım ama normal kirpil görüntüsü yani çok güzel diyebileceğim birşeyi yok onunda.
onun dışında da ürünü hakkında bilgim yok tatlım malesef. Şeniz

ben de sana birşey soracaktım iyi denk geldi :lepi:
canım allık alcam. nars, mac ve benefit-benetint arasında kaldım. nars orgasm ışıltılı derken simli falan değil dimi canım? doğal duracak bir allık istiyorum ben, mat kullanıyorum genelde. ama orgasma da herkes bayılıyor.bide bazı yerlerde tende çok belli olmuyor gibi şeyler okumuştum, ben bembeyaz değilim buğdaya yakınım, belli olur dimi canım??? denemek istiyorum ama sephora uzak işte malesef bana, gittiğim an ilk nars a bakcam. hihoyyyt

gurbaacım shiseido tamamen bitkiselmiş, öyle diyor standdakiler.
kapatıcısını denemiştim, pek beğenmemiştim yani iyi aslında ama estee daha güzel.
standdaki görevli benim yüzümdeki herşey shiseido mesala demişti, kadının yüzünü görmeliydin yani. maske gibi 1 ten,gözaltları falan bir enterasan. tabi belki kadın 3 5 kat sürmüştür de bildiğin maske gibiydi, çok yapay duruyordu cildi -tatlicadiarzu-
arkadaşım rimelini kullanıyor, memnun sanırım ama normal kirpil görüntüsü yani çok güzel diyebileceğim birşeyi yok onunda.
onun dışında da ürünü hakkında bilgim yok tatlım malesef. Şeniz

ben de sana birşey soracaktım iyi denk geldi :lepi:
canım allık alcam. nars, mac ve benefit-benetint arasında kaldım. nars orgasm ışıltılı derken simli falan değil dimi canım? doğal duracak bir allık istiyorum ben, mat kullanıyorum genelde. ama orgasma da herkes bayılıyor.bide bazı yerlerde tende çok belli olmuyor gibi şeyler okumuştum, ben bembeyaz değilim buğdaya yakınım, belli olur dimi canım??? denemek istiyorum ama sephora uzak işte malesef bana, gittiğim an ilk nars a bakcam. hihoyyyt
ay canım o zaman shiseido fond. alip bi deniyeyim :nazar:

allıga gelince
nars aşigiyim ben de
super orgasmı cikti bi de
fazla ısıltılı
eger daha dogal dursun istiyosan orgasm al süperine girme hiç
benetint de iyidir
ama bana sorarsan kesinlikle nars :lepi:
fikir olması acisindan nars orgasm kullanilmis bi makyaj canim buyur

1makeup.jpg

22771620.f952ed.jpg

bu olaya da bayıldım ben :1shok:
benefitcontourblushhy0.jpg

benefit in ürünü.
ayrıca benefit-high beam de çok merak ediyorum.
keşke türkiyede olsa da deneyebilsem, denemeden netten sipariş vermek zor mirmirmirmir

gurbaa kaç yetale bacım bunlar narş mıdır marş mıdır neyse:nazar:
kargo şirketiyle anlaşmalıymışsın duydum..:nazar:bakarım fiyatı uygunsa yollarsın bende öderim olur mu gurbaasengözlerimebaksanab

gurbaa ben çalışırken
shiseido standının bi krem farı vardı kavonozda beyaz parlak özellikle concealer gibi göz altına sürerlerdi uzmanları bayılmıştım bayılmıştım alıcaktım en çok o tükendiği için alamamıştım sonrada kaldı
farları falan baya güzeldi
japon ürünüdür kendisi

ooow.jpg

Çarpıcı bakışlar için kullanın!

Kirpiklerinin az olmasından şikayet edenler, Givenchy'nin yeni maskarasını denemeli.
'Phenom Eyes' maskara, yuvarlak fırçasıyla her yöne doğru uygulanabiliyor. Maskara en kısa kirpiklerin bile kökten uca uzamasını ve dolgunlaşmasını sağlıyor.

Arkadaşlar bu rimeli aranızda kullanan oldumu nasıl dedikleri kadar varmı almayı düşünüyorum sizlere bir sorayım dedim

gurbaa kaç yetale bacım bunlar narş mıdır marş mıdır neyse:nazar:
kargo şirketiyle anlaşmalıymışsın duydum..:nazar:bakarım fiyatı uygunsa yollarsın bende öderim olur mu gurbaasengözlerimebaksanab
canım ne yazık ki pek öyle ucuz değil
30$-35$ civarında fiyatlari ebayde
Turkiye'de satiliyor mu bilmiyorum
satilsa da 60dan asagi almak mumkun degil gibi gorunuyor

gurbaa ben çalışırken
shiseido standının bi krem farı vardı kavonozda beyaz parlak özellikle concealer gibi göz altına sürerlerdi uzmanları bayılmıştım bayılmıştım alıcaktım en çok o tükendiği için alamamıştım sonrada kaldı
farları falan baya güzeldi
japon ürünüdür kendisi
evet semihim
japon bi musterim var bana kesik -tatlicadiarzu- ondan istesem ayip olur mu acep CADIARZU:roflol:

X