Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
resim koyucam simdi aldigim testerlardan.
orijinal chanel far da aldim kutulu mesela, tekti ellerinde ve 50 milyona almistim. yani cok asiri ucuz da degil.

gule gule kullan canim, ojelerin cok guzel, o temizleyiciden ben de alicam.

canım benimm güle güle kullan güzelliğine güzellik katsınlar inşallah
rengi uyumlumu asıl onu merak ettim.
sen daha geçenlerde sipariş verdin geldi ben everydays den tam 13 gün önce sipariş verdim hala yoklar işin kötüsü nereya başvurucam onuda bilmiyorumfisfisfis

canım benim teşekkürler aldıgım yerde indirim vardı 40 tlden 30a geldi. benim en son sipariş ettiğim fondoten acayip hızlı geldi hiç beklemiyodum sürpriz oldu bana

gule gule kullan canim, ojelerin cok guzel, o temizleyiciden ben de alicam.
sağol tatlım Şeniz

bunalttık seni üzgünüm ama sormadan duramıyorumda
bu hafta içi müsayt bi günümde palladiuma gidicem inş sephora yada uğricam orda diorshow rimel bide başka bişiler vardı aklımda
nemlendiriciyi ordan mı verdiler?

tatlım tam bana göre rengi ne açık ne koyu cuk oturdu derler yalülülülülülü kokusuna bittim ya ilk defa böyle güzel kokulu fondoten kullanıyorum bayıldım. tekrar teşekkürler.

bence henüz bi yere başvurmana gerek yok çünkü bana yaklaşık 1 ayda gelmişti çok yavaş geliyr kargoları bende çok beklemiştim.
a.s.

standlardan hatirlarsiniz, dortlu far testerleri bu sekilde plastik bi tablada oluyor. cikarilip takilabilen bir sey, uzerinde kendi seffaf kapagi var, standlara da bunlardan cikarilip yerlestiriliyor. aldiktan sonra gidip orijinalini elimde denemistim, sonra bunu da yanina surdum, tonu, dokusu, rengi, herseyiyle aynisi.

alt tarafi

chanel levres scintillantes gloss - hibiscus. sonradan orijinalini de elimde denedim, bunu da yanina surdum, simlerine kadar ayni.

diorshow alligimin alt tarafi

diorshow allik. gordugunuz gibi kapagi farkli. sanirim oradan standa yerlestiriliyor.

canim olur mu niye bunalayim... sephora'da diorshow rimel ve gloss aldim... ama ben astoria'daki sephora'da aldim. orada melek diye esmer bir kiz var, sagolsun hediye olarak secmem icin getirdigi her seyi "bu da sizde kalsin" diye veriyor =) sen urun aldiktan sonra "hediye olarak neler veriyorsunuz?" diye sor. sana ne gibi birseye ihtiyacin oldugunu soracaklar. ben makyaj malzemesi ya da nemlendirici demistim, bana ne bulduysa getirmisti. aralarindan secersin iki tane falan, ikisini de alabilir miyim diye sorarsin. bana da gecen sefer lancome rujla collistar selulit kremi hediye etti kiz mesela. bi de concealer vardi elinde, bilseydim onu da rica ederdim. ben sadece tek bir sey hediye ediyorlar saniyordum, ama astoria sephora'daki melek oldukca genis gonullu =)

kızlar hepiniz aldıklarınızı güle güle kullanın damlass canım clinuqe renkli nemlendirici alsan resmini mkoyarmısın burdaki boynerdekiler bir bulamadılar bide tek renk mi acaba
ya bu renkli nemlendirici hakkında benimde aklım karışık acaba cilde zararlı olurmu bende fondoten kullanmıyorum genelde bide her cilt tipine uyarmı

hımmm yarın cevahire gidicektim vaktim olursa astoria ya da uğrarım:jeyyar:
melek gelsin melekten başkası olmaz derimhihoyyythihoyyyt
bu arada özeline msj bıraktım adres mevusu:1rolleyes:

chocolatestar ayy çok güzel hepsi ya ne şanlısın keşke burda da olsa ya tester satan yer. bende para biriktircem böyle toplu alcamhihoyyythihoyyyt iyi günlerde kullan canım

brcinnn sonunda geldi seninkiler ne güzel ben daha bekliyorum. fondöten de tereddütdeydin valla çok sevindim iyi günlerde kullan hepsini kaydirigubbakcemile2

zaten pilar ben falan bulmazsak yoktur öyle bi yer. kesin bulmamız lazımdelikafaduldendelikafadulden

aynen öyle valla delikafadulden
ya en sevdiğim farım kırılmış, unufak olmuş çantamda yaa senağlama atmaya kıyamadım koydum küçük 1 kaba. :a015: ve inglotta bitti bu 3lü kahve seri, en çok kullandığım farımdı senağlama

benimde başıma ruj da falan geliyo bu durum. senağlamaiyi yapmışsın valla mineral far gibi olur bende öle yapıyorum kırılanları falan:lepi:

brcinnn sonunda geldi seninkiler ne güzel ben daha bekliyorum. fondöten de tereddütdeydin valla çok sevindim iyi günlerde kullan hepsini kaydirigubbakcemile2[/QUOTE]

canımbenim saol. Valla erken geldi ben bile beklemiyodum bu kadar çabııkkaydirigubbakcemile5.. sizinkilerde gelsin biran önce:Saruboceq:

çilekten rujum geldi kıslar sonunda çok tatlı rengi:) akşama çeker eklerim birsürü şey aldım

bende bugün meşhuuuuuuuuuuuur sgm ye gittim cıkamıodum nerdeyse cooook güzel bi yermiş yaaa bayıldımmmmm :asigim:
biberiye sabunu aldım(gurbaa tavsiyesi),sç spreyi aldım,aseton ve çam terebnti aldım
emily göz kalemleri 2,9 dı gecen avondan aldım ihtiyacım yok diye almadım bi de herkes 1 e almışken almayım dedimm

Claire's yeşil ruj
The Body Shop Cranberry Shimmer Lip Balm

Lip Balm %50deydi 6liraya aldım. Ya bi de WhiteMusk Intrigue indirimde 16 liraydı. Normal WhiteMusk mı yoksa bu Intrigue mi hangisi daha güzel sizce? On saat kollarımı kokladım kokladım ama karar veremedim ve almadım.. Ama Intrigue indirimde olduğu için ondan alasım var benneyaptımki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…