Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
astraea cım iyi günlerde kullan canım, ben de cranberry nin hem kokusuna, hemde dudağa verdiği renge ve ışıltıya bayılıyorumm :asigim::asigim::asigim:

astraea cım iyi günlerde kullan canım, ben de cranberry nin hem kokusuna, hemde dudağa verdiği renge ve ışıltıya bayılıyorumm :asigim::asigim::asigim:

teşekkür ederim pilar kaydirigubbakcemile2
zaten body shop görünce hemen şu iconları yapıştırıyosun farketmedim sanma: :asigim::asigim::asigim:

:roflol:

Benim nacizane süslerimden en çok kullandıklarımda bunlar
Amma velakin ne kaddarda uğraşsam ben bu makinenin dilindne anca bu kadar anlayabiliyorum
Yemişim senin profesyonelliğini böyle uğraştıracaksa profesyonel fln olmasın ltfn foto makinesi dediğin şey:eek:klava:
Bebaklarım nemlendiriciyi unuttum ama sütünü 5 liraya almıştım
Roll-onum, farfümüm, rujum,bebakların arasındaki tonikim (koyu çıkmış belli bile değil), onun önündeki kısa boylu fondötenim, bebak sütün yanındaki 2 adet maskara şeylerim biri siyah biri mavi, aynanın yanındaki göz makyajı temizleyicim ve tekli farım Amwayin fiyatları kendime gelişinden
Birde yüz yıkama jelim vardı onu fotolamamışım oda amway
Far ve allık paletim Diorun Eminönündkei meşhur mağazadan 15e almıştım
Nivea lip şeyler malum herkesce ki ben alış fiyatımı unuttum biride minik bi kızın hediyesiydi zaten
Kalemler her ne kadar belli olmasalarda biri mavi biri siyah en uçtakide çoook açık bi mavi mavide denirmi bilmem hatta ama onları unuttum ne zaman ve ne kadara aldığımı
Belki uzun oldu ama ben okuduğum yorumlardada ürün altında yada üstünde bu tür açıklamaları arıyorum

dsc0022zi7.jpg

kıslar bugün aldıklarım görünce dayanamadım resmen
14012009627cj2.jpg
[/URL]
w320.png
[/IMG]
14012009628lg1.jpg
[/URL]
w320.png
[/IMG]
buda dior rujum pek belli olmuo ama idare edin:)
14012009630pt1.jpg
[/URL]
w240.png
[/IMG]

hyr cnm far olanlarıda var ama bunlar ruj harikalar ya goldenrose un 7 tl idi galiba olurmu ya cahillik fln ne anlaşılcak resimden:KK66:

teşekkür ederim pilar kaydirigubbakcemile2
zaten body shop görünce hemen şu iconları yapıştırıyosun farketmedim sanma: :asigim::asigim::asigim:

:roflol: bodyshop lafı geçince gözlerim parlar benim delikafadulden

herkes iyi günlerde kullansın gamyoncuiremsu

astarea,cevahir.damlass güle güle kullanın aldıklarınızıa.s.
astraea cranberry lip balm çok güzeldelikafaduldenbendede vanilla spice varr süper parlatıyo:lepi:eek:ndandamı alsam acabaşakkıdı

astarea,cevahir.damlass güle güle kullanın aldıklarınızıa.s.
astraea cranberry lip balm çok güzeldelikafaduldenbendede vanilla spice varr süper parlatıyo:lepi:eek:ndandamı alsam acabaşakkıdı

whiterose teşekkür ederimŞeniz
tam burnumun altında bu kadar güzel kokan bir şey kullanmak müthiş bişey yaa:roflol: eve geldiğimden beri elli milyor kere sürdüm kokusundan bayılcam şimcidelikafadulden
hem 6 lirayken kaçırma kap derim ben sengözlerimebaksanab

damlass gülegüle kullancanım çok güzeller.rujun gelmiş sonunda cliniquedende ruj paleti söylemiştin ohho bi sürü olduu:jeyyar: golden roseların renklerini bende çok biyenmiştim. artık kullanır yorumlarsan bizde alırızkaydirigubbakcemile5

astraea damlasss papatya89 kızlar hepinizin aldıklarına bayıldım yaaa. güle güle kullanın.yahu benimde gelsin artıkkk çilekten.:eek:klava::eek:klava:

bende bugün dayanamadım ve bodyshopa gittim. ordan da douglas a uğradım. yaaaa hep bu piların suçu ne diye bana indirim var dedi. ben öle demeseydi ne bodyshopa ne de ordan douglas a uğrayıp bişeyler alırdımşakkıdışakkıdılülülülülülülülülülülülü

iyiki demişim bak, foto görcez, gözümüz gönlümüz açılcak delikafadulden
bekliyorummm :asigim:

astraea damlasss papatya89 kızlar hepinizin aldıklarına bayıldım yaaa. güle güle kullanın.yahu benimde gelsin artıkkk çilekten.:eek:klava::eek:klava:

bende bugün dayanamadım ve bodyshopa gittim. ordan da douglas a uğradım. yaaaa hep bu piların suçu ne diye bana indirim var dedi. ben öle demeseydi ne bodyshopa ne de ordan douglas a uğrayıp bişeyler alırdımşakkıdışakkıdılülülülülülülülülülülülü
ne aldın ne aldın ne aldın gösterseneeeeeeeedelikafaduldendelikafadulden

Kızlarr sonunda finalleri bitirdim:sm_cool:bitirir bitirmezde kendimi ankamall e attıma.ssonunda benimde born lippyim olduuudelikafadulden
Bu arada cecile de yüzde elli indirim varı acayip uygun fiyata aldım teakotta farla parlatıcıyı:jeyyar:

ImageShack - Image Hosting :: 006va6.jpg

yahu bide ne alsam iyi clinique çantası güzel diye gittim pore minimizer aldım :roflol::roflol: allah beni ne etmesinsositososito bide aldıktan sonra amann fena da değildi dedim durdum kaydirigubbakcemile3

bodyshoptan renkli nemlendirici -- yüz ve dudak matlaştırıcı aldım. sonra carrefour dan nivea stay on kalemden memnun kaldığım için kahverengisini aldım üstelik 12 tl ye . sonrada douglas tan clinique deneme boyları aldım.

1002341na3.jpg

1002347vy1.jpg

Kızlarr sonunda finalleri bitirdim:sm_cool:bitirir bitirmezde kendimi ankamall e attıma.ssonunda benimde born lippyim olduuudelikafadulden
Bu arada cecile de yüzde elli indirim varı acayip uygun fiyata aldım teakotta farla parlatıcıyı:jeyyar:

ImageShack - Image Hosting :: 006va6.jpg

darısı bizim başımıza bitsin finallerimizz :nazar:
güle güle kulllan şekercimmm :asigim:

hay almagester ben sana ne diyim sen clinique burda bize kötüle sonra git set şeklinde al:roflol::roflol:
body shop renkli nemlendiriciyi kaça aldın çabbık süleeeşakkıdı

kıslar güle güle kullanın almagestercim body shop renkli nemlendirici ne kadardı bide kullandın mı nasıl sürümü fln

ayy keri aldıkların çok güzel...iyi günlerde kullan kuzu. yahu bende bi defa erkenden indirimden bişey alsam dişimi kırcam hep arkadan takip ediyorum bide ben ykm den kazık yedim yahuu cecil glossu:mymeka::mymeka: kendime vuruyorum burdasırnaşık şey

X