Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
chocolatestar yine ortalığın tozunu attırmışsın canım. senin gibi bi alışveriş arkadaşımın oldugunu düşünemiyorum batardım heralde neyseki yanımda ben gibi meraklı yoksositososito
hepsi çok güzel tatlım güzel günlerde kullan. çok biyendim:eek:

bide allığı kullandıktan sonra yorum yazarsan sevinirim kullanışı falan kolaymı bende istiyorumda

chocolatestar yine ortalığın tozunu attırmışsın canım. senin gibi bi alışveriş arkadaşımın oldugunu düşünemiyorum batardım heralde neyseki yanımda ben gibi meraklı yoksositososito
hepsi çok güzel tatlım güzel günlerde kullan. çok biyendim:eek:

bide allığı kullandıktan sonra yorum yazarsan sevinirim kullanışı falan kolaymı bende istiyorumda

ya sorma ben de bayaadir para biriktirmistim, cunku ben birsuru seyi birarada alip mutlu oluyorum, boyle karsima dizip izliyorum falan =))) uzun zamandir hicbisi almamistim gittim birikimlerimi bunlara yatirdim =)
cok alisveris manyagi bi insan izlenimi olusmasin arkadaslar hala harclik alan bir kimseyim istesem de manyak olamiyorum =DDD

alligi kullanmak cok kolay bu arada, ponponunu hafifce degdirmek yetiyor =)

pilarcım bende dior nemlendiriciyi senden duymuştum.alalı 2 ay olmuştur herhalde ve o günden beri ne pudra ne başka bişey kullanmıyorum.bu nemlendirici harika bişey.çokçok doğal duruyo.zaten cildimde sorun yok yanlız kılcal damarlarım çok çıkıyordu, az nemlendirici ile harika oluyor. cildim kuru olduğu için pudra.... çok kurutup iyice kötü gösteriyordu.
not: fotoğraf makinamın tarih ayarı yapılmadığı için farklı tarih gösteriyor.

çikolatacım neden öle ucuz eminönünde yaw alala orayı bilmediğim için pek anlayamadım :)ama hepsi harika ii günlerde kullan darısı başımısaa:KK70:

fiyatlarini yazayim tabi.
ilk ikisini eminonunden aldim, orada insanin bahtina ne cikarsa o var =) benim diorshow alligim orijinal gramaj ama kullanilmamis tester ve kapagi farkli. orijinal fiyati 80 civari olmasi lazim, belki daha bile fazladir ama ben 35'e aldim.

guerlain top pudra da eminonunden, orijinal fiyati 113 galiba. ben 45'e aldim. kutusu bilmemnesi herseyi tamam.

geri kalani sephora'dan, diorshow maskara 55 lira, lancome gloss 46 lira, firca biraz pahaliydi ama kiydim paraya, 60 lira :eek: biriktirdigim paralar uctu boylece =) hediyeleri yanima kar kaldi =)

ayy çikolatam ne güzel şeyler almışsınncokacimcoook
estee hydra bende kullanmıştım çok güzel kesinlikle yerini başka bişey tutmaz ben yeşillik olsun diye lancome nin nemlendiricisini aldım ondan sonra şimdi bitmesini bekliyorum kaça aldın kremini?

eminönünden nerden aldın ya merak ettim bizi de götür nüffeennnn:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

bide allıklarını sürsen resim çeksenfisfisfis:eek:

chocolatestarcım iyi günlerde kullan canım, çok güzeller Şeniz
ucuza alıyorsun ne güzel de ben yinede cesaret edemem ya, standlarda falan testerlar standa yapışık oluyor hep, nasıl böyle satılabiliyor ki :sm_confused: bide diorshow strawberryde 40 falandı mesala, bence çok bir fark yoksa strawberryi tercih et :sm_confused:

çikolatacım neden öle ucuz eminönünde yaw alala orayı bilmediğim için pek anlayamadım :)ama hepsi harika ii günlerde kullan darısı başımısaa:KK70:

canim orasi artik nereden nasi getiriyor bilmiyorum ama, tester urun getiriyor koli koli ve satiyor. standda duran testerleri dusun. daha ucuz markalarin urunleri plastik kaplarinda, daha pahali markalarin ornegin chanel, dior, guerlain vs, nasil standlarinda orijinal gorunumde, aynen oyle. bazi rujlar var mesela, alt taraflari standda durduklari gibi, ust taraflari kapakli vs. dolayisiyla daha ucuz. orijinal urunler var, onlar daha pahali, ama mesela tek kaldiginda ucuz oluyor. strawberrynet gibi dusun. bir de onlarin sezonu mezonu yok, ellerine ne gecerse getiriyorlar, hic ummadigin birsey cikabiliyor, bugun mesela bana ne zamandir aradigim meteorites pudra cikti, hem de ne kadar zaman once sinirli sayida uretilmis bir rengi. aslinda burasi bir parfumeri, parfumlerin de orijinallerini normalden ucuza satiyorlar, istersen tester da alabiliyosun, kiminin orijinal kapagi vs kayip, onlar tabi daha ucuz.
bu arada testerlari kesinlikle denetmiyolar, durusunu begendiysen aliyorsun. ben guerlain, lancome, dior, chanel vs oradan komik fiyatlara aliyorum. hepsi yuzde yuz orijinal, fransizcam oldugu icin bakiyorum altlarina orijinal mi degil mi diye, cogunda zaten "tester, not for sale" yaziyor. pahali markalarin rujlarinin dolu testerleri hem orijinal ambalajlarda, hem de cok daha ucuza geliyor. mesela bugun bir sepet ruj koydu onume, icinde juicy tubes'dan guerlain terracotta ruja kadar birsuru sey vardi. mesela givenchy phenomenon eyes maskara gordum tek bir tane gelmis, hatta fircasi garip ya sac maskarasi sanmislar. 35 liraydi ama ben diorshow almak istedigim icin almadim.
amma konustum ya =) sorunuz varsa yazin ozelden, anlatayim, adres vereyim, gotureyim =)

chocolatestarcım iyi günlerde kullan canım, çok güzeller Şeniz
ucuza alıyorsun ne güzel de ben yinede cesaret edemem ya, standlarda falan testerlar standa yapışık oluyor hep, nasıl böyle satılabiliyor ki :sm_confused: bide diorshow strawberryde 40 falandı mesala, bence çok bir fark yoksa strawberryi tercih et :sm_confused:

canim ya her tester yapisik degil. mesela chanel gloss dusun, onlar boyle yerinden cikabiliyor, ya da guerlain. diorda mesela bir tanesi yapisik, kalanini eline alip deneyebiliyorsun.

merak eden varsa resim koyabilirim arkadaslar, ozelden adres verebilirim.

aybike, estee nemlendiriciyi bana hediye verdiler canim. alligin da resmini koyucam.
durun size aldigim urunlerin resmini koyayim, gercek tester olduguna inanin =)

anladım cnm ya ist te olsam mutlaka takılırdım peşine ama izmirdeyim:KK43: :) hepsi çok güzel aldıklarının bayıldım izmirde öle biyer yok olsa ben batırırdım:) ii güzel günlerde kullan canım

canim orasi artik nereden nasi getiriyor bilmiyorum ama, tester urun getiriyor koli koli ve satiyor. standda duran testerleri dusun. daha ucuz markalarin urunleri plastik kaplarinda, daha pahali markalarin ornegin chanel, dior, guerlain vs, nasil standlarinda orijinal gorunumde, aynen oyle. bazi rujlar var mesela, alt taraflari standda durduklari gibi, ust taraflari kapakli vs. dolayisiyla daha ucuz. orijinal urunler var, onlar daha pahali, ama mesela tek kaldiginda ucuz oluyor. strawberrynet gibi dusun. bir de onlarin sezonu mezonu yok, ellerine ne gecerse getiriyorlar, hic ummadigin birsey cikabiliyor, bugun mesela bana ne zamandir aradigim meteorites pudra cikti, hem de ne kadar zaman once sinirli sayida uretilmis bir rengi. aslinda burasi bir parfumeri, parfumlerin de orijinallerini normalden ucuza satiyorlar, istersen tester da alabiliyosun, kiminin orijinal kapagi vs kayip, onlar tabi daha ucuz.
bu arada testerlari kesinlikle denetmiyolar, durusunu begendiysen aliyorsun. ben guerlain, lancome, dior, chanel vs oradan komik fiyatlara aliyorum. hepsi yuzde yuz orijinal, fransizcam oldugu icin bakiyorum altlarina orijinal mi degil mi diye, cogunda zaten "tester, not for sale" yaziyor. pahali markalarin rujlarinin dolu testerleri hem orijinal ambalajlarda, hem de cok daha ucuza geliyor. mesela bugun bir sepet ruj koydu onume, icinde juicy tubes'dan guerlain terracotta ruja kadar birsuru sey vardi. mesela givenchy phenomenon eyes maskara gordum tek bir tane gelmis, hatta fircasi garip ya sac maskarasi sanmislar. 35 liraydi ama ben diorshow almak istedigim icin almadim.
amma konustum ya =) sorunuz varsa yazin ozelden, anlatayim, adres vereyim, gotureyim =)

Sanırım aynı yerden bahsediyorsun (Bayer) ?
şöyleki
Bende gittim oaray baktım bir sürü şey var
Bi allıkve far seti aldım çıktım
Emin olamadım hepsinden
Sen eminmisin orjinalmi hep ordakiler

ya güya tester satan yabancı bir site var ki link vermek yasak, orda da estee mesala çokk ucuz, ucuz dediğim 5-10 dolar falan tester olanlar. gerçek olduğunu bilsem ben de oraya dadancam. delikafadulden

piyasa fiyatına göre baya ucuza almışsın chocolatestar. benimde bildiğim bi ucuz yer var ama tam olarak yerini tarif edemem çok iyi bilmediğim için orasıda tester ürün satıyor die biliyorum ama yanlışta hatırlıyor olabilirim uzun zamandır gitmedim çünkü istanbula dediğim yer 4.leventte tabi adını hatırlamıyorum siz daha iyi bilirsiniz..:1hug:

bende bugun bunları sonunda temizleyici aldım devlet meselesi yaptım haa. hiç bişey bulamıyorum sinir hastası oluyorum sonra zaten bi öğlenim var oda temizleyici aramakla geçti.kötükedihüso çilekten fondotenim daha cuma günü geldi anca ekledim çok sevdim ben tavsiye ve yardım ettikleri için aybike_zehra ve almagester06 teşekkürler.Şeniz
cecile far renkleri çok güzel ışıl ışıllar ama kalıcı değiller bence.
emiliy kalemleri çeşit olsun da kaydirigubbakcemile3
watsons marka lavanta duş kremi bi derginin hediyesi kokusunu sevdim

pic0089yy1.jpg

pic0042cd2.jpg
yok almadan duramıyorum ojeleri yaa hergün değişik sürmek acayip keyif verici bana göre

Son düzenleme:
güvenilir bi siteyse plarcım deneme amaçlı ucuz ve orjinalini bildiğin bişi sipariş et öle anlayabilrsn ve bizede adres ver :KK70:D::KK70::KK70:

Sanırım aynı yerden bahsediyorsun (Bayer) ?
şöyleki
Bende gittim oaray baktım bir sürü şey var
Bi allıkve far seti aldım çıktım
Emin olamadım hepsinden
Sen eminmisin orjinalmi hep ordakiler

evet canim orijinal. arkadaslarim yillardir gidiyor. beni de bu sene goturduler. dedigim gibi orijinal kutulu urun de var stand urunu, ama biraz daha pahali. en fazla strawberry kadar.

burçincim güle güle kullan cnm clinique yi ne kadara aldın kullanınca yorum bekliormm:)
ya bu çilekten aldığım ruj hala gelmedi kargocularla kavga ediom hergün gönderdik gelicek bugün diolar yine yok basıcam yarın en sonunda orayı:) kafayı kırdıttılar bana hee:KK70:

X