Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
whiterose hatın gızzz yazdık yaaaa çantasına bayuldukkk diye..saflığıma geldi -tatlicadiarzu-kızzz gıllicikk bişey zatiiii.:roflol::roflol:

damlassscım sanırım 15 mi ne gelyodu yanlış olmasın. denemdimm tabii denemem mi bayıdlım çok hoş bi ışıltı veriyo. hihoyyyt

keri, almagester iyi günlerde kullanın :asigim:
benim de yarın bitiyor finallerimm :sm_cool:

almagestercım o bodyshopdan bende de var ama o sadece ışıltı verici/aydınlatıcı falan bir ürün diye biliyorum ben, nemlendirme gibi birşeyi yok :sm_confused:

bende belki yarın çıkışta body shop a giderim :çok üzgünüm:

yanlış bilgilendirme oldu ösürrr evet nemlendirici değilll -tatlicadiarzu- özürlerimi sunuyorum kokoş divanına

zaten ne alıyosak promosyon aşkına alıozz:lepi:
ay bendemi alsam acaba ondan canım çekti akşam akşam :asigim:nemlendiricinin üzerinemi sürcez şimdi onuı-tatlicadiarzu-

zaten ne alıyosak promosyon aşkına alıozz:lepi:
ay bendemi alsam acaba ondan canım çekti akşam akşam :asigim:nemlendiricinin üzerinemi sürcez şimdi onuı-tatlicadiarzu-

canım atladım soruna hemen kullanan biri olarak :lepi:
ışıldatıcı şeyden bahsediyorsan
ben nemlendiriciden falan sonra, elmacık kemiklerimin üstüne ve kaş altına, biraz da 2kaşın arasındaki burun kemiğinden aşağı burun ucuna doğru sürüyorum. hele elmacık kemiklerine sürüp, üstünden azcık allık geçince çok şeker oluyor. :asigim:

geçen ilkbahar, ilkbahar koleksiyonunda bu ışıldatıcının pembesini çıkarmışlardı, koşa koşa gitmiştim, çok severim pembemsi cildi -tatlicadiarzu- ama çok ışıltılıydı, simli gibiydi resmen alamadım :çok üzgünüm:

pilarcım nedemek sen kullandın benden daha iyi bilgi verirsin:lepi::lepi: canımcım ben cepadan aldım. matlaştırıcıda da indirim vardı biçok şeyde vardı bazı rujlar falan. ama pek bakamadım. ŞenizŞeniz

ay ben çok beğendim bunu çok tatlı duruyooo:dance:

cnm memnun kalmana sevindim fiyatıda çok iimiş bakıcam bende kesin alırım :) bakmakla kalmam yanee

ay alsammıkiii:asigim:güzel bişeye benzio sanırım.inşallah haftasonu gidebilirim bodyshopa:lepi:

hmm 2 açıklaması var o zaman :lepi:, ya her mağazada aynı ürünler indirimde olmuyor ya da indirimdeki ürünleri zamanla değiştiriyorlar.fisfisfis ilk indirimin başında ykm e gitmiştim, kış koleksiyonu dışında hiçbir makyaj ürününde indirim yoktu, birkaç gün sonra cepaya gittim, baya bi tekli farda yüzde 50 vardı. yine gidiyim bakiyim ben en iyisi, işe yarar birşey bulurum belki delikafadulden

damlass sağol canım bi önce sür orda cildine bak çok hoş duruyo.
:içelim:
pilar ya bencede zaten kız bana şey dedi bi hbr geliyo bize biz yapıştırıyruz dedi ve eline aldı yapıştırmaya başladı klava:

keri bende sevmiştim o farları ama artık almıcam yaa bitmiyoki :sm_confused:

whiterose da çıktı yoldan yavaş yavaş hepimiz alcazdelikafaduldendelikafadulden al kız allll çok güzel zaten:lepi:

saol cnm daha güzelleri size olsun:1rolleyes:bu arada o cecile terakotta farı çok beğendim yrn gidip başka renklerini de alıcam:sm_cool:
canım bende 3 rengi var çok seviyorum bende o farları:asigim:

damlass

whiterose da çıktı yoldan yavaş yavaş hepimiz alcazdelikafaduldendelikafadulden al kız allll çok güzel zaten:lepi:

ben yoldan çıkmışım çıkcam kadar zatendelikafaduldensen gelirken ben geri dönüyodum o yollardan bebişim

ben de bugün l'oreal casting creme gloss saç boyası aldım yanında da l'oreal boyalı saçlar için şampuan hediye verdiler ama l'orealin şampuanlarını pek sevmem :1no2: boya da olmadı zaten senağlama benim rengim kestane ben açık kestane aldım ama daha koyu oldu sanki senağlama keşke kestane şekeri alsaydım ama fazla açılır da kaşlarımla çok renk farkı olur diye korktum :1no2: sizce yarın yine boyasam bir şey olur mu? senağlama

canım bende 1 kaç yıl önce koyu kestane üzerine açık kestane boyamıştım:1shok:
bence boyadığın renk çok kötü değilse biraz akmasını bekle ve daha sonra boya.hem o kadar sık boyarsan saçların mahvolur canım.Şeniz

yok canım kötü değil ama belki ben açılacak diye şartlandırdım kendimi ve o yüzden koyu geliyor zaten 28 şampuanlamaya kadar diyor ama 1-2 güne kestane şekerine boyamayı düşünüyorum amonyaksız zaten hafif bir boya saçlarım da hiç olmadığı kadar yumuşak sevdim bu boyayı :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…