Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar kusura bakmayın
kimisi yan çıktı resimlerin.e ilk resim eklemelerim olduğu için idare edeceksiniz

yeşil serisini aldım..

bu dört ürün 38 ytl tuttu..delikafadulden aldığım yerde %50 indirim vardı.. kaydirigubbakcemile2

yha size bişey sormak istiyorum..
demet akalın'ı ben makyajlı ve makyajsız goruorumda cok fark var yha bende oyle bi fondoten istiorum :S ama hiç bi şey yuzumu tam olarak kapatmıo ..

yha size bişey sormak istiyorum..
demet akalın'ı ben makyajlı ve makyajsız goruorumda cok fark var yha bende oyle bi fondoten istiorum :S ama hiç bi şey yuzumu tam olarak kapatmıo ..

yüzünde neyi kapatmıyor canım? sivilce, delik vs mi var yüzünde?
çok problemli cilde fondoten kullanılması pek doğru değil, kapatmaya çalışacağına düzeltmeye çalışmalısın cildini. çok kapatıcı olcak bir ürün cildin nefes almasını az ya da çok elbet etkiler ve cildini daha da kötüleştirebilir.
ünlülerin makyajı apayrı birşey, özellikle sahnedeki hali falansa, profesyonel makyaj onlar, hangi marka olursa olsun o şekilde uygulayabileceğimizi sanmam. fisfisfis

pilarcım canım çok ilgilisin teşekkür ederim miss dior a sorumu hatırlamış sormuşsn öpüldün:)
miss dior cnm teşekkür ederim sanada kıslar yeni cicilerinizi güle güle kullanın buaralar alcak bişey bulamıorm resmen ama clinique renkli nmlendirici alıcam galiba pilarcım senin dior renkli nem. ne kadardı bu clinique 45 fln indirimli

rica ederim tatlım :sm_cool:
dior renkli nemlendiricimi ben tekin acardan 67ye almıştım.
ve şimdi eklediğim tarihe baktım, 13.07 de eklemişim yani tam 6 ay olmuş alalı,
hergün kullanıyorum
vee bitmedi, yarısını ancak geçmiştir sanırım. delikafadulden
azcık sürüyorum çok yayılıyor öyle 1 krem.
bitse de başka markalarınkini denesem yaa -tatlicadiarzu-

kızlar aldıklarınızı güle güle kullanındelikafadulden
canım geçen gün ykmdeki kadın yalvar yakar denedi yüzüme dior renli nemlendirciyi süper bişi yaaa:lepi:
süper bi ışıltı verio cilde:asigim:
shiseidonun renkli nemlendircisini duydum ii diye onu araştırabilirsin:smiley-cool:

ben de düşünüyorum renkli nemlendiriciden hihoyyyt sonradan temizlemek gerekmiyor değil mi fondöten gibi?

Bugun aldıklarim:

Diorshow Allik - Catwalk Pink (Estee alacaktim, kalmamisti)

Guerlain Meteorites Powder Balls - Winter Radiance

Diorshow Mascara - Siyah

Lancome Color Fever Gloss - Ray of Apricot Light

Kabuki pudra&allik fircasi

hediyeler:

Lancome Khol goz kalemi, bunun kucuk boyu

Estee Lauder nemlendirici

Dior Creme Eyeshadow Pen - Krem goz fari, stick seklinde. Bunun bir kucuk boyu ve mavisi.

Artik bir sure benden is cikmaz herhalde =))) Normal resimlerini de cekip koyarim isterseniz.

çok güzeller cnm fiyatlarını yazarmsn allıkları denedin mi nasıllar
pilarcım tatlııım hem dioru hemde clinique yi denicem bakalım artık sağol cnmm

çok güzeller cnm fiyatlarını yazarmsn allıkları denedin mi nasıllar
pilarcım tatlııım hem dioru hemde clinique yi denicem bakalım artık sağol cnmm

fiyatlarini yazayim tabi.
ilk ikisini eminonunden aldim, orada insanin bahtina ne cikarsa o var =) benim diorshow alligim orijinal gramaj ama kullanilmamis tester ve kapagi farkli. orijinal fiyati 80 civari olmasi lazim, belki daha bile fazladir ama ben 35'e aldim.

guerlain top pudra da eminonunden, orijinal fiyati 113 galiba. ben 45'e aldim. kutusu bilmemnesi herseyi tamam.

geri kalani sephora'dan, diorshow maskara 55 lira, lancome gloss 46 lira, firca biraz pahaliydi ama kiydim paraya, 60 lira biriktirdigim paralar uctu boylece =) hediyeleri yanima kar kaldi =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…