Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Bu fondoteni daha önce kullandınız mı memnun musunuz?
İlk kez kullanıyorum şuanlık çok memnunum. Doğal bir ışıltı veriyor cilde aydınlık gösteriyor. Ayrıca kapatıcılığı da mükemmel benim için. Cildimde çok fazla sorun yok.
Çok beğendim doğallığı olsun vs. Deauville rengini aldım ben bana tam oldu açık buğdayım.

Çok teşekkürler ilginiz için bir de kaça aldınız ?

Bir çılgınlık yaptım ve chloe love aldım.

Chloe signature kullandıktan sonra love'a olan ön yargım kayboldu gibi..belki de koku tarzım değişiyordur kim bilir

Benri ıslak mendil, body shop argan body butter, loreal cilt düzgünleştirici tonik , sephora baked pudra, real techiniques kapatıcı fırçası ama ben burnuma kontur falan yapmak için aldım açısı mükemmel duruyo çünkü, mac prolong wear grundwork pot, note tekli far 14 numara, note full coverage kapatıcı, maybelline rocket volum express rimel, pastel kaş rimeli, palmolive duş jelleri.

maybelline true match concealer 01 nosunu alıyordum kadın 02 vanilia al dedi inatla göz altını daha iyi kapatırmış..
rexona cotton deostick
hayatımda hiç eyeliner sürmedim ama denemek amaclı aldım loreal jel eyeliner :)
bide neutrogena göz makyaj temizleyicisi aldım şişesi yenilenmiş.göz makyajı pek yapmam alerji yapıyor ama arada da olsa çıkarmak için kullanacağım.

Kapatıcidan memnun kaldın mi kuzu? Ben şu an flormarinkini kullanıyorum, en açık rengini.. Sürünce resmen turuncu gibi rengi ama yedirince güzel kapatıyor. Yalnız göz kapaklarıma kullanamıyorum, turuncu kalıyor orada..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…