Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
O okypete - Janna - siz bilirsiniz kizlar. Annem Almanya'dan Mac fondoten getiricek. Su waterweight serisinin nc ce nw tonlarinin birbirinden farki ne?
Acik tenliyim nc20 ve nw20 arasinda kaldim. Gormeden alinca kararsizlik oluyor. Aradaki farki bilsem...

Nc cool yani soğuk , pembe alt tonlukar için, nw de warm yani sıcak, sarı alt tonlular için. Damar testi diye bir şey var gün ışında bileklerindeki damar rengine bak. Damarların mavi renkse pembe , yeşil ise sarı alt tonlusundur. Umarım yardımcı olur

Nw olanlar pembe ncler sarı alt tonlu canım.. Ben her şekilde nc tavsiye ederim.. Yüzümüzde zaman zaman kızarıklık vs oluyor sarı alt tonlu her zaman iyidir

Canım mac skalasında tam tersi nw pembe, nc sarı..

Cok teselekkurler canim. Ben yesil diye biliyorum ama burazdan balkona cikip bakicam :)

Nw olanlar pembe ncler sarı alt tonlu canım.. Ben her şekilde nc tavsiye ederim.. Yüzümüzde zaman zaman kızarıklık vs oluyor sarı alt tonlu her zaman iyidir

Evet canim renkleri inceleyince fark ettim. Nc15 ve Nc20 arasinda kaldim. 15 cok mu acik olur diye endiseliyim. Gormeden almak zor :) Tesekkur ederim bu arada.

ben açık buğdayım nc20 bana kışın 1 tık koyu gelıyo nc15 kullanıyorum.

Bunlarda bugün aldıklarım:)
Rimmel kate moss nude 43 numara ruju da almıştım çekmeyi unutmuşum

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…