Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
R
VS den almışsın sende. bebeklerini yesinler senin:). güle güle kullan tatlım.
yok o gratisten.
10 tl ye geldi çok da güzel kokusu vardı aldım. Vs. Den bişey almadım :)
Baya farklı kokular gelmiş ama baktım da
Belki yaza doğru alırım. Yazın çok fazla vücut spreyi kullanıyorum.

R

yok o gratisten.
10 tl ye geldi çok da güzel kokusu vardı aldım. Vs. Den bişey almadım :)
Baya farklı kokular gelmiş ama baktım da
Belki yaza doğru alırım. Yazın çok fazla vücut spreyi kullanıyorum.
Vs'de şişeler yenilenecekmiş ve yenı fıyatları 70 tl olcakmış şuan 29 tl beğendiysen kaçırma derim

Valla süper bir alışveriş olmuş resmen iştahımı kabarttin yarın bende gidiyorum gratise :)) Güle güle kullan :*
Bu arada balm kullandığın için soruyorum aydınlatıcısını kullandın mı çok merak ediyorum yarın alacakları arasında kendilerini.. :)

teşekkür ederim:)
.evet kullanıyorum. yoksa mutlaka al. mary lou.. çok başarılı..

Süper..Çok teşekkür ederim bilgilendirdiğin için
Umarım bulursun ben 14 şubat indiriminden almıştım aydınlatıcıyı ama dün gittiğimde yoktu mesela hatta nude dude paletininde sonuncusunu ben aldım ama bulursan çok güzel mary lou ben çok beğendim

Bunlarda gecen hafta benim aldiklarim, ilk resimdekiler postayla bu sabah geldi. Ojeler de annem Istanbul tatilinden hediye almis

ALTERNA caviar repair texturizing caviar cream --> Cok islem gormus ve yipranmis saclar icin protein yuklemesi
Kerastase elixir ultimate --> Kokusu ve saca verdigi parlaklik harika
Paula's Choice 2% BHA gel exfoliator --> Aksam yatmadan once kullandigim exfoliator, ciltteki olu hucreleri temizliyor
Murad essential-c day moisturizer -->Gunluk nemlendirici yuz kremi
Ole Henriksen --> Gece kremim
Anastasia Beverly Hills lustrous lip gloss set --> 8 farkli parlatici var, hepsinin rengi birbirinden guzel
Anastasia beverly hills dip brow & kas fircasi #12
Anastasia beverly Hills Glow kit That Glow --> Highlighter palet, icerisinde 4 renk var, pigmentasyonu cok iyi herkese tavsiye ederim.
Becca x Jaclyn hill highlighter Champagne Pop
Kevyn Aucoin sculpting powder medium --> Bunu ilk defa deneyecegim, internet uzerinden cok ovuldu, contour yapmak icin birebirmis.

Bunlarda Flormarin gel ojeleri, bordo rengi vardi daha once bende ve tirnakda durusu cok guzel.

Benimde kadinlar gunu nimetlerim bunlarr..
Mucizevi yağ karma cildim için temizleyip uygulandıktan yağlı his birakmadi hafif ışıltılı bi görünüm verdi fena değildi kısacası.Önceleri cok severek kullandığım true match fondötenin ambalaji değiştiği gibi yapisida değişmiş olmalı ki cok sulu geldi ve eski kapaticiligi maalesef yok.Guzel yani makyajli görünüm vermiyo hafif bir yapıda iyi degil kotude degil açıkcası,pudrasida ince yapili fazla kapatici degil dedigim gibi makyaj yapmamis gibi gorunmek hafif kapaticilik saglasin istiyorsanız bunlar ideal olabilir.Alliga gelince çok açık tenli olduğum icin hafif bi renk icin bu acik rengi seçtim oda bayagi belirsiz çıktı
Mary lou cok istedigim aydinlatici beyaz tenli oldugumdan sanirim yanakalarima hic aydinlik vermedigin icin almadimONun yerlne flormanin isilti veren farını aldim goz pinarlarimi ve burnu parlatiyor ama benim yanaklar parlamiyo arkadaslar
Acikcasi cok isteyerek aldigim ürünlerim beni biraz üzdü..Artık yeni alışverişlere diyelim

Eklentiler

• image.jpeg
    49,9 KB · Görüntüleme: 225

Gule gule kullan canim, mary lou her ten renginde guzel bir isilti verir. Flormari daha once bende denedim ama pek parlatmiyor. Pudralardan istedigin sonucu alamiyorsan MAC in Strobe creami var, onu denemeni siddetle tavsiye ederim
Travel Size boyutunda kucukleri var, 30 tl civaridir sanirim, fondoten altina veya ustune istedigin sekilde kullana bilirsin.

Tesekkur ederim canin..Mary lou denedik ama yanaklarimda etkisi olmadi gibi anlayamadim
Bu dedigin MAC pudra mi oluyor yoksa krem tarzi fondöten gibi mi

Tesekkur ederim canin..Mary lou denedik ama yanaklarimda etkisi olmadi gibi anlayamadim
Bu dedigin MAC pudra mi oluyor yoksa krem tarzi fondöten gibi mi

Ikiside degil, beyaz renginde krem surdugunde transparan oluyor. Ben bazen fondoten kullandigimda fondotenimle karistirip oyle suruyorum, bu sekilde ama butun yuzun parliyor. Cogu zama makyajim bittikten sonra elmacik kemiklerimin ve parlamasini istedigim yerlere suruyorum fondoten/pudra/vs ustune.

Resimde birazda olsa gostermeye calistim ama tam parlakligi yakalayamadim resimde. Instagramdakiler nasil cekiyor bu selfieleri anlaaaaaamiiiyooorummmmm

elmacık kemiğinin üstündeki parıltı belli oluyor

Valla resimde gayet hoş çıkmş.. maşalla sana bu arada
Ben pudra tarzı istiyorum göz pınarlarına falanda sürülsün diye şu instgramdakilere bayılıyorum nasıl öye parlıyor burun uçları yanakları ve göz pınarları

Tesekkur ederim canim.
Pudra tarzi istiyorsan ve mary lou begenmediysen Anastasia beverly hills luminizer veya BECCA markasinin highlighterlarini deneye bilirsin. Goz pinarciklarinda MAC nylon goz fari cok hos duruyor

Tesekkur ederim canim.
Pudra tarzi istiyorsan ve mary lou begenmediysen Anastasia beverly hills luminizer veya BECCA markasinin highlighterlarini deneye bilirsin. Goz pinarciklarinda MAC nylon goz fari cok hos duruyor
Hmm bi bakayım o zaman internetten çok teşekkür ederim önerilerin için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…