Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Loreal true match kapatıcı drugstore markalar arasında alabileceğin en iyi kapatıcı diyebilirim canım.
İndirimdeyken mutlaka al. Ona benzeyen ikinci seçenek note'un full coverage kapatıcısı da olabilir. Ben ikisini de kullanıyorum şuan çok memnunum. Hatta make up forever ultra hd kapatıcıdan bile daha cok seviyorum ikisini..

İndirime girince alıp bir deneyeyim o zaman Loreali, sağol canım..

bununda en açığını alacaktım tatlım bayan vanilya 02 yi al dedi ilk sürünce hafif sarımsı ama öle kalmıyor gayet ii ben bunu gerçekten beğendim ürün kaliteli

Garnier yüz temizleme jeli aldım yağlanma kontrol altında diyince merak ettim çünkü son zamanlarda cildim gerçekten çok yağlanmaya başladı özellikle t bölgem..
Garnier güneş kremi aldım tatile gideceğim bu yüzden gerekliydi:)
Loreal collection exclusive by doutzens pure red rujunu aldım. Rengi harika bir narçiçeği kırmızısı bayıldım diyebilirim.
Nyc şeffaf kaş jelini aldım çok merak ediyordum bir deneyim dedim..

Bende en son watsons'dan bu ikisini aldım.Siyah noktam yok ama gözeneklerim çok büyük duruyordu.10 gündür Garnier 'in sıkılaştırıcı toniğini kullanıyorum ve çok memnunum.Gerçekten küçülttü gözeneklerimi artık belli olmuyorlar.2.olarak memnun kaldığım ürün de vücut peeling ürünü body scrub.İçindeki tanecikler büyük ve suyla hemen erimiyorlar.Etkisi ve kokusu da güzel.Ben yulaf ve kakao yağlısını tercih ettim ama siz çilekli veya orman meyveli olanı alabilirsiniz.Fiyatı da 7 tl

Garnier'in göz makyaj temizleyicisini kullanıyordum ama yağlı yapısı beni rahatsız ediyordu. Bu sefer Nivea'yı denemek istedim. Bir kere kullandım ve açıkçası sevdim. Kokusu Garnier gibi rahatsız edici değil, aksine çok hoş.. Makyajımı da kolayca temizledi.

Solante Pigmenta'yı bir senedir kullanıyordum, elimdeki bitmeye yakın olduğu için bugün yenisini aldım. Kesinle önerdiğim bir ürün.. Fiyatı belki çoğu kişiye fazla gelebilir ama hakkını veriyor. Benim güneş alerjim olduğu için yüksek koruyuculu ürünler kullanmak zorundayım, şimdiye dek kullandıklarım içinde en iyisi..

akneli ve yağlanmaya meyilli cildim olduğu için bana çok iyi gelen ve gerçekten iyi koruma sağlayan aknicare sun cream i kullanıyorum gerçekten .cildim sorunlu olduğundan piyasa ürünleri kullanamıyorum çok fazla..

temizleme jeli olarak da neostrata daha doğrusu köpük formatında harika temizliyor. tam yağlı ve akneli ciltlere göre
iki ürünü de yeniledim .. asla vazgecemeyeceğim iki ürün :)

Loreal mucizevi 3ü 1 arada yüz temizleme kremsi jeli
Loreal üç etkili cilt düzgünleştirici tonik(bu 2.şişem)
Loreal cushion dewy glow fondöten
Note bb cream kapatıcı
Sephora infinite beige göz kalemi
Sleek kontur paleti

Ürünler doldu taştı bende mı vlog çeksem ne yapsam

arkadaslar siyah nokta icin kullanip memnun kaldığınız bir ürün var mi acaba
va canm sephoranın çamur maskesi. yıllardır sıyah nokta sorunum vardı benımde gözle gorulur sekılde.bu çamur maskesını banyodan sonra kullandım haftada 2 kez ve sonuç sıfıra yakın sıyah nokta. tek tük kaldı onlarda gıdıyor duzenlı kullanımda. kesınlıkle tavsıye edıyorum

Golden rose mat ruj arkadaslar mutlaka alin kucuck 2.5 tl gratislerde 19 kez kullanabiliormussunuz renkleri kullanimi sahane tavsiye ederim

cok teşekkürler canim deneyecegim

Yok artık siyah noktayı bitiren bir ürün

1. Nerden aldin 2. Memnun kaldin mi
Instagramdan aldım. Sitenin ismini yazmak yasakmı bilmiyorum ..
Mat,kalıcı ve sürdükten sonra dudaklardaki çatlakları kusurları örtüyor. Ayrıca hafif dolgunluk veriyor. Yemek yesende öyle hemen çıkmıyor. Ben memnun kaldım. Bitince tekrar almayı düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…