Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tozşeker sephoralardaki eski makyaj malzemeni getir %40 indirim kampanyası tüm makyaj ürünlerinde geçerli mi yoksa sadece belli ürünlerde mi geçerli?

Tatlım bosuna heycanlanma çünkü kampanyası Kasım sonunda bitti

Tüm ürünleri kapsamıyordu sadece sephoranin makyaj ürünlerinde gecerliydi...

.

Artdeco ürünü kullanan var mı? bugün boynere gittim bayan öve çve bitiremedi Alman markasıymış.Birde bana göz makyajı falan yaptı. Dayanamadım koyu mor göz kalemi ve minralli pudra aldım.Sizce nasıldır

Nars multiple portofino aldım ama kullanımı çok zor geldi, keşke orgasm alsaydım. Orgasm allık aldığım için multiple almak istememiştim. Allık süpper, multiple ise idare eder.
Ayrıca nars alaska renkli nemlendirici aldım, çok güzel duruyor ciltte.

Glide on pencil set aldım urban decayden, bir de naked palet tabii ki. Uzundur ikisi de aklımdaydı. Naked ustalık isteyen bir paletmiş, kullandıkça gölgelemeyi öğreniyorum. Glide on smoked pencil set ise hayatımda kullandığım en iyi göz kalemleri. Akma olmuyor kesinlikle.

Nars'tan iki ruj aldım bir de ama sevmedim. Yani ruj konusunda nars yerine başka markalar tercih edilebilirmiş. Güzel değil demiyorum ama aynı paraya başka marka almayı tercih ederdim.

Bobbi brown concealer aldım bir de. Daha beceremedim kullanmayı :/ Fırçayla göz altına uyguluyorum ama yine çizgi çizgi oluyor.

Rossmanndan aldıklarım :) dün eyeliner unutmuştum ,bugün iş çıkısı onu da aldım

4 lü olan kontür içinmiş neden aldım bilemiyorum ,gaza geldim bir an sanırım .

Bugün gratis'ten aldıklarım :

Maybelline fondoten 25lira

Essence farlar tanesi 5.50 lira

törpü 1.5 , far fırçası 7.90 lira

güzel indirimler var gratiste, özellikle yılbaşı setlerinde çok gözüm kaldı..

mıgrosta yuzde 50 ındırım vardı nıvea urunlerınde goz makyajı temzıleyıcısı aldım 7.50 tl..

Kizlaarrr rimmel concealer dan memnun musunz acabaaaaa bende aldim ama daha acmadim
Canim su okyanus seyleri iceren sey yuz yikama jeli mi peeling mi ve memnun musun , etkileri nasil

Bende buradakileri gorunce cok hosuma gittim aldigim seylern resmlerini ekleyecegim birazdan

Son düzenleme:

Benimkiler de bunlarrr
Resimlerde olmayan benri hindistan cevizli el kremi ve gratisten aldigim oksijen maskeleri varrr

Bunu almıştım en son.

Loreal rimeli ilk defa denedim, memnun kalmadım.
Çok kuru bir yapısı var çünkü.
Max factor'ün yanına yaklaşamaz.

Kizlaarrr rimmel concealer dan memnun musunz acabaaaaa bende aldim ama daha acmadim

canım yeni gördüm yazını .

ben hiç memnun kalmadım cizgilerde birikiyor ve çizgileri kötü şekilde ortaya çıkarıyor çok kötü bi görüntü oluyor . memnun kalan arkadaşlar varmıdır bilmiyorum ama benim yorumum bu şekilde

Bunlar da yeni cicilerim

- revlon colorstay fondoten
- sexy mama pudra
- the balm lip
- essence far
- avene cleanance yüz yıkama jeli
- bıoderma sensibio H2O solüsyon
- dıadermıne peelıng

Son düzenleme:

Aa uzuldum canim ya ben memnun kalablar oldugunu gormustum ama sanirim kullanip karar vericem. Benimde su gunlerde cizgilere dolma sorunm var ama goz kremimden kaynaklandgni dusunmeye basladim. Ondan once hic sorun yoktu .)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…