Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Bi kaç şey daha aldım ama anımsayamıyorum ne olduğunu dolabımı kurcalamam lazım :)

Eklentiler

• $imagesCACB5YGX.jpg
    3,5 KB · Görüntüleme: 54
  • $imagesCAF1U4AD.jpg
    4,4 KB · Görüntüleme: 48
  • $1373_buyuk.jpg
    14,3 KB · Görüntüleme: 48
Gratis %50 indiriminden benim topladıklarım.. Biraz abarttım bu kez, evlilik öncesi kozmetik çeyizimi tamamladım En az yılbaşına kadar diyetteyim :)

blog gibi uzun uzun anlatmana bayılıyorum :)
Essence ojelerin eski şişesi o, yenileriyle bazı renkler aynı ama artık satılmayacağı için ayrı bölümde tutuyorlar...
Garnier in yeni bb si karma ciltler için, eğer yüzün kuruysa ilk çıkardıklarını deneyebilirsin..

bebe'nin body milk ini türkiye'den mi aldın.nolur evet de ve yerini söyle

sephora ruj fiyatları nedir acaba bile var mı ???

maşallah makyaj salonu gibievinde yokyokbakımlı hatun vesselam

Ayıptır söylemesi Amerika vurgunuydu Arkadaşım work and travel dan dönerken fazla şey getiremem dedi sadece elf in sitesinden online alışveriş yapabildim. Ve bunların hepsine 65 dolar falan verdim üstelik 2 kerede alındılar 2 kez kargo ödedim yani
Fırçaların çoğundan çok memnunum ama yani şu ürünlerle kız evlendirilir kabul ediyorum

memnunmusun bu elf markasindan denemedim hic.
siteye baktim resmen firca takimi3 dollar harika birsey bu , iyimi fircalari ?
baska neyini tavsiye edersin ?

memnunmusun bu elf markasindan denemedim hic.
siteye baktim resmen firca takimi3 dollar harika birsey bu , iyimi fircalari ?
baska neyini tavsiye edersin ?

o set normalde daha pahalı şu an kampanyada ben tek tek istediklerimi aldım studio serisinden. mesela powder brush olanı fondöten sürmek için kullanıyorum ve blush brush allık fırçasından memnunum. complexion, stipple fırçaları da güzel..
diğer ürünlerde yalnızca ruju ve allıklarını beğendim ama muhteşem allıklar da değil biraz tozutuyor :)
daha detaylı yazarım şarjım bitiyor iyi geceler :)

Yani fircalari tavsiye ediyorsun? Sanirim sitede 60$ dan sonra 3$ veriyorlar o seti ?

Makyaj malezemeleri bana biraz basit geldi sanki bi essence markasi düzeyinde..
yoksa en az loreal düzeyinde varmidir, biraz yazarsan sevinirim

Studio serisinin fırçaları 3 dolar, setin normal fiyatı da 30 dolar ama elf in kampanyalarında fiyatı biraz abartır sonra indirim yapar :) Ama şu an bitmiş galiba beklerseniz sürekli oluyor o kampanya.
Ben %50 indirimle 1,5 dolardan almıştım o yüzden tek tek seçtim. Ama mesela set olarak alıp stipple fırça ekleyebilirsin, ben büyük stipple ı allık için, küçük stipple ı kapatıcı vs sürmek için kullanıyorum.
Ojeleri çok beğenilir, kaş kiti, yağ emici mendili, farları güzel. Fakat bana biraz bozuk gibi gelen ama normalde beğenilen ürünlerini söyleyim; far bazı, shimmering facial whip aydınlatıcı ben 3 rengini almıştım ikisi bozuk geldi ayrışmıştı ama çalkalayarak kullanılabilir.
Kirpikleri de güzel, eyeliner ı fena değil. Normal serideki beyaz saplı düz eyeliner fırçası ve far fırçası güzel, blending fırçasını çok beğenenler var ama bana gelen fırçanın deli gibi kılları dökülüyor. Kapatıcı fırçası küçücük dudak için ya da kaş doldurmak için ancak kullanılır...
Ambalaj olarak studio ve mineral serisi daha iyi, kalite olarak loreal kadar diyemem ama aldıklarım essence ten daha ucuza geldi bana..
Yazın çok indirim yaptılar bu yüzden amerika sitesinde birçok ürün stokta yok şu an. UK sitesinden fırça alırsanız Türkiye'ye gönderimleri var yani zaten kozmetik yasağından dolayı sadece fırça getirtilebiliyor..

gercekden ilginc... bazi seyleri iyi bazilari pek degil. Fircalar suni tüg mü ?

gercekden ilginc... bazi seyleri iyi bazilari pek degil. Fircalar suni tüg mü ?

Evet tüm serileri sentetik kıl zaten hayvanlar üzerinde deney yapmayan filan bir marka sanırım ama mesela flormarın fırçaları gibi sert değil gayet yumuşak, mineral seriden eyeliner, smudge ve contour fırça almıştım onlar biraz sert o da fırçanın sağa sola yamulmaması gerektiği için öyle sanırım, contour u blending fırçası niyetine almıştım ama sert olduğu için dağıtma işleminde kullanılamıyor göz çukuruna far sürülebiliyor sadece.
Kalitesiz ürünlerin sebebini çok çözemedim aynı üründen 3 tane var ikisi farklı şekilde bozulmuş ya da mesela 2 tane göz bazı var birinin aplikatörü kırıktı vs.. aylardır ürün de eklemiyorlar kapanabilecek bir marka da değil tüm dünyaya satıyorlar sonuçta :s
Tekrar %50 indirim yaparlarsa getirebilecek bir tanıdığınız var önceden adresini alın, hesap açıp adres bilgilerinizi falan girin zaten üye olunca sürekli indirim maili geliyor, hemen sepete atıp getirtebilmiş olursunuz. Ben buradan kredi kartımla aldım arkadaşım getirmişti bana..
Alacak olursanız mineral serinin rujları, jel eyeliner, studio allık, dörtlü bronzerları, beautybook far paletleri, kaş kiti, ojeler vs beğenilen ürünler ben genelde sepetime önceden ekliyordum beğendiklerimi, zaten zaman aşımı yok sepette kayıtlı oluyor ürün, indirim olduğunda stokta varsa alırsınız..

sephora ruj fiyatları nedir acaba bile var mı ???
.

Faturayı saklıyordum...

normal satış fiyatı 27 küsur, ben indirimden almıştım(yüzde 40 indiriminden) 19.40 tl vermişim...

rujları güzelde bence glossu daha güzel...

şu seriden bir glossda almıştım 14 küsur liraya... çok çok çok memnunum...

dudağa bakım yapıyor ki benim dudaklarım çok kurudur, onu bile adam ettiğine göre sorunsuz dudaklar ihya olur diyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…