Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Bunu almıştım en son.

Loreal rimeli ilk defa denedim, memnun kalmadım.
Çok kuru bir yapısı var çünkü.
Max factor'ün yanına yaklaşamaz.

ben hep loreal lash architect midnight rimeli kullaniyordum asiri memnundum..4D serisi cikinca otomatik olarak daha iyi oldugunu dusundum ve hemen aldim..ama pisman oldum cok kotu..loreal'in hicbir urununu sevmememe ragmen o rimelinden vazgecemiyorum..butun markalari denedim(bu rimeli kullanmadan once favorim max faxtor 2000 calorie idi) ama bunu kullandiktan sonra max factoru kullanamadim

Benim favorim de 2000 calorie.

Ama hayatımda kullandığım en olağanüstü rimel bu. Estee Lauder'in.

Loreal'in diğer rimeli için 2000 calorie'den iyi diyorsan onu da denerim o zaman.

Benim favorim de 2000 calorie.

Ama hayatımda kullandığım en olağanüstü rimel bu. Estee Lauder'in.

Loreal'in diğer rimeli için 2000 calorie'den iyi diyorsan onu da denerim o zaman.

estee lauder'in fondotenini tek gecerim rimelini denememistim bende onu deneyim bi

cildim yağlı ve sivilce lekeleri var kapatmak için güzel bir fondöten arıyorum kullananlar bana önerebileceğiniz hangi fondötenler var acaba?

Aa uzuldum canim ya ben memnun kalablar oldugunu gormustum ama sanirim kullanip karar vericem. Benimde su gunlerde cizgilere dolma sorunm var ama goz kremimden kaynaklandgni dusunmeye basladim. Ondan once hic sorun yoktu .)

kesinlikle doğru canım denemeden anlayamıyorsun . çok övülen ürünü alıp memnun kalmadığım çok olmuştur , memnun kalınmayan ürünü alıp ta memnun kaldığım da olmuştur . en iyisi alıp denemek . göz kremi olayında haklı olabilirsin hiç o açıdan düşünmemiştim gerçi şuan yeni göz kremi aldım başka markanın bakalım aynı sorun olucak mı denemek lazım :26:

meyve kokuyor. köpüğünü bilemiyorum. köpük kullanmadığımdan..

bende saç köpüğünü alıcamda bu serinin hangisini alacağıma karar veremedim..herkes şampuanlardan ve kremlerden çok memnun bu arada güle güle kullanın

bunlarda benim yeni arkadaşlar,
bioderma h2o eczanemizde sitesinden 47 lira bi alana bi bedavaydı,
john freda frizz-ease 3-day straight watsondan 38 lira çok merak ediyorum vaad ettiklerini verecekmi, ojede watsondan neden aldım bilmiyorum
biodermine gratis den, orda herşey daha ucuz ama çeşit yok

tamam canım. bu 2ci kullanışım..memnunum.
ama makinede yazılar çıkmayabilir. ben yazayım olmazsa...

teşekkür ederim canım uğraşma, bunu saça sürüp sonra düzleştirici kullanabiliyoruz dimi:26::26:

Son düzenleme:
cyclomethicine,cyclopentasiloxene,dimethiconol,,olive oil,tocopheryl acetate,parfum
içindekiler bu chessciğim.

cyclomethicine,cyclopentasiloxene,dimethiconol,,olive oil,tocopheryl acetate,parfum
içindekiler bu chessciğim.

saol canım ya zahmet verdim,:13::13: biliyosun son yıllarda yeni bi furya var, aldığınız kozmetiklerin içinde şu olmasın bu olmasın diye, elimden geldiğince dikkat etmeye çalışıyorum bende, şimdi sipariş geçtim hb den, çok merak ediyorum ürünü

rica ederim canım. çok kullanma sakın. azcık yetiyor. fazlası yağlandırır saçını.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…