Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
henüz kullanmaya başlamadığım ve açıp kullandıklarım var. beğenmediklerim

- jasmine water bb cream
- make up forover hd fondoten

Son düzenleme:
Make up forever hd fondöteni bende merak ediyordum,neyini beğenmediniiz?

öncelikle çok cıvık su gibi akışkan bi fondoten mac 187 fırçası ile kullandım olmadı fırça darbe izleri bıraktı süngerle uyguladım olmadı parmak uçlarıyla denedim eh ozaman oldu . bide yağlı ciltler için uygun denildi ama nasıl diim yüzüme uyguladığım zaman parlak böle yağlı yağlı maske gibi durdu cildimde hd olmasındandır belki ama hani cildi nefes aldırmayan fondotenler olur ya öle değil o açıdan rahatsızlık vermiyor kesinlikle . kapatıcılık orta sınıf yani 85 tl yi hakedicek bi fondoten değil . tabiki öle bütün cildimi kusursuz yapsın bebek gibi olsun istemiyorum ama yapısını duruşunu sevmedim ben .

canım bu aldığın bb cream eskisinden farklı mı eskiden garnierin bb creami için yüzü yağlandırıyo falan demişlerdi ama bu karma ve yağlı ciltler için sanırım daha iyi ben şu an flormarınkini kullanıyorum ama kapatıcılığı güzelse ve yağlandırıp sivilce çıkarmıyorsa denemek isterim

.
Evet bu ilk ürün değil, yeni çıkmış... ambalajı farklı uzun ince bişey...

Benim cildim karma gibi görünsede kurudur, ürünü sık sık kullanıyorum, öyle yazma sebebim şu oldu, cilde nokta nokta sürünce dağıtmak istediğimde ilk sürdüğüm miktarı kurumaya başladı, sanki kil maskesi gibi oldu, yani ürünü bi çabuk yüze dağıtmak gerekiyor, ben alttan hafif nemlendirici uyguluyorum dedim ya cildim kuru böylelikle daha doğal dağılıyor, üründen inanın çok memnunum fondötenlerimi bir kenara attım sırf bunu kullanıyorum, tüm arkadaşlarımda -yüzünde ne var tertemiz ve berrak görünüyor diyorlar... ikinciyi alıp yedekledim bile

silvilce çıkarması konusunda bişey diyemem, çünkü sivilce sorunum yoktur kuru ciltler bu yönden şanslı galiba, bizimde tek derdimiz sürekli nemli tutma...

eğer kampanya bitmediyse watsonsda indirimdeydi, 15 lira...

..........................

not: Yazdan kalma güzel bronzluğu olanlar kullanmasın ama, bildiğiniz yüzü ağartıyor, ertesi sabah bembeyaz bir surat neyseki sonra geçiyor, ama bronzluğum gitmesin diyenler kullanmasın...

.

.

Son düzenleme:
saol canım çok güzel açıklamışsın fazla soru sordum ama tek renk mi bu ben açık buğday tenliyim de olur mu bi de kaç ml lik tüp

saol canım çok güzel açıklamışsın fazla soru sordum ama tek renk mi bu ben açık buğday tenliyim de olur mu bi de kaç ml lik tüp

.

Tabiki lafımı olur...

Ürün 40ml 3-4 ay gider bence... iki tonu var, biri light diğeri medium, bendeki medium ki ben beyaz tenliyimdir, ama yazdan kalma bronzluğum vardı, tenimde denedik mediumu aldım, sizde buğday tenliyseniz medium uygundur, çünkü light rengi çok açık...

alırsanız güle güle kullanın... bb krem olarak çok memnunum...

.

.

Merhaba...

Yeni bir alışveriş batışının ardından daha burdayım...

Şu dünyada asla iflas etmeyecek bir sektör varsa oda kozmetik sektörüdür...
Bizde bu durdurulamaz alma hissi varken onlar köşeyi döner bizde batarız...

önce aldıklarımın genel bir fotoğrafı...

içlerinden hangisi ihtiyaçtı derseniz, cevabım HİÇBİRİ...

alır almaz dizdim konsolun üstüne sanki hepsini kendim imal etmişim gibi bi sevgi bi sevda...

fotoğraf makinem kötü çözünürlükte olunca mecburen ikiye böldüm...

şunlar rossmann yağmalamam... halbuki sırf saç boyası için girmiştim. sonuç bu

ISANA aseton
u indirimdeymiş 3 lira.. yedekte bulunsun diye aldım, tırnağı besliyormuş diyor ayaküstü oje çıkardım hakikaten yumuşacık yaptı...

Isana El sabunu
da hem uygun fiyatlı hemde nefis kokuyor, oda 3 lira...

Yumuşak saç boyası arıyordum, rossmanda varmış, beyazları tamamen örtücü ve 20 yıkamaya kadarda dayanıklıymış... aldık deneyelim bakalım. dip boyaya sürekli para vermekten belki beni kurtarır... :26:7 lira olması lazım...

Asansörlü Göz kalemleride indirdimdeydi, kahverengi ihtiyacım vardı, aldık bakalım, 3 lira... açık ten renginide akan gözkalemini gidermek için aldım ki kasaya geldim meğer dudak kalemiymiş, bunun fiyatı öbüründen farklı, 3.49 tl, gözede kullanılıyormu? diye sordum, olumlu yanıt verdiler. ya nasip artık...

Alışverişe çıkılırda hiç ojesiz dönülürmü? olmaz tabi... Golden Roseun pırıltılı hoş bir gülkurusu rengiydi dayanamadım aldım. 1,5 tl... cik

görüntüye girmeyen temizlik malzemesi domol alışverişimde var, bu markaya dayanamıyorum zaten... her ürünü süper temizliyor

.......................

diğer alışverişide Gratisten yaptım ...

onuda kısmet olursa yarına görüntüler ve yazarım...

.

Son düzenleme:
bugün gratis'teydim bi kaç bişey aldım makyaj ürünlerinden aldıklarım bunlar . the balm ürünlerinde indirim vardı kendimi çok zor tuttum kaç defa geçtim önünden hatırlamıyorum sadece allık aldım off elimdekileri bitirmem lazım

Son düzenleme:
Douglas- Box of Beautym gelmis Bu ayda cok güzel yine
resimler bana ait degil ama ayni ürünler benim kutumdada vardi

tozşeker nude şampuandan memnunmusun?

.

Evet çok memnunum ... zaten yüzde 98 doğal bir ürünmüş, az bir miktarla bile köpürmesi harika, saçları yumuşacık yapıyor, bende dermatit var ona bile iyi geldi diyebilirim...
sorunsuz saçlar dahada memnun kalır, gratiste indirimdeydi, almayı düşünüyorsanız küçük şişelerde deneme boylarıda var, tercihinizi bundan yana kullanabilirsiniz, uyarıyım; ilkten saçı biraz döküyor, bence kökleri zayıf olan saçları dökerek vücuttan uzaklaştırıyor, üç yıkama sonrasındada dökülme geçiyor şu anda saçlarımı çok ama çok sağlıklı hissediyorum... krem olarakda forumlarda olumlu yorumlarını okuduğum watsonsun biralı saç kremini kullanıyorum, ikisi bir arada müthiş bir ikili oldular...

.

.
.

evet nerde kalmışım... :26:

bunlarda Gratisten aldıklarım...

Çok memnun kaldığım nude şampuanı indirimi devam ediyor diye yedekledim,

Gliss şampuan
ıda eşim için aldım, hemde benimkini kullanıp bitirmesin diye... 50 liralık alışverişe 5 liraya indirme geldi normal fiyatı başka yerlerde gördüm 10 tl...

Dalan
ın doğal zeytinyağlı sabunu, her eve her daim lazım... zeytinyağlı ve defneli doğal sabunları çok severim...

buda niveanın pure natural alüminyumsuz ve parabensiz roll-onu, ben bu postu ekleyene kadar kullandım, maalesef kaşıntı yaptı :44: anlamadım niyedir? şimdiye kadar iki üründe bu başıma geldi, diğeri avonun rolloneları bide bu... sanırsam iade edeceğim... yada herzamanki gibi anneme vereceğim, bir sürü rollonu oldu, niyesinide bilmiyor...

Snailin Salyangöz özütlü maskeymiş, daha kullanmadım... bu ara çok maske yaptım, bunu yeni yılda kullanırım inşallah...

Akat Gardinin minik boy saç spreyi... hem fiyatı uygun, hemde kullanımı çok pratik... (2,5 tl)

essence
nin mavi renkli ojesi no:72 ... ilk defa bu tonlarda oje aldım, tırnaktada duruşu çok bi güsel, ama çıkarırken çok fena... elimde mavi mavi bulaşmadığı yer kalmadı, bu tarz renklerdeki ojeye aseton dayanmaz... nadiren kullanırım tırnaklarımdan hala etkisi geçmedi

yine essencenin gülkurusu tonda bir ruju, hemencecik kullandım tabi, sürümü yumuşak duruşu güzel ve parlak yanisi bu markanın rujunuda çok sevdim, eczacıbaşına minnettarım iyiki markayı Türkiyeye getirmiş, her ürününün serisini yapmak üzereyim...

buda Takma tırnak yapıştırıcısı, çabuk bitiyor, acil durumlarda lazım oluyor, şişeside çok kullanışlı, diğerleri gibi kurumazsa uzun bir süre işimi görür...

Benri
nin bir ucu sivri, bir ucu küt bence göz makyajı çıkarma çubukları... akan göz kalemini çokta güzel temizliyor... bayıldım

vee bitti

...........................

bu yılki yılbaşı hediyeleri tercihimide ufak tefek bakım ürünlerinden yana yaptım, watsonsdan güzel ürünler buldum
minik duş jelleri, el kremleri, üç alana biri bedava I Love serisi vardı, deodorant ve rollonlarlarıda ilave ettim, çok şirin hediyeler oldular arkadaşlarıma vereceğim(paketleri hazır bile
) çokta uyguna geldi...
tüm yıl makyaj ve cilt bakımından gittim, hadi hayırlısı... :44:

ah şu kadınlar...

.

Bunlar da benim bugünkü watsons ve gratis yağmalamalarım
flormar pretty p324 ruj:Resimde biraz soğuk tonlu gözükse de sıcak tonlu bir ruj.Narçiçeği diyebilirim.
the balm girls ima good kisser ruj :Cildiniz benim gibi hassassa tavsiye etmiyorum.Ben sürdüğümde direk sızlamaya,yanmaya başlamıştı dudağım malesef.
Essence 54 (honey bee) ruj
The balm kapatıcı :Göz altlarına kullanmamanızı tavsiye ederim.
Rimmel match perfection kapatıcı
flormar pretty p111 allık ek ışıltılı değil mata yakın bir şeftali allık.Asıl almak istediğim p 116'ydı ama yoktu malesef. Tek renk bir allık için biraz fazla büyükmüş gibi geldi bana açıkçası. Yine de memnunum.
The balm shadow brush:Sırf indirimde diye aldığım bir ürün aslında.

Son düzenleme:
tozşeker sephoralardaki eski makyaj malzemeni getir %40 indirim kampanyası tüm makyaj ürünlerinde geçerli mi yoksa sadece belli ürünlerde mi geçerli?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…