Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Herkes aldıklarını güle güle kullansın da merak ettiğim bir şey var çok fazla allık ve ruj alan arkadaşlar var bunları nasıl bitiriyorsunuz:)
Ben bi allık alıyorum 1 yıl gidiyor bazen daha bile fazla sürüyor rujda aynı şekilde:)
Ki her zaman sürerim her gün ve günde bi kaç kere :)Ve yine kısa bi sürede bitiremiyorum :)Bitincede çok mutlu oluyorum :)

:KK34:
arkadaşlar yüz bazı ve göZ bazı yapımını malzemeler ve yapılışını anlatırmısınız please :):emir_bebek::emir_bebek:

Koyu kivamli,tok bir vucut kremini bos bir krem kavonuzuna 1tatli kasigi kadar koyun ve uzerine kullanmadiginiz bi fondotenden krem miktarinin yarisi kadar katin,ondan sonra fondoteninde yarsi kadar pudranizdan kaziyip dokun ve evinizde varsa azicikta stik gozalti kapaticisi koyup iyiceee karistirin koyu kivamli bir baz elde edeceksiniz.bu bazi far surmeden ince bi tabaka halinde goz kapaginiza surup dagitin uzerine farinizi uygulayip gule gule kullanin kizlarrrr:)))

Kizlar isterseniz anlattigim goz bazina vucut kremi yerine gunluk kullandiginiz yuz kremi yada nemlendiricisi katarak daha fazla miktarda yapin,buda guzel bir yuz bazi olacagi gibi ugrasmak istemeyene tavsiyem yeni cikan BB kremlerden teninize uygun olani almanizdir,buda guzel bir baz olacaktir yuzunuz icin:KK30:

.

Merhaba... :KK3:

Sanırsam bu sayfanın abonesi oldum...:KK14:

almaya devam :emir_bebek: ama biri beni durdursun :KK24:

Neyseki standların önüne gidip -bundan yeni aldım evde var dediğime göre, şunlar son alışverişlerim oluyor...

işte şunlar :KK54:

Soldan sağa;

.
heart.gif
Amwayin diş macunu
, evdekiler pek işe yaramıyor, birde bunu deniyim dedim... çok sağlıklı olduğundan bahsediliyor, dişleri minesine zarar vermeden yani aşındırmadan temizliyormuş, denedim güzel... :114:

heart.gif
Ambalajı daha açılmamış(buna nasılda fırsat bulamamışım hayret :KK6:) Watsonsdan aldığım vücut scrubu neliymiş bu ona bile bakmadım satış elemanı bu ürün çok güzel dedi, aslında çilekliyi almaya gitmiştim ama kokusu ondan binkat güzel olunca sözünü dinledim bunu aldım...

heart.gif
Bunu biliyorum ama :KK37: yine Watsonsun meşhur biralı saç maskesi, tek sefer kullandım, pek bi numarasını görmedim... kullanıcı yorumlarından etkilenip aldım, tek seferden tabiki birşey anlaşılmaz, iyi çıkacağını umuyorum...

heart.gif
Yine kullananların çok memnun kaldığı Garnier BB krem... bencede güsel bir ürün :KK16: her ne kadar içinde nemlendirci var deniyorsada cildi kuruttuğundan 10 dakika önce bence nemlendirici sürülmeli sonra bu kullanılmalı... yüzümde yayılmıyor alttan nemlendirici istiyor, karma ciltler için yağlı ciltler çok sevecek bu ürünü belli oldu... Kapatıcılığıda bb kerm için çok iyi, fondöten sürmeyi sevmeyenler için ideal... :KK56:

heart.gif
Essenceden iki minik oje kaptım, bu seri üretimden kalkıyor sanırım, rafta yoktu kasada kase içine almışlar, raftakilerin ambalajı daha değişikti... gramajları tam bana göre, 5 ml olması lazım, oje bitirememekte üstüme yoktur, bunları umarım bitiririm... :KK52: renkleride çok hoş altınsarısı ve gümüş rengi, içinde pırıltılarıda var, tek katı tırnakta çok bi şahane duruyor tabi bana göre :21:fiyatları 1.95 tl..

afilli alışverişim Sephoradan ... :KK17:

Eski malzemeni getir, %40 indirim verelim kampanyasından aldım bunları :KK62: indirim çok işime geldi

heart.gif
Biri pırıltılı diğeri mat iki tane ruj, fotoda renkler çok yakınmış gibi görünüyor, değil aslında :44:

heart.gif
Asıl ihtiyacım olan Fondöten... görerek almam lazımdı, ev katologdan alınan ve rengi aynı çıkmayan fondöten dolu... :KK25: indirimle sanırım 23 liraya geldi, gidip maybilline alsam yine bu parayı verecektim :nazar: karlı bir alışveriş yaptığımı düşünüyorum...

heart.gif
Sephoranın Glossları çok şahaneymiş... özelliklede tadı ve kokusu, meyveyi ortadan kesip dudağınıza sürmüş gibi bir his uyandırıyor :KK16:parlatıcı dudakta ağırlıkta yapmıyor, ayrıcada ışıl ışıl :86:çok sevdim bu ürünü... umarım serisini yapmam... :KK53:

heart.gif
Sephoradan aldıklarım içinde en çok sevdiğim :KK54:resmen aşk yaşıyorum kendisiyle... Sclupting disk
heart.gif
... ismini uygun almış, üründe compact disk büyüklüğünde bişey zaten, ben fotoda renkleri görünsün diye ters çevirdim :nazar: kocamanda bir aynası var, ayna makyaj yapmak için birebir, ama ürün çantada taşımak için fazla büyük... her güzelin bir kusuru vardır misalı, bunu görmezden geliyorum, çünkü büyüklüğü aynı zamanda bereketli oluşundan kaynaklanıyor, üçlü bir ürün, 12 grmlık bir pudrası, nefis renkte bir bronzeri vede aydınlatıcısı ile her derde deva... :KK52:

sephoradan özellikle tavsiye edeceğim tek ürün bu, deneme makyajıda yaptırdım rimeli kirpiklerimi boğdu, bence fazla ağır ve yoğun, :18:

bu firmayla yeni yeni tanışıyorum, bazı zamanlar yüzde yetmişe varan indirimleri oluyormuş, zamanını bekler alışverişimi o vakit yaparım... fiyat-kalite endeksini henüz çözemedim... :KK14: denedikçe görüp anlarım... ama bu ürünü mutlaka alın derim... :nazar:

.

şimdik bunlar.. :KK3:

.

$12. amazon.jpg $13. smoke-screen 1.jpg

beauty uk 'den aldığım yeni cicilerimmmm :))) çook şekerlerrrrr

birisi amazon, kahveli siyahlı beyazlı olan :KK16:

grili siyahlı olan smoke screen, dumanlı gözler :KK16:

şimdiye kadar kullandığım en en ennn iyi far palet setlerim :KK9:

.

Merhaba... :KK3:

Sanırsam bu sayfanın abonesi oldum...:KK14:

almaya devam :emir_bebek: ama biri beni durdursun :KK24:

Neyseki standların önüne gidip -bundan yeni aldım evde var dediğime göre, şunlar son alışverişlerim oluyor...

işte şunlar :KK54:

Soldan sağa;

.
heart.gif
Amwayin diş macunu
, evdekiler pek işe yaramıyor, birde bunu deniyim dedim... çok sağlıklı olduğundan bahsediliyor, dişleri minesine zarar vermeden yani aşındırmadan temizliyormuş, denedim güzel... :114:

heart.gif
Ambalajı daha açılmamış(buna nasılda fırsat bulamamışım hayret :KK6:) Watsonsdan aldığım vücut scrubu neliymiş bu ona bile bakmadım satış elemanı bu ürün çok güzel dedi, aslında çilekliyi almaya gitmiştim ama kokusu ondan binkat güzel olunca sözünü dinledim bunu aldım...

heart.gif
Bunu biliyorum ama :KK37: yine Watsonsun meşhur biralı saç maskesi, tek sefer kullandım, pek bi numarasını görmedim... kullanıcı yorumlarından etkilenip aldım, tek seferden tabiki birşey anlaşılmaz, iyi çıkacağını umuyorum...

heart.gif
Yine kullananların çok memnun kaldığı Garnier BB krem... bencede güsel bir ürün :KK16: her ne kadar içinde nemlendirci var deniyorsada cildi kuruttuğundan 10 dakika önce bence nemlendirici sürülmeli sonra bu kullanılmalı... yüzümde yayılmıyor alttan nemlendirici istiyor, karma ciltler için yağlı ciltler çok sevecek bu ürünü belli oldu... Kapatıcılığıda bb kerm için çok iyi, fondöten sürmeyi sevmeyenler için ideal... :KK56:

heart.gif
Essenceden iki minik oje kaptım, bu seri üretimden kalkıyor sanırım, rafta yoktu kasada kase içine almışlar, raftakilerin ambalajı daha değişikti... gramajları tam bana göre, 5 ml olması lazım, oje bitirememekte üstüme yoktur, bunları umarım bitiririm... :KK52: renkleride çok hoş altınsarısı ve gümüş rengi, içinde pırıltılarıda var, tek katı tırnakta çok bi şahane duruyor tabi bana göre :21:fiyatları 1.95 tl..

afilli alışverişim Sephoradan ... :KK17:

Eski malzemeni getir, %40 indirim verelim kampanyasından aldım bunları :KK62: indirim çok işime geldi

heart.gif
Biri pırıltılı diğeri mat iki tane ruj, fotoda renkler çok yakınmış gibi görünüyor, değil aslında :44:

heart.gif
Asıl ihtiyacım olan Fondöten... görerek almam lazımdı, ev katologdan alınan ve rengi aynı çıkmayan fondöten dolu... :KK25: indirimle sanırım 23 liraya geldi, gidip maybilline alsam yine bu parayı verecektim :nazar: karlı bir alışveriş yaptığımı düşünüyorum...

heart.gif
Sephoranın Glossları çok şahaneymiş... özelliklede tadı ve kokusu, meyveyi ortadan kesip dudağınıza sürmüş gibi bir his uyandırıyor :KK16:parlatıcı dudakta ağırlıkta yapmıyor, ayrıcada ışıl ışıl :86:çok sevdim bu ürünü... umarım serisini yapmam... :KK53:

heart.gif
Sephoradan aldıklarım içinde en çok sevdiğim :KK54:resmen aşk yaşıyorum kendisiyle... Sclupting disk
heart.gif
... ismini uygun almış, üründe compact disk büyüklüğünde bişey zaten, ben fotoda renkleri görünsün diye ters çevirdim :nazar: kocamanda bir aynası var, ayna makyaj yapmak için birebir, ama ürün çantada taşımak için fazla büyük... her güzelin bir kusuru vardır misalı, bunu görmezden geliyorum, çünkü büyüklüğü aynı zamanda bereketli oluşundan kaynaklanıyor, üçlü bir ürün, 12 grmlık bir pudrası, nefis renkte bir bronzeri vede aydınlatıcısı ile her derde deva... :KK52:

sephoradan özellikle tavsiye edeceğim tek ürün bu, deneme makyajıda yaptırdım rimeli kirpiklerimi boğdu, bence fazla ağır ve yoğun, :18:

bu firmayla yeni yeni tanışıyorum, bazı zamanlar yüzde yetmişe varan indirimleri oluyormuş, zamanını bekler alışverişimi o vakit yaparım... fiyat-kalite endeksini henüz çözemedim... :KK14: denedikçe görüp anlarım... ama bu ürünü mutlaka alın derim... :nazar:

.

şimdik bunlar.. :KK3:

.

Amwayin diş macunu şu anda bende de var gayet memnunum ama ferahlık çok keskin değil,ben keskin nane ferhlığı severim:) güle güle kullanın aldıklarınızı.

Amwayin diş macunu şu anda bende de var gayet memnunum ama ferahlık çok keskin değil,ben keskin nane ferhlığı severim:) güle güle kullanın aldıklarınızı.

.
Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim... :KK16:

Diş macunu gerçekten çok güzel, tereddütle almıştım şimdi çok memnunum... dediğiniz gibi keskin nane ferahlığı yok, size tavsiyem listerin(mavi olan) ağız çalkalama suyu alın, görüp görebileceğiniz en keskin nane ferahlığı bu üründe hatta öyleki ben ancak suyla seyreltip kullanabiliyorum... benden duymuş olun... :KK34:

...................

Gratiste yüzde elli indirim vardı, tesadüfen girmiştim, üç beş şey almadanda duramadım tabi, tercihimi essenceden yana kullandım, niyeyse çok sevdim bu markayı :KK54:

aldığım ürünleri zamansızlıktan resimleyemedim :KK17: eklediğim fotolar internet ortamından toplamadır...:KK4:

bu suda akmayan rimeli, 4 küsür liraya filan geldi, ihtiyaç vardı yedekte dursun...:KK24:

asıl almak istediğim buydu :21:... göz farı için baz...

bir diğer ihtiyaçta köpük fondötendi, yapısı o kadar güzelki almadan duramadım...

en sonda göz altı aydınlatıcısı aldım, bununla aldığım üçüncü aydınlatıcı oldu,

Duymayan kaldımı bilmiyorum ama bir daha yazalım :KK24: Gratiste yüzde elli indirim var, 100 mağza açılışı şerefineymiş...

:KK3:

,

Bu ara çok birşey almaya vaktim olmadı :) Hatta en çok gördüğüm şey domestos :KK52:

En küçük çantama bile sığması gereken vazgeçilmezlerim:) yaklaşık aynılarından 4 -5 adet daha var:)

ve bunlaaar,hepsinden ayrı ayrı memnunum ama fondöteni denemeye fırsat bulamadım.:KK52:

Şu günlerde en çok ihtiyacım olan güzel bir allık taze bitti,inşallah alacağım nasipse,eklerim:)

Son düzenleme:
X