Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
güle güle kullan cnm fondotenlerin fiyatlarını yazar mısın bu ara karşılaştırma yapıyorum...estee hangi ciltler için uygun mac fondoten sanırım yağlı ciltlere uygun herkes çok begeniyordu şaşırdım sen begenmeyınce....

Allah seni ne etmeye emi
tatlım bu biodermadan memnunmusun ne kadar fiyatları :uhm:

canım benim E.A nın concealerini kullandım fırçalı bide ruju var bende
yani iyiyidi ama bi lancome ve dior un concelaleri gibi değildi:sm_confused:

smhsmh sağol tatlım. kapatıcısından memnun kalmamışlar başka bi yerde de okumuştum. biodermadan çok memnunum ben. cildim hassas ve alerjik olmasına karşın hiç bi irritasyon olmadı. artık eczanede direk ona elim gidiyo fiyatları 32-42 gibi sanırım. farklıda olabilir ama benim aldığım ürünlerin fiyatları böyle idi. ama en azından H2O tonik bi dene derim. su gibi ya süper bişeyŞenizŞeniz

canım aslında benim nemlendiricim bitti gidip kabin boy şöle koccamanından pevonıa alıcam hem uygunda olucak
ama gidemedim ki yerleri gop ta bana ters

peki hangi eczaneden alıyosun
bugün bi kızılay yapasım var indirimler bitmedenkaydirigubbakcemile5

Çatlaklar için işe yaradı mı peki ?

canım double weari tekin acardan 64e aldım, kesinlikle tavsiye ederim
mac'e bosuna para verme
hakkaten begenmedim
gerci ilk kullanımda emin olmamak lazım
bi kaç defa daha deniyeyim bakalım fikrim değişecek mi

gurbaacım hoşgeldin canımmmmŞeniz
özlettin kendinidelikafadulden
hoşbuldum canım ya iyi ki varsınız Şeniz

almagester canım semihim vermiş yanıtı
concealer olarak mac, estee lauder double wear yada clinique kullanmanı oneririm
fondotense estee favorim
onun dısında dior ve clarins de oldukca başarili

smhsmh canım kusura bakma yeni görebildim. tatlım ben eryamanda bi eczaneden alıyorum. artık kız bana hediyeler veriyo okadar çok alıyorum ki:roflol: ama kızılayda bi çok eczanede var. ya sorma pevonia benimde aklımda ama şu okul bi tatile girsin delikafadulden eğer alırsan bi tane bile alsan yanında numune iste. bide iki ürün alınca H2O yu hemde büyük boyu hediye veriyolar üstüne basa basa söyle.Şeniz

gurbacım bende öle düşünüyodum ama clinique sürünce resmen çizgi çizgi oldu. estee den de bi kapatıcı önerdi kadın ama 79 dedi çoookk küçük bişeydi. yuhh dicektim. ben en iyisi double wear alayım kapatıcı yada mac a uğradığımda bi deniyeyim

termal su kullanan var mı kızlar ya ne işe yarıyor ki acaba benneyaptımki
canım benim bi arkadaşım vichynin termal suyunu kullanıodu öve öve bitiremiodu :icecream:
ama sen bence iyice araştır avene çok iyi diye duymuştum termal ürün olarakdelikafadulden

vich nin vardı geçen sene tanıtımını yapmıştım gözenekleri kapatıyor falan demişlerdi eczaneden numunesin, kullandım ama tabi bi numune ile bişey anlaşılmaz iyi diyeyim ne diyeyimm
ne olursa olsun ül suyu gibisi yok canım yaa seviyorum gül suyunu maden suyunuu hele kiihaziran ayında 2 hafta sabahları yüzümü maden suyuyla yıkadım aman tanrım cildim o kadar güzel oldu kiiiiiiiii bunu dene yaniii

ben de bişey soracağım ben bi far istiyorum tam gözkapağı rengi olsun pırıltılı olmasın doğal dursun kalıcı olsun gözüme de zarar vermesin avonun far paletlerinden aldım annemle ikimzin gözümüzde tahriş yaptı yaaa

alırsam la roche posay alırım diye düşünüyorum, çok öven var la rochenin ürünlerini. bide cilt bakımı başlığında makyaj üstüne sıkınca termal su, makyaj kalıcı oluyor sabitleniyor diye okudum CADIARZU öyleyse mükemmel olur yani :dance: nemlendirici ve ferahlatıcı özelliği de varmış, araştırmadayım. delikafadulden Şeniz

canım benim bi arkadaşım vichynin termal suyunu kullanıodu öve öve bitiremiodu :icecream:
ama sen bence iyice araştır avene çok iyi diye duymuştum termal ürün olarakdelikafadulden

evet ben tanıtım yaparken bile o kadar çok kadın geldi termal su aldı inanamadım var demek ki bişey ama yine de maden suyu:lepi:

pilarrrr bende alcam termal sudan ( amann eksik kalmayalımkaydirigubbakcemile5 ) benimde bi arkadaş kullandı öle kozmetk falan pek ilgilenen biri değil ama çok memnundu tekrar alcaktı. şimdi ukala demeyin ( biliyosundur mutlaka pilarcım) ama la roche bi yerin adı ve orda kaplıca var ya, sanırım ordan çıkan bi nevi saf kaplıca suyu gibi galiba yazın kullanmaya daha müsait gibime geldi.yada tonik niyetine gibi ama alıp denicemhihoyyythihoyyyt

pilarcım ben bodyshopun c vitaminli spreyini kullaıyorum makyajdan sonra çok güzel oluyor sabitliyor gibi. buda sabitler sanırım. eczaneye makyajlı gidip bi sıkıarmısın denicem diyip test etmek lazımdelikafaduldendelikafadulden

pilarcım yeni aklıma geldi bide phia nın ve sarıkızın var böyle doğal maden suyu spreyi. ben lazer için ( arkadaşımın yanında) bi merkeze gitmiştim orda gördüm bu phia yı. kadın denedi bana çok güzel bi ferahlık veriyodu. yazın falan makyaj altı olarakda kullanılıyo dedi. bide sıkınca cildin bi duru oluyo yazın oluşan vıcık vıcık surat görüntüsü olmuyor. ben sarıkızın alcaktım ayşenur yazıcıda kullanıy diye ama bulamdım. kauförümde başka ürünleri vardı sölicekti ama unuttu sanırım.

ben kafama la roche posay i taktım amaa :roflol:

bunu demiş arkadaş cilt bakım bölümünde. makyaj altına bodyshop seaweed serisi nemlendirici, üstüne makyaj, üstüne de bunu kullansak çok mu zorlamış oluruz acaba cildimizi :jeyyar: ayrıca seni tebrik ediyorum almagestercım, bu bodyshop nemlendiriciden nasıl bikaç tane bitirdin sen, aşırı dağılıyor, 1 yılda bitiremem valla yerimseniben

evet tatlım biliyorum hihoyyyt acaba cidden makyajı kalıcı kılcak birşey midir?? benneyaptımki

bende kullanddıım termal suyu makyaj yapmadan önce nemlendırmesı ıcın kullanıyodum sabıtledıgını ılk defa duydum bıde yazın cokk güneşlenınce cıldımde kullanıyorum onada ıyı gelıo merak ettım bende mirmirmirmir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…