Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
sonunda body shop 3al 2 öde bitmeden yakaladıklarım hihoyyyt
bide eczaneden aldığım hassas ciltler için nemlendirici kremim hihoyyyt

almagester06 canım benim yaa geç haber verdin eczaneye gittim bu kremi önerdiler hatta nerdeyse temizleyicisi göz kremi falan çıkıyodum dükkandan Allahtan kredi kardım hata veride bende nakit tek kremi alıp çıktım
sonra başka bi eczaneye gidip senin tavsiye ettiğin markayı sordum hiç öyle hediyeden falan bahsetmediler
keşke senden önce haber alsaymışım neyse
bu kremde iyi

smhsmh canım güle güle kullan hepsini. tühh ya üzüldüm ama burdaki eczanede var öle bi kampanya. hepsi kafasına göre mi yapıyo nekötükedihüso ama aldığın uriage de çok iyi bi marka duyduğum kadarıyla. umarım cildine iyi gelir Şeniz

canım iyi günlerde kullan Şeniz
hindistancevizi serisi mükemmel kokuyor :asigim:
çok yağlı bi seri almak istemedim pilar ım sivilce yapar dediler ben zaten daha önce o büyük kavonozdakilerden fındıklımıydı ne kullanmıştım hindistan cevizini seviyorum bende body lotion a ihtiyacım vardı çifter oldu şimdiŞeniz

zaten aynı fiyat sayılırlar ikinci eczaneye sordum
bakalım kullanıyım fikirlerimi yazarım ama uzman kız o kadar ilgili ve bilgiliydiki
olmadı sizin oraya gelirim sonra :jeyyar:

kızlar hepiniz gücel gücel kullanın aldıklarınızı a.s

gurbaam hoşgeldin tekrar a.s.

bu arada kızlar yılbaşı indirimii vardı bişiler alayım diye girdim satıcı kız onu gösteriyo ondan var bunu gösteriyo bundan var diyom senin herşeyin varmış ihtiyacın yok alma dedi:roflol:
ama ben siyah gri tonlarında bi far aldım pilarım biticeksin:jeyyar:
şimdi arkadaşımdayım eve gidince eklerim fotosunudelikafadulden

canım cavapladığın için teşekkürler bişey daha sorabilirmiyim vucut yağı var ya Nıvea ya da Arkonemin onların içine sıksak olur mu acaba öyle bariz beyaz değil ama yine de belli oluyo birde selilüt belası var ki bende düzensiz kilo alıp vermekten oldu hep neyse kafanı fazla şişirmeyima.s.

Kızlar Dıadermin diye bir marka duydunuz mu onun yüz temizleme köpüğünü gördüm bugün migrosta tavsiye edermisiniz...

aynı yerde oturuyormuşuz hangi ecz.alıyorsun?

gri tonlarında mı :1shok: ben de istiyorum :çok üzgünüm: sabırsızlıkla bekliyorum tatlım delikafadulden delikafadulden

bunlarda benim indirimden topladıklarımdelikafadulden
gri tonlaında far :jeyyar:
beyu mavi yeşil göz kalemi:asigim:
nivea siyah nokta bantı

poison girl ündü sanırım, o farın aynısının başka rengi vardı ve bayılmıştım :asigim: çabuk farın markasını numarasını fiyatını ver, :dilcikar: bide nerden aldınnn sositososito bayıldım yaaa :asigim:

canım benim markası isadora ilk defa duydum ama rengi beğenince aldım:lepi:
şimdi fiyatı için sıkı dur 18di %50 indirimle 9 liradelikafadulden
ama kasada %50 düşmemişklava:yarın gidip bide onla uğraşcamlülülülülülü

çok iyiymiş canım yaa, başka ne renkler vardı baktın mı, ben siyah-gri-beyaz şeklinde istiyorum :asigim: burdaki yerlerde de vardır inşallah yüzde 50 Şeniz

ya kızlar ankara-kızılayda bu markaları bulabilceğim (isadora ve beyu) hangi parfümeriler var ve nerde???? pino vardı gittim bulamadım kapanmış mı yaa yerinde başka birşey vardı :a015:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…