Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
almagastere katılıyorumm bende kakao yağını suyla karıştırdım sprey şişeye koydum sıkıp mis gibi çikolata kokuyorum tavsiye ederim saçımada sıkıyorumm..bebe yağınada kakao yağı koyup vücuduma sürüyorum çatlaklar için..kaydirigubbakcemile2

aaa bnde çikolata kokulu bi parfüm arıodum ii fikir teşekkürler a.s.

yelizcim güle güle kullan. sanırım orda bi estee lauder double wear ve 212 sexy gördüm.ikisinde bayılırım.delikafaduldendelikafadulden

pilarcım seninde rujların çok güzel valla. ya benim en büyük sıkıntım ben ruju çantaya atıyorum aaa bi bakıyorum sonra kapağı açılmış kalemin içine girmiş mahvolmuş. ay bi kere derste bi aldım kalemi elime ruj olmuş heryeri. bi kilit falan mı yapsalar şu rujların kapaklarına ben gibi sakarlar içindelikafaduldendelikafadulden

Son düzenleme:

cnm bişi sorcam.. bu olay benim de aklıma gelmişti.. tüylenme yapma riski var mı bir bilgin var mı??:asigim:

bende cevaplıyimmmii =) bende yapmadı canım aksine kılsızımdır..yüzüm hariç heryerime sürüyorum ben..

betibeti canım zaten sulandırıyosun ya sanmıyorum. zaten yasemin lavanta yağı gibi yağlar masaj yağları olarakda kullanılıyor. bide çok çok az saf miktarda temas ediyo tenine. öle boca etsek bağdem yağı gibi mesela tüylenme yapabilir ama böyle kullanımda sanmıyorum.kaydirigubbakcemile5 vücut spreyleride zaten bu şekilde yağların kulanımından oluyo. eğer çok kafana takılıyosa saçlarına falan uzaktan püskürt mis gibi kokarhihoyyythihoyyytŞeniz

yazdım cnm şimdi?olmuştur inş.

olmuş canım sağol Şeniz estee nin rimeli nasıl canım?? a.s.

makyaj çantama koyup öyle çantaya koyuyorum ben canım, yoksa direk çantaya atınca rujun kötü olmasını geçtim çantamı mahvedebiliyor ki bende çanta hastalığı da var, aşığım tüm çantalarıma delikafadulden
kapağı kapalı olan bodyshop rujumu mesala sonuna kadar açıkken, yere düşürmüştüm diklemesine, kırıldı senağlama ama rengine bayıldığım için atmadım, kalan kısmı fırçayla uyguluyorum. delikafadulden

bide kızlar, beğendiğimiz makyaj fotoları/kendi yaptığımız göz makyajı gibi konulara yaptığım gibi bu başlığımızı da sadeleştirmeye, sadece tşk içerikli + konu dışı mesajları silmeye çalışıyorum malum 200 sayfayı geçmiş konu , ama hemen hemen her mesajda ürünler hakkında soru, yorum vs var, silemiyorum. yararlı 1 başlık olmuş cidden :asigim:

teşekkür ederim hayatım.. çok güzel fikir aslında.. çok doğal ve mis kokular.. peki bi sorum daha olucak bir şişe yağ için ne kadar su kullanıyorsun?kaydirigubbakcemile2

betibeti tatlım ben kokusu yoğun olsun diye bir su bardağı koyuyorum suyu. zaten bir bebe yağı şişesini dolduruyor. yoğun olunca vücutta da baya kalıyor kokusu:içelim::içelim: ama sen bi bak belki daha az yada daha fazla koyabilirsin. ben banyodan sonra sıkıyorum inanırmısın kıyafetlerimden bile geçmiyo kokusu.

canım nasıl yani :1shok: 3lü farlarında falan baya süredir var yüzde 50 indirim dediğin o mu, yoksa tüm ürünlerde falan olan birşey mi öyleyse kimse tutamaz beni

valla tatlım 31 aralığa kadar shop&miles kartlarına özel 7 taksit ve % 50 indirim yazıyodu sitenin birinde.:sm_confused::sm_confused:bonus kartada 7 taksitmiş buarada pilarcım

valla süper yaaahihoyyyt hemen yapıcammmmm

arkadaşlar elizabeth arden kullanan var mı aranıda. özellikle fondötenlerini. Ceramide Plump Perfect diye bi fondöteni var özellikle yağlı ciltte komedonlar oluşuyo bi süre sonra fondöten kullanımından. onları falan engelliyomuş. bide smokey eyes powder pencil var. sanırım pudralı olması akmasını engelliyor. bunları kullanan var mı aranızda. yardımcı olursanız çok sevinirim:içelim:

Benzer bir durum benimde başıma geldi. Yaz döneminde indirim vardı. Hypnose ile birlikte bir de lancome'un küçük bir şişe göz makyajı temizleyicisini veriyorlardı. Aldım attım bir kenara. Rimelim bitince kullanmaya başladım. Kirpiklerimde topak topak birikintiler oldu. Fatura falan da olmadığı ve alalı epey bir zaman geçtiği için uğraşmadım ama bir daha 20-25 lira indirim yapıp yanına da küçücük bir hediye verdiler diye atlamıycam, dersimi aldım bfisfisfis

iyi akşamlar şekerler a.s.geçmiş sayfalarda kalmış ama ben yeni okudugum için yorumlıyım dedim.bende avonun fırçalarından var(pudrave allık) ben ikisindende hiç memnun değilim bi kere yanaklarım acıyor sürerken o kadar sertler, diğeride kıllarında dökülme oluyor ben hiç sevmedim özellikle allık fırası hiç hoş değil.alt tarafı fırça ne kadar kötü olabilirki die almıştım ama başka markaları kullanınca aradaki fark çıkıyor.:jeyyar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…