Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
iyi akşamlar şekerler a.s.geçmiş sayfalarda kalmış ama ben yeni okudugum için yorumlıyım dedim.bende avonun fırçalarından var(pudrave allık) ben ikisindende hiç memnun değilim bi kere yanaklarım acıyor sürerken o kadar sertler, diğeride kıllarında dökülme oluyor ben hiç sevmedim özellikle allık fırası hiç hoş değil.alt tarafı fırça ne kadar kötü olabilirki die almıştım ama başka markaları kullanınca aradaki fark çıkıyor.:jeyyar:

tüh yaa sipariş vermiştim bnde nese bi denemiş olcam artık

yuppii heyyooo arriiva arrriivaaa
ben geldim kızçeelerim delikafadulden
çok ozledim hepinizi delikafadulden
hemen ekliyim yeni cicilerimi :lepi:
yorumlarını da yapicem :nazar:

sol bastan sayiyorum;

diorshow - black out (canta boyu) : aşiğiyim :lepi:
dior addict (canta boyu) : ısıltısı rengi harika ama kalıcı değil, benden gecer not alamadı ne yazık ki

dior couleur far : rengi itibarı ile golgelendirmede kullanıyorum sadece, başarili, seviyorum dior farlarını

estee lauder double wear found. : asigiyim :asigim: renk seciminde biraz değişiklik yaptim, outdoor beige'ini aldım. harika bir dogal pembişlik veriyor. Şeniz

pastelin kadife serisinden 2 adet far : hastasiyim bunlarin. kalıcılıgı sürülüşündeki asalet... pastel farlarının yerini hiç birşey tutmuyor ne yalan soylim :lepi:
mac studio fix fluid : vasat.... mac'in her ürününü gözü kapalı alirim diyordum ama fondoten kesinlikle hayal kırıklıgı yarattı bende. son derece başarısız. ben goz kapagima da fond. sürenlerdenim. ne yazık ki aksam eve gittigimde farim goz kapagimin kıvrım yerlerine birikmişti. oysa en kötü dediğim loreal de yada max factorde bile yaşamadım bu sorunu.
bi daha mac fondoten mi? asla.....

dsc00004bn4.jpg

güle güle kullan gurbaacımm
boşlukta alışveriş yapmışsın bakıyorumda :jeyyar:
sonunda estee fondotene kavuşmuşsun
çine ziyaretten önce haberdar et siparişlerim olcek:dilcikar:

güle güle kullan gurbaacımm
boşlukta alışveriş yapmışsın bakıyorumda :jeyyar:
sonunda estee fondotene kavuşmuşsun
çine ziyaretten önce haberdar et siparişlerim olcek:dilcikar:

saol semihim delikafadulden
pastel farları tee kurban bayramında almiştim canım
digerleri yeni :dance:
esteeme kavustum nihayet evet :asigim:
bu arada esteeyi zemin rengi olarak kullanıp givenchy teint miroir fondotenimle golgelemeler yaptim bugun makyajıma
gri tonlarda smokey eyes caliştim
çok sugar oldu delikafadulden

saol semihim delikafadulden
pastel farları tee kurban bayramında almiştim canım
digerleri yeni :dance:
esteeme kavustum nihayet evet :asigim:
bu arada esteeyi zemin rengi olarak kullanıp givenchy teint miroir fondotenimle golgelemeler yaptim bugun makyajıma
gri tonlarda smokey eyes caliştim
çok sugar oldu delikafadulden

ee bebişim eklesene şu sugar makyajını bi ara yaa
görelimm :asigim::nazar:

gurbaa güle güle kullan hepsini canım yüzünde paralansın kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2 sabah sabah ağzım sulandı valla :eek::eek: double wear bayılıyorumŞeniz pastel farları hiç denemedim valla senden onaylıysa bende bi ara gidip bakayım.burdan bile çok hoş görünüyolar.hihoyyytbu arada gurbaa sen neden zaman zaman kapsama alanı dışındasın.a.s.a.s.

ee bebişim eklesene şu sugar makyajını bi ara yaa
görelimm
gün içinde patrondan kurtulabilirsem ceker koyarim semihim Şeniz

gurbaa güle güle kullan hepsini canım yüzünde paralansın kaydirigubbakcemile2 sabah sabah ağzım sulandı valla
double wear bayılıyorum
pastel farları hiç denemedim valla senden onaylıysa bende bi ara gidip bakayım.burdan bile çok hoş görünüyolar.
bu arada gurbaa sen neden zaman zaman kapsama alanı dışındasın.

pastelin kadife serisini muhakkak dene canım, ben bayılıyorum kaydirigubbakcemile5
hem fiyatları da çok uygun :lepi:
kapsama ala nı -tatlicadiarzu-
ee şey ehem kehem
popularitemi çekemiyolar, ayagımı kaydırmak isteyenlerin oyunları bunlar canım :1no2:-tatlicadiarzu-

KK nın en leri cnmmm
her yerde adın vardaa

amaan boşver ben küsüm onlara papatyam :mymeka:

gurbaacım yelizcim cicilerinizi güle güle kullanın hepsi harika pastelin farlarını bende merak ettim valla bakıcam en kısa zamanda ve bugün aldıklarımı bende eklicem inş sonunda
bidee pilarcım rujlarında bourjios olanın nosu ve fiyatı nedir tatlım harika bi pembeymiş:)

yaramaz gurbaacım hoşgeldin Şeniz
aldıklarını iyi günlerde kullan :asigim:

damlacım numarası 03- coquillage rose ama fiyatını hiç hatırlamıyorum. Şeniz

bir insan poaça almaya gidipte eczaneden krem alırmı:roflol::roflol: alnımda sanki pul pul bişey gördüm ve her zamanki gibi eczaneye uğrayıp bioderma atoderm creme aldım:roflol::roflol: allahım yaa kendime şaşıyorum sabahın bu saatinde-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

gurbaacım mutlaka fikir sahibi olacağını düşünerek soruyorum:eek: elizabeth arden ürünlerinden hiç kullandın mı? yeni bi kalemi var,smokey eyes powder pencil diye. çok merak ediyorum. bide fondötenlerini merak ettim.ama yinede atlamak istemiyorum. bi danışayım bir bilenea.s.

teşekkür ederim cnm evet bende baya beğendim sürekli elim aynada cildimde açok renk oldukça şirin durdu :)))

X