Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
fiyatına baktım şimdi arkadaşlar, çok iyiymiş hihoyyyt
la roche posayınki 50ml 9ytl, 150 ml 22ytl hihoyyyt denemekten zarar gelmez kaydirigubbakcemile2

pilarcım bence yormamış oluruz sonuçta doğal bişey sıkıyoruz üstüne. zaten makyaj altına krem sürüyoruz üstüne sıktığımız termal su zarardan çok fayda verir gibime gelyo. buarada pilarcım sölesem inanmazsın. babam bana suratım çok kurudu traştan bi nemlendirici versene dedi. bende bunu verdim. ayy bi baktım babam hergün boca etmiş yüzüne tatil süresince :roflol::roflol: diyoki bide bu çok güzelmiş öle yapış yapış değil:roflol::roflol:zaten bi tanesi öle bitti diğerinide ben geceleride sürydum bazen tüm yüzüme öle bitti galiba. yoksa ben çok mu boca ediyorum:eek::eek:

Son düzenleme:
ilarzucum sölemden edemedim. :eek::eek:maden suyu kullanırken mutlaka gazını al. değilse bi süre sonra çok tahriş ediyo cildi. bide buz kalıplarına koymak yerine spreyli bi şişeye koyunca çok güzel oluyo iki pıs pıs. benim cildim çok hassas buz kalıbına koyunca kılcal damarlarımı daha çok belli etti.çok sıcak ve soğuğa maruz kalmak cildi yoruyomuş.aklımızda bulunsun:1hug::1hug:

ay nerden girdim şu cilt bakım olayına :roflol: şimdi de çokkk güzel sabunlar buldumm :asigim: :asigim:
mesalaa biri
103bi6.jpg

Bitkisel Yuvarlak Portakal Sabunu
Taze kabuklarından sıkma yöntemiyle elde edilir. Yağlı ciltler için ideal bir bakım ürünüdür.
İçeriği: Fındık yağı, Hindistan cevizi yağı türevleri, Palmiye Yağı türevleri, Şeker (glikoz türevli), Su, Gliserin, Saf esansiyel portakal yağı
Cilt Tipleri: Karma, Yağlı

bide bunu merak ettim, göz çevresine sabun? :sm_confused:
238tt7.jpg

Bitkisel Yasemin-Yeşilçay Sabunu
Özellikle göz çevresi için kullanabileceğiniz, cilt bakım sabunu.
İçeriği: Fındık yağı, Hindistan cevizi yağı türevleri, Palmiye yağı türevleri, şeker (glikoz türevli), Su, Gliserin, Saf esansiyel yasemin yağı, Yeşilçay
Cilt Tipleri: Karma, Normal

Çatlaklar için işe yaradı mı peki ?

canım hiçbirşey çatlakları geçirmez beyaz renkli ve uzun süreli çatlaklarsa...kullandığımız yöntemler sadece yeni oluşanların çıkmasını engeller cildini neyle nemlendirirsen nemlendir çatlakların oluşmasını engelleyebilirsn bence..ben bebeyağı içine kattığım kakao yağıyla engellemeye çalışıyorum..bende işe yarıyor..benimkiler ergenlikte çıkmıştı.. ama ergenliği geçtim kilo alıp vermiyorumda ondanda çıkmıyor olabilir artık çatlak kafamçokkarıştı konu dışı oldu ama ama kusura bakmayın kızlar kaydirigubbakcemile2

ben hiç kullanmadım cnm ideal light ama estee dissapering midir nedir lacivert tüp içinde olanı ondan ver bende çook memnunum ama estee başarılı yani bu konularda

bu sabunlar nerde bulunurr pilarr çok güzellerrr..lush yok burda ah ahh güzel sabunlara hasret kaldım =)))

canım ykmde varmış güya, ben hiç göremedim ama :sm_confused: fiyatları da 9ar ytl. burda da yok lush, mümkünse gelmesin de, koku hastalığım var, dayanamıyorum ciddi batırırım bizimkileri. delikafadulden

ben temanın sabunlarından almıştım çok güzeldi ama böyle özellikleri yoktu. ama bi süre sonra ben sabunlara gereken özeni gösteremiyorum hemen kenara koyuyorum ama kokuları falan mis gibi. bide nedense bana temizlendiğim hissini veriyo sabunlarkaydirigubbakcemile2[/QUOTE]

concealer estee Ideal Light iyimi kızlar sizce ilk defa aldım deneyen varmı?

estee-double wear concealer var bende. aldıktan bikaç hafta sonra estee standında zorla ideal light ı uygulamışlardı bana, çok güzel çok güzel diye. :lepi: kapatma ve görünüş olarak double wearla aynı gibi geldi bana ki double weardan çok memnunum. ama ideal light daha hafif 1 ürünmüş, yoğunluğu daha azmış, bizim yaşımıza daha uygunmuş, öyle demişti görevli. iyi yani. delikafadulden a.s.

estee-double wear concealer var bende. aldıktan bikaç hafta sonra estee standında zorla ideal light ı uygulamışlardı bana, çok güzel çok güzel diye. :lepi: kapatma ve görünüş olarak double wearla aynı gibi geldi bana ki double weardan çok memnunum. ama ideal light daha hafif 1 ürünmüş, yoğunluğu daha azmış, bizim yaşımıza daha uygunmuş, öyle demişti görevli. iyi yani. delikafadulden a.s.

teşekkür ederim cnm oradaki bayanda bunu önerdi bana bende aldım:lepi:

ben temanın sabunlarından almıştım çok güzeldi ama böyle özellikleri yoktu. ama bi süre sonra ben sabunlara gereken özeni gösteremiyorum hemen kenara koyuyorum ama kokuları falan mis gibi. bide nedense bana temizlendiğim hissini veriyo sabunlarkaydirigubbakcemile2

canım aynen bende, 100 tane tonik vs kullansam da sabun ayrı geliyor bana. bitek biberiye sabunum var ama :1rolleyes: vucut sabunları da buldum, çilekli+yoğurtluu cokacimcoook cokacimcoook cokacimcoook cokacimcoook cokacimcoook milkaa cokacimcoook diyetteyim ama sırnaşık şey

pilarcım eklediğin ilk sabun fırında sütlaca benziyor çok tatlı görünüyo haliyle:roflol:

nerelerde bulunuyomuş cnm bu sabunlardelikafaduldenykm deymiş tmm tatlım yeni okudum

evet hemde sadece istanbul ykm de :mymeka: ankarada yokmuş satış noktası :mymeka: sitesinden sipariş ederim bende :dilcikar:

X