Makyaj Ürünleri (Resimli) Almayı Düşündüklerimiz ...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

bunu istiyorum kullanan yorumu olan fikir verecek olan var mı :)

Dikkat ! pazarlarda orjinal, kaçak diye satılan makyaj ürünleri ünlü markaların ÇİN MALI taklitleri .Orjinallerine göre şişeleri , kapları ,kutuları ,yazıları kaba saba içindekiler de dokusu malzemesi kalitesiz .bir gün BİR markanın adını bile yanlış yazmışlardı.Onların içinde ne idüğü belirsiz maddeler var zarar verebilir.Kaçak mal diye kandırıyorlar belki onlara satanlar da onları kandırıyor.Bunlar ne kalitesi ne şekli şemaliyle orjinali değil , köTü taklitleri.

Son düzenleme:
6 ay falan oldu hala bitmedi baya artımlı bir tonik.Süper ötesi memnunum temiz ve yumuşak yapıyor hoş kokuyor

Eklentiler

• $AVON-TEMIZLEYCI-TONIK-NEMLENDIRCI-3U1ARADA-fatur__55001080_0.jpg
    11,6 KB · Görüntüleme: 57

bundan almayı çooook ama çokkk istiyorumda 130 liraya değer mi bilmiyorum.
kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum.

bundan almayı çooook ama çokkk istiyorumda 130 liraya değer mi bilmiyorum.
kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum.

ben de bunu inanılmaz çok istiyorum, bir çok arkadaşım kullanıyor hepsi çok memnun, youtube videolarında da kullanan ve olumlu yapan bir çok kişiyi gördüm..

şu aralık ayı bir bitsin de, 2013'te alacağım ilk şey bu olacak sanırım. ama az para değil düşününce.

oriflame ın perfect body anti selülit gündüz jelini almayı düşünüyorum vücut sıkılaştırıcı kreminden memnun kalmıştım .

Bende renkli bir rimel istiyorum aklimda da bunlar var ama cikarirken zor oluyor mu bir de kirpiklerdeki dusuru nasil

evet canım suya dayanıklı diye çıkarması hafif zor olabilir, ona göre makyaj çıkarıcı alırsan sorun olmaz ama. ben aldım bikaç renginden yazın kullandım hep denizde, memnun kaldım. en güzeli fuşya sanırım yine de

Suya dayanikli rimelleri pek kullanmamaya calissam da buna sans verebilirim herhalde zaten arada sirada surecegim icin bir sorun olmaz diye dusunuyorum tesekkure ederim fusyasina bakacagiiimmmm

Suya dayanikli rimelleri pek kullanmamaya calissam da buna sans verebilirim herhalde zaten arada sirada surecegim icin bir sorun olmaz diye dusunuyorum tesekkure ederim fusyasina bakacagiiimmmm

ufak bir not daha : bunlar kirpikleri hacimli değil ama uzun gösteriyor

günlük kullanım için sürümü kolay ve kalıcı siyah ve kahverengi kalem öneriniz var mı

mac'in pearglide serisindeki hafif ışıltılı göz kalemini severek kullanıyorum, göz kapağına da bulaşmıyor bu arada :)