Makyaj Ürünleri (Resimli) Almayı Düşündüklerimiz ...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.003
Kızlar aldığımız ürünleri paylaşıyoruz, dedim ki almayı düşündüklerimizi de yazsak fikir vermesi açısından çokk yararlı olabilir. yerimseniben
Ben önceden planlamaya çalışıyorum alcaklarımı, öylesine 1 mağazaya girince önüme geleni alıyorum çünkü. yasakkelime Almak istediklerimi belirleyip, netten de biraz araştırınca hem az ürün alıyorum, hem de aldıklarımdan genelde memnun kalıyorum. kaydirigubbakcemile2
herkes almayı düşündüklerini, istediklerini yazsın bakalımm

(böyle 1 konu yoktur umarım, aradım bulamadım, varsa moderatör arkadaşlar gereğini yapar zaten. hihoyyyt)

efem öncelikle şunu soriim geçende gördüm yazacaktım unuttum geri dönüp bakmaya da üşendim isabet oldu..göz makkaşı resimlerinde sen bişi sürmüşsün kalem mi farmı bilemıorm..altın bariz ışıldıo tam göz altı kalem çektiimis yere ,o ne ki :1shok:

eyeliner almayi düsünüyorum gri, yesil tonlar veya göz kalemi
birde bronz far, ama marka söyleyemiyecegim henüz karar vermedim, MAC olabilir
)))))))

tatlım gözkapağımın üstünde de vardı dimi eyeliner olarak? aldıklarımıza eklediğim 1 farım vardı bilmiyorum gördün mü,mineral 3lü farın ortasındaki bakır rengi. onu ıslak olarak eyeliner şeklinde ve kalemin altına biraz uygulamıştım. yerimseniben

eyeliner almayı düşünüyorum ince uçlu olanlardan...
bide sürme denicem bakalım becebilecek miyimmirmirmirmir

M.A.C göz kalemi alicim...akmıyor diye çok methettiniz çok meraklandım :)

ben de givenchy nin yeni rimelini almayı düşünüyorum,birde kahve tonlarında fara ihtiyacım var.
markaya karar veremedim.

M.A.C fascinating eye kohl.
M.A.C far bazı.
M.A.C goldmine far
M.A.C see sheer lipstick
Inglot- Duralin
Givenchy Phenomen Eyes maskara denicem, kullanımı zor gibi görünüyor, ama şekline bakınca çok kullanışlı birşey de olabilir. hihoyyyt
Watsonsda Rimmel in standına uğricam, iyi diyorlar forumlarda bu marka için, merak ettim.
bu ayki listem böyle şimdilik.

Son düzenleyen: Moderatör:

rimmel ? okuyunca baktım bi başka foruma hakkaten çok beğenmişler, ben watsons'u beğeniyorum bi bakarım ben de :)a.s.

Dipliner almayı düşünüyorum.
Bebak'ın ürünlerini alıcam.
Far alsammı diyede düşünüyorum ama yok yok almamalıyım kısa bi süre önce aldım zaten :) ekleyim bari en son ne aldınız bölümüne:):)

body shopun c vitaminli göz jelini almak istiyorumm bide vanilyaaa kokan hoşuma giden bi parfüm bulursam hemen alıcam. artıı clınıque göz altı kapatıcısı almayı planlıyorumhihoyyyt

brcinn cnm clinique i denet öyle al. sürsünler 2 3 saat dolaş o şekilde ona göre al canım yerimseniben

brcinn cnm clinique i denet öyle al. sürsünler 2 3 saat dolaş o şekilde ona göre al canım yerimseniben

saol canım haklısın öyle yapıyım yaşadığım yerde fazla seçeneğim yok kısıtlı olduğundan başka markalar alamıyorum bulabildiğimin en iyisini almaya çalışıyorma.s.

Renkli nemlendirici almayı düşünüyorum önümüzdeki ay için bende . . .
Clinique düşünüyorum . . .
Aslında renkli nemlendiricilerle ilgili konu açılmak daha doğru sanırım . . .

ben de ınnova nın toniğini ve nemlendiricisini almayı düşünüyorum.bir de concealer alıcam.ya max factor ya carmina ya da nivea alıcam.likitlerden.acaba hangisini alsam ne dersiniz

oooo bir sürü şey almam lazım.

dior diorshow rimele taktım kafayı onu alacağım.

clinique renki nemklendirici alacağım da pilarcım acaba pembemsi bir görünüm vermesi için hangi numarasını almalı mıyım biliyo musun canım?

bir de makyaj ürünü değil ama güneş koruyucusu alacağım

renkli eyeliner, concealer , maybelinne lipglosslar indirimdeymiş onlardan ve eğer param yeterse nars super orgasm allık alacağım

Inglot rimel.
Emily'den renkli göz kalemleri almayı planlıyorum.

canım cliniquein renkli nemlendiricileri hep cilt tonunda bildiğim kadarıyla.
açık pembe nemlendirici YSL de görmüştüm ben bir bak istersen. a.s.
ayrıca diorshow çok iyi, bugün bana uyduladılar da :roflol: ciddi çok iyi bir seçim yerimseniben

buarada ben nars orgasm alcaktım ama chanel almış bulundum, listemden onu kaldırıyorum :lepi:

anladım canım ben o zaman YSL lerleri araştırayım

yeni allığını güle güle kullan canım bu aradaa.s.