Makyaj Ürünleri (Resimli) Almayı Düşündüklerimiz ...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
merhaba canım öncelikle o rimeli almanı tavsiye etmem tecrübe olarak söyliyim ben o hataya düşmüşdüm kirpiklerimi dökdü ve yapış yapış yapıyodu kör olacakdım nerdeyse direk çöp parana yazık 5 daha ver iyi bişey al kaçak ürün sakın kullanma derim ben allık olarakda flormar güzel ve kalıcı sana renklerini ekliyim dediğin gibi en son renk 91 no şeftali tonunda ve sana uygun olur diye düşünüyorum bendede 84 var memnunum fiyatlarıda iyi

Eki Görüntüle 349778
of herkes halıyle alma dıyo cnm ya cok tesekkur ederım cnm cevbın ıcın ama cok uucz ve bası almak ıstedıklerımde va napcam bılemıyorumo zaman bı dudak kalmeı falan alım barı kırpıklerımı dokerse cok kotu olur yınjed benımısım olmaz ılla deneyıp gorem bende ınat var bıraz :))))) en sondakı allık cok hos teskuuler cnm flormarı ben de dusunuyodum aynen ne kadar pekı bu allkılar

kızlar yakın bi süre sonra nişan alışverişine çıkıcaz. sizce makyaj malzemelerimi hangi marka almalıyım? loreal veya mac düşünüyorum, hangisini tavsiye edersiniz? bir de sephorayı duydum ama o markayla ilgili hiç bilgim yok. biraz fikir verebilir misinizz:KK34:

merhaba canım nişanında kullanacaksın sanırım bu ürünleri mac 1 numara bu konu da.loreal da güzel ama bana göre daha çok günlük kullanım için macin ürünleri daha profesyonel bi görüntü sağlıyor :)

ya belki sizde bilirsiniz baska sayfalardada sorcam birazdan limango da talika indirime girmis goz makyaj temizleyicisi 100 ml olan 42 lirami ne 50 ml olan ise 10 lira olmus sasirdim kim bu durumda 100 ml olani alir ki bende tam tamina ayiptir soylemesi dun 2 tane aldim dayanamadim simdi 6 tane daha aldim acaba ben mi anlamadim simdiye dek tukenmesi lazim gibi geldi banada kizlar bu mesaji bi kac yere daha yazcam belki biri beni aydinlatir yanlis anlamis olabilirim kampanyayi bakan bilen biri aydinlatir benide iptal ederim siparisi simdi adimiz reklam yapiyora cikmasin

$P1274_hero.jpg

benefit brow zings, sephoraya yolum düştüğü an kapıcam sabırsızlanıyorum.

kaş kaleminden sıkıldım. bu ürün önce bir jel sonrasında bir far uygulamasından oluşuyormuş,kalıcılığına çok iyi diyorlar. içinde sanırım cımbız fln da var.

buraya da bakın ürn incelemelerine,yeni ama ayrıntılı beğendim ben

xxxxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
mac studio finish concealer kızlar bunu almayı düşünüyorum aranızda kullanan varsa yag bezesi yapıyormu memnunmusunuz acaba ben göz altıma beyaz yada ten rengi far uyguluodum stickler yag bezsi yapıyor die ama farda hoş durmuyor iyi bir kapataıcı arıyorum morlukları kapasın ve pürüssüz dursun

-urban decay primer potion (göz makyaj bazı)

-urban decay naked palette (bu bir efsane)

-urban decay naked 2 palette (bu da efsane olmaya aday)

-mac hot tahiti ruj

-benefit bene-tint

-the balm hot mama & sexy mama

-avon perfect peach ruj

-sephora makyaj bazı(parlama karşıtı)

-missha BB cream nr 23

:KK31:

Eki Görüntüle 400463

benefit brow zings, sephoraya yolum düştüğü an kapıcam sabırsızlanıyorum.

kaş kaleminden sıkıldım. bu ürün önce bir jel sonrasında bir far uygulamasından oluşuyormuş,kalıcılığına çok iyi diyorlar. içinde sanırım cımbız fln da var.

buraya da bakın ürn incelemelerine,yeni ama ayrıntılı beğendim ben

xxxxxx

bu urunu ankara kızılayda sordum bayagı ama yok yok bende bunu arıyordum ama en son artık flormarın bı tane farı varmıs bayanlar kaslarına da kullnıyormus onu aldım 7 tlye onu da alabılırsınız ama ıkı renklı degıl sadece bu resımdekı kahverengıden gecmıyoda bayagı ıyı begendım ben kullnıyorum

Bu markanın parıltılı allığını kullanıyorum zaman zaman çok güzel.Aynı markanın suya dayanıklı göz kalemini almak istiyorum.Forumda hiç göremedim.Kullanan var mı?Yada göz içine ve altına sürmek için siyah suya dayanıklı mümkünse dağılmayan kalem hangi marka önerirsiniz?
Gerçi geçen gün mac te elemanın gazıyla rimel ve eye liner kajal aldım neme dayanıklı ve akmazmış bakalım inşallah memnun kalırım.

Bu markanın parıltılı allığını kullanıyorum zaman zaman çok güzel.Aynı markanın suya dayanıklı göz kalemini almak istiyorum.Forumda hiç göremedim.Kullanan var mı?Yada göz içine ve altına sürmek için siyah suya dayanıklı mümkünse dağılmayan kalem hangi marka önerirsiniz?
Gerçi geçen gün mac te elemanın gazıyla rimel ve eye liner kajal aldım neme dayanıklı ve akmazmış bakalım inşallah memnun kalırım.

make up un ben kapatıcısını aldm satıcının gazı ıle ha memnun muyum aslında asla kapatıcı kullanan bırı degılım sırf aldm dıye kullanayım dedım ama anlamadım ıyı mı dıye yurtda oda arkadaslarıma kullandırdım cok begendıler parmagı azıcık dokundurmak yetıyomus falan dedıler onlarda sonra baska urunlerını aldılar cok begendıler ama allık almadılar o yuzden allıgı nasıl bılmıyom. bende normalde bır aldıgım kalemı bır daha almam cunku hepsı akıyo. ysl lancome hepsı aktı bende. bırde ben eyelıner gıbı kapagıma kalem cekıyorum. kısa sure sonra gozu kırpmaktn kaynaklanıyor kalemın ızı oldugu gıbı goz kapagının uzerıne yayılıyordu. cecıle cok ıyı dedıler bır kosu aldım evet yumusak cok hos ama yınede tam aradıgım degıl . ılk defa hayatımde beyu kalemı 2. kez aldım. 2 dakıkada kuruyo akmıyor. yapısmıyor goz kapagıma. ama onun da kusuru o kadar yumusakkı ıstdıgım gıbı suremıyorum ucu hemen kut oluyor kalem trasla kesmek ıskence hep kopuyor. kopa kopa bıttı zaten soyle sımsıyah duzgun bır goruntu olusturmak ıcı bın tane strese gırıyorum kı basarmıyorum. dıyolr buz dolabında 5 dakıka dursun oyle sur ama yurtda dolap mı var :KK43: ama surunce gıtmıyo ama kalıtelı soyle harıka bır surus yakalamak cok zor

make up un ben kapatıcısını aldm satıcının gazı ıle ha memnun muyum aslında asla kapatıcı kullanan bırı degılım sırf aldm dıye kullanayım dedım ama anlamadım ıyı mı dıye yurtda oda arkadaslarıma kullandırdım cok begendıler parmagı azıcık dokundurmak yetıyomus falan dedıler onlarda sonra baska urunlerını aldılar cok begendıler ama allık almadılar o yuzden allıgı nasıl bılmıyom. bende normalde bır aldıgım kalemı bır daha almam cunku hepsı akıyo. ysl lancome hepsı aktı bende. bırde ben eyelıner gıbı kapagıma kalem cekıyorum. kısa sure sonra gozu kırpmaktn kaynaklanıyor kalemın ızı oldugu gıbı goz kapagının uzerıne yayılıyordu. cecıle cok ıyı dedıler bır kosu aldım evet yumusak cok hos ama yınede tam aradıgım degıl . ılk defa hayatımde beyu kalemı 2. kez aldım. 2 dakıkada kuruyo akmıyor. yapısmıyor goz kapagıma. ama onun da kusuru o kadar yumusakkı ıstdıgım gıbı suremıyorum ucu hemen kut oluyor kalem trasla kesmek ıskence hep kopuyor. kopa kopa bıttı zaten soyle sımsıyah duzgun bır goruntu olusturmak ıcı bın tane strese gırıyorum kı basarmıyorum. dıyolr buz dolabında 5 dakıka dursun oyle sur ama yurtda dolap mı var :KK43: ama surunce gıtmıyo ama kalıtelı soyle harıka bır surus yakalamak cok zor

Çok teşekkürler,beyu daha önce hiç kullanmadım,markayı incelip ,bir de bunu deneyelim bakalım.

Çok teşekkürler,beyu daha önce hiç kullanmadım,markayı incelip ,bir de bunu deneyelim bakalım.

Bu aralar tüm alışveriş kriterlerimi yakın zaman da öğrendiklerimden dolayı değiştirmeye çalıştığımdan beyu markasının hayvanlar üzerinde test yapıp yapmadığını bilen var mı?

Bu aralar tüm alışveriş kriterlerimi yakın zaman da öğrendiklerimden dolayı değiştirmeye çalıştığımdan beyu markasının hayvanlar üzerinde test yapıp yapmadığını bilen var mı?

Arkadaşım bu konuda bilgim yok yalnız ayşenur yazıcı kendi blogun da kullandığı ürünleri paylasıyo ve hayvanlar üzerinde test konusuna önem veren biri. Kullandığı ürünlerde beyu var. Bir de ben alırken kadın bana bitkisel içerikli falan demişti o yüzden rimelinıde almıştım