Makyaj Ürünleri (Resimli) Almayı Düşündüklerimiz ...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Hanımlar çok uzun yıllardır makyaj yapan biri olarak bir iki tavsiyede bulunabilrim

kryolan ın stik şeklinde olan fondoten kapatıcısını çok uzun süre kullandım çok profesyonel bir ürün doğru kullanılmazsa çirkin durur çok ciddi lekeleri bile kapatır ama sorunsuz yüzde kullanmamak lazım sonuç olarak cildinizde tabaka oluşturuyor. uzun süreli makyajlarda kullanılan malzemedir. sabah sürersiniz sildiğiniz ana kadar kalır. ama ben yeniliyordum gün içerisinde.

ekonomik bir ürün için bu günlerde avonun bir kapatıcısını kullanıyorum. ben avon oriflame genellikle kullanmam hoşlanmam kaliteli gelmez ancak bu ürün cildime çok uydu severek kullanıyorum. avon ideal flawless invisible coverage creamto powder foundation. rujlarda parlak renklerden çok sıkıldım onun için mat rujları tercih ediyorum zaten bu ara her yerde mat rujlar var sanırım yükselen trend olacak. allık konusunda kendime ait bir karışımım var yıllar önce eczaneden metal kutu içerisinde bir pastil almıştım çok güzel bir kutu genişliği çok ideal. kırılan parçalanan tüm allık ve pudralarımı içine atıyorum hepsi kendi ten rengimle uyumlu kendi ürünlerim olduğu için hep çok iyi sonuçlar çıkarıyor karışık renkler iyi bir allık fırcam var hafif değdirip üfleyerek sürüyorum. hiç allık almasam uzun yıllar bununla bile idare edebilirim siz de atmayın kırılan allık ve fondotenlerinizi

sevgiler

bourjois healthy mix fondötenini alıcam ...bir de guerlain in eyeliner ında gözüm var :)

nars'ın sheer glow fondötenini almayı çok istiyorum bu aralar.. kullanan var mı?

$Fotoğraf0953.jpg

avonun bu jojoba yağlı parlatıcısını çok seviyordum yeniden almak istiyorum ama hala üretiyormu bilmiyorum çooook uzun zaman önce almıştım çünkü :44:

the balm balm jovi paleti almak istiyorum.

içinde herşey var. aydınlatıcı, allık. farların renkleri de çok güzel. ama çok pahalı :KK43:

the balm balm jovi paleti almak istiyorum.

içinde herşey var. aydınlatıcı, allık. farların renkleri de çok güzel. ama çok pahalı :KK43:
Bu palet bende var bence indirimleri takip edin sürekli indirime giriyorlar çünkü

efem öncelikle şunu soriim geçende gördüm yazacaktım unuttum geri dönüp bakmaya da üşendim isabet oldu..göz makkaşı resimlerinde sen bişi sürmüşsün kalem mi farmı bilemıorm..altın bariz ışıldıo tam göz altı kalem çektiimis yere ,o ne ki :1shok:

fıyatlar ne kadar

ten rengi ruj almak istiyorum ama hangi markalarınki güzel bilmiyorum deneyen var mı hiç?:26:

ölü durmaz değil mi şeftali alt tonlu istiyorum ben :KK54:
dediğim gibi rimmel kate moss serisinin rujları çok güzel ben kırmızı tonlulardan aldım ama istediğin tonlarda var
ayrıyeten flormarın rujları güzel. onda da var bu tonlarda ruj
ölü durup durmayacağına gelirsek ten rengine göre değişir. uygun tonu bulmalısın yoksa hastalıklı gibi duruyor

dediğim gibi rimmel kate moss serisinin rujları çok güzel ben kırmızı tonlulardan aldım ama istediğin tonlarda var
ayrıyeten flormarın rujları güzel. onda da var bu tonlarda ruj
ölü durup durmayacağına gelirsek ten rengine göre değişir. uygun tonu bulmalısın yoksa hastalıklı gibi duruyor

çok teşekkür ederim her makyaja gidiyo umarım bana uyanı bulurum :KK31:

kızlar kızlar :) ben şeftali tonu far arıyorurum turuncu değil ama şeftali hafif renk vermek için uygun fiyata önerebileceğiniz marka var mı öğrenciyim dipnot

kızlar kızlar :) ben şeftali tonu far arıyorurum turuncu değil ama şeftali hafif renk vermek için uygun fiyata önerebileceğiniz marka var mı öğrenciyim dipnot

Far olarak aklıma gelmedi ama essence'in secret it girl isimli allığı var.Hem allık hem de far olarak kullanabilirsin.Fiyatıda 10 lira diye hatırlıyorum.Bir taşla iki kuş vurmuş olursun :))